Graikijoje vienuolynai uždraudė įžengti į savo teritorijas parlamentarams balsavusiems už vienalytes sąjungas

laikmetis.lt

Graikijoje 35 vienuolynai, tarp jų iš Atono salos pasirašė pareiškimą, kad tiems parlamento nariams, kurie 2024 m. vasario 15 d. balsavo už tos pačios lyties asmenų sąjungas, draudžiama įeiti į vienuolynus, – praneša Orthochristian.com.

“Mūsų sprendimas yra žmogiškumo, meilės ir pagarbos išraiška tiek jiems, tiek piliečiams, kurie išrinko juos atstovauti. Kadangi jie viešai pamynė įstatymą ir Dievo bei žmonių valią, jie yra viešai smerkiami, kaltinami ir gėdinami”, – sakoma pareiškime.

Vienuolynų vyresnieji taip pat sakė, kad tikisi, jog parlamentarai viešai atgailaus ir atšauks įstatymą, o iki to laiko į vienuolynus ir bet kokius bažnytinius renginius daugiau nekvies vyriausybės narių.

“Mūsų ‘tolerancija’ ir tylėjimas tokio šventvagiško įstatymo akivaizdoje iš tikrųjų daro mus neteisybės bendrininkais”, – teigiama pareiškime.

Primename, kad š. m. vasario 15 d. Graikijos parlamentas priėmė įstatymą, įteisinantį tos pačios lyties asmenų santuokas ir suteikiantį homoseksualioms poroms teisę įsivaikinti vaikus. Šiam sprendimui pritarė 176 iš 300 parlamento įstatymų leidėjų, 76 balsavo prieš.

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top