Graikai apsisprendė: referendume pasakė NE

Referendumas Graikijoje skelbiamas įvykusiu – balsavo daugiau nei 50 proc. graikų (užtenka 40 proc.).

61,31 proc. bal­sa­vu­sių grai­kų sek­ma­die­nį per re­fe­ren­du­mą pasakė „ne“ griežtoms Europos taupymo priemonėms mainais į finansinę paramą. Su kre­di­to­rių rei­ka­la­vi­mais sutiko 38,69 proc.

Nors Graikija buvo perspėta, kad pasakiusi „Ne“ ji gali būti priversta pasitraukti iš euro zonos, tūkstančiai graikų naktį iš sekmadienio į pirmadienį šventė šalies sostinės Atėnų gatvėse ir aikštėse.

A.Cipras savo kreipimesi į tautą per televiziją pabrėžė, kad graikų tauta neleido šantažuoti demokratijos.

Jo žodžiais tariant, graikai pasirinko drąsiai ir tai pakeis diskusiją Europoje. Ir nors lengvų sprendimų nebus, tačiau tai gali padėti priimti teisingus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kad

graikų valdžia kartu su tauta,tauta kartu su valdžia-jie vieningi, todėl ir pergalė jų bendra ir šventė bendra.

Islandija-2

Bankininkams špygą o ne procentus.
Duskit bilderbergai.
O mūsų pakalikėliai?
Mūsų pakalikėliai žiūri tik kaip skubiau parsiduoti.

Mūsų pakalikėlių kinkos dreba

Jie visada pirmi į užpakalį europai lenda ir ne tik europai.Jie neturi jokios savigarbos. Graikai šaunuoliai, jie ne pasiduoda Briuselio klerkų diktatui.

Ryt'as

Prieš pusę metų Graikijoje per rinkimus (tam tikras bekraujis Maidanas) į valdžią atėjo nauji žmonės . pažadėję kovoti su monopolijomis. Ir pradėjo tą daryti. Pradėjo tvarkytis su graikiškų „mažeikių naftų”,”dujotekanų” , „leo lt”,”atominių elektrinių” ,protu nesuvokiamų dydžių ir kainų dujų terminalų , bankų griūčių aferų pasekmėmis. Nepasiekia žinios , bet gal graikiški monopolistai turės atsakyti už tai ,ką jie pridarė Graikijoje iki dabartinio premjero atėjimo į valdžią.
O lietuviškos propagandos priemonės su savo šeimininkais bijosi grandininės reakcijos ir varo viską į vienus vartus – graikai be finansinės TVF ar kažkokiokito darinio paramos prapuls. Niekur jie neprapuls . Tai bankinių monopolijų pūtimasis susprogdins šitą nesveiką grobuonišką sistemą.

Ūla

skaitau latvinių komentarus ir noriu pasakyti tik vieną, kad neskubėkite, nes viščiukai skaičiuojami rudenį 🙂

Bravo!

Pagarba graikams ir ministrui pirmininkui Tsiprui, kuris kovoja už savo tautą ir savo šalį. Laisvo žmogaus ir laisvos tautos pavyzdys!

Vae

Kas mums neleidzia issirinkti savo VALDZIA, bet mes renkames pagal SARASUS, ir dar GRAZIUS, daug ZADANCIUS, juk mes RUNKELIAI, GYVATYNAS, ir vel isrinksime mus NIEKINANCIUS. Cia mano nuomone.

bronius

mums referendųmą pernai padėjo laimėt ir nepastatyt Lietuvos pajuokai ir politiniam chaosui seniukas Landsbergis. O graikai tokio išmintingo senolio neturi.

Ūlai

Ar neesate europietiško sąmoningumo ir nuostatų,jei galimai manote,kad žmonėms negalima pasakyti savo nuomonės,o jei sako turi būti,kaip,tamsta,pageidaujat? Vienodas,primestas visų sukirpimas pagal vieną kurpalių lyg sovietinis palikimas,nejau dar iš jo neišsivadavot?
Ir prie ko čia latviai?

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top