Goda Juocevičiūtė. PR ir PROtestas

Nida Vasiliauskaitė, Jurga Lago, Alvis Mozeris ir dar kai kurie kiti pasakė aiškias ir stiprias kalbas apie žmogaus teises, Konstituciją ir galimybę apriboti valdžią. Ačiū jiems už tai, kad kalbėjo, iš anksto žinodami, jog „labiau išsilavinusiųjų ir turinčiųjų aukštesnes pajamas“ bus priskirti beraščiams tamsuoliams, kurie neva nori užgrobti Lietuvą ir, svarbiausia, trukdo Seimo bei Vyriausybės Jų Šviesenybių nuožmiam karui su Delta sloga.

Kaip turinti kuklios patirties žurnalistikoje ir vadinamojoje komunikacijoje, atskleisiu paslaptį, kokių primityvių viešųjų ryšių triukų galima imtis norint sukompromituoti renginį ir atbaidyti normalius žmones jame dalyvauti (kiti lanko viešųjų ryšių (kitaip – piaro, PR) pradžiamokslio kursus, kad gautų šias „paslaptis“). Pirma, reikia į aikštę ir ant scenos paleisti provokatorių ir ne visai adekvačių rėksnių. Antra, įbrukti troliams į rankas plakatus su žodžiais, kuriuose turėtų būti gramatinių klaidų, idealu – jei jų būtų daugiau nei pačių raidžių… Tada lieka tik žiniasklaidai tuos vaizdus pasičiupti. Taigi, palyginimui pridėjau dvi nuotraukas.

Ir jei reikės, tikiuosi, nesustosim. Na, patys suprantate, apie ką čia

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nieko keista

Negi Goda tik šiandien sužinojo, kad mitingą organizuoja Astra. O ji pati stengiasi savo sakinukuose įvelti bent po 1 klaidą. Žiniasklaidai net nereikia jos renginių liumpenizuoti – viską ji pati atidirba.

Na, Ėlėrtė ir sakė:

Ta mergaitė (Nida Vasiliauskaitė) pati nebesupranta ką šneka.

Kristus valgė

nemazgotomis rankomis,tuo parodydamas,kad daug svarbiau,kas širdyje,o ne išorėje.

stasys

Kodėl autorė nebando savo klaidu ieškoti pasirenkant du skirtingus renginius -mitingus Vilniuje ? Gal taip sąžinė spaudžia jog net ranka nepakyla paklausti o kaip sveikata tu nukentėjusių , gal jos ? tos būtinos aukos be kuriu jokie ‘maidanai’ nepraeina o ‘provokatoriai’ būtina atributiką tokiam renginiui. Tas kas organizuoja mitinga privalo po savęs ir susitvarkyti , o ne užkūriau laužą ir toliau lai kiti ji gesiną.

staska, ,,didysis" proteli,

taigi ,,laužą užkūrė” seimas ir vyriausybė. Todėl būtent seimas ir vyriausybė ir privalo susirinkti nuodėgulius, kad neįsiliepsnotų gaisras.

Gerb. Goda,

čia visų Tėvynė – ir raštingų ir nelabai. Ir šiame portale anaiptol ne visi raštingi reiškiasi. Nebūkite kaip anie, neskirstykite žmonių.

stasys

staska, ,,didysis” proteli,  … tokie kaip tamsta žydus šaudė ir teisinosi panašiai . Didelis raštas dar ne išsilavinimas ir ne proto požymis .

joo

Siaip laisvoje visuomeneje teise i israiska turi VISI – ir rastingi, ir ne. Ir intelektualai, ir reksniai. Cia ir buvo protesto geris – VISI YRA LYGUS. Godute nesuprato. Nelabai intelektuali ta Godute 🙁

Kis

tokie parsidaveliai turi platu sinonimu spektra,nuo propogandistu ir is eiles pora puslapiu.Tai dvaro ciuckiai priserti,KGB specucha ir ju vaikai,bei jau ir vaikaiciai ruosiami myleti Landzbergi,o ne lietuva.Per 30 metu Lietuva iklampinta atip giliai,kad teks ir paprakaituoti.Juk vandens masinos pirktos pirmais Metais vadovaujant sutvei is KGB,kuri pralaimejo komuniagoms,nes pirmi kazkodel ir paliko narcizais,o bebrai po sia diena sau meruojai angeliskus sparnus su ciocia Vilija,vel vogs,kaip pasiute.Stebina tik viena,kada jie pasisotins ir kur deda eurus,matomai kisa i sienikus ir miega.Juk pinigus vogtus turetu skaiciuoti FNTT,matomai ten tebesedi perkunsargis?Atrodo prieita ta riba,kai sakydavo iljicius Leninas,proletariatui be grandiniu neliko nieko prarasti.Juik Gabrielius oks verslus ir Simasius vagia,nesnera prokuraturos,toji matyt tik skaiciuoja otkatus,tyla net ausyse spengia,niekas nieko?

tame ir beda

Vieni labai geri teoretikai,protinguoliai,bet nenori ranku ,,teptis”,kiti bando daryti,bet jau kaip iseina-taip.Jungties nera.Na ir pagaliau -provokatoriai nesnaudzia.

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top