Gruodžio 17-ąją S. Daukanto aikštėje tradiciškai bus paminėta prieš daugiau nei pustrečių metų valdžios smurtu paminta Konstitucija

Laisvieji menininkai ir piliečiai kviečia tradicine meno akcija jau 31-ąjį kartą paminėti smurtu ir melu 2012-ųjų gegužės 17-ąją Garliavoje pamintą Lietuvos Konstituciją, pasisakyti prieš valdžios savivalę, prieš nesibaigiančius politinius teismų procesus, prieš vaikų pavertimą „valstybės paslaptimi“.

Visi neabejingi, Lietuvos Konstituciją branginantys piliečiai laukiami gruodžio 17-ąją, trečiadienį, 12 val. Simono Daukanto aikštėje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
142 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
VISIEMS ,KURIE RENKASI I DAUKANTO AIKSTE

DIDZIAUSIA PAGARBA!

labai gerai

visi tarybukai: prezidentė, teisėjai, prokurorai, komisarai;
visa teisėsauga: VRM, AT,KT, TM, VSD, STT ir kitos
VALDOMI PEDOFILŲ-KGBISTŲ
Būtinai tą reikia kiekvieną mėnesį priminti, kad visi žinotų kas iš esmės yra tie niekingi degradavę teisėsaugininkai

Kaip visada

susirinks 12-kos ar 15-os violetinių pusžmogių „tauta”.

To kaip visada

Tai tu šmikai, čia kaip visada prieš kožną 17 mėnesio dieną pergyveni, kad vis dėlto kažkas susirinks.

Įdomu

ar A. Lochovas pasakys ugningą kalbą apie „nužudytą mergaitę”?

Belieka džiaugtis

kad nedaug tesusirenka tų lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės šmeižikų.

Ten renkasi

tiktai protą praradę išzombinti kvailiai ir sąžinės neturintys Lietuvos išdavikai. Ir vieni ir kiti dirbą šlykštų Lietuvos išdavystės darbą – įteigti pasauliui kad lietuviai visą valdžią atidavė pedofilų klanui, iš kurio kažkuri tai užsienio šalis turi Lietuvą išvaduoti.

pensininkas

„Kaip visada” „Belieka džiaugtis” kad „Ten renkasi” iki šiol su valdžios smurtu nesitaikstantys ir Tiesos bei Teisingumo reikalaujantys žmonės.

atmintis

kol Lietuvoje bus bent vienas saziningas zmogus, Deimanteles tragedija nebus uzmirsta. Stiprybes Kedziams ir Venskams.

Kaip Amerika surado

jėgų paviešinti kankinimus ir juos iš naujo ištirti,taip Lietuva turi rasti jėgų iš naujo ištirti pedofilijos bylas.daugėjant demokratijos,taip ir bus padaryta.

Trupmenas to Kaip Amerika surado

O kaip bus mažėjant Lietuvoje demokratijos? Ar tamstai neatrodo, kad Lietuvoje dabar ėmė daugėti tokių “Kaip visada”, “Belieka džiaugtis”, “Ten renkasi”, ir jie „padeda” tą demokratiją šalyje kurti. Gal jie dabar tik šestiorkos, bet rytoj, žiūrėk, jau turės savo kabinetą šalia Prezidentės ir nurodinės pirštu, kas yra Lietuvos priešai, ir su kuo pasitvarkius skaistesnė saulutė tekės.

mociute

pagarba visiems, neabejingiems mazo vaiko likimui.

to belieka dziaugtis

Ka pasakysi,kai tavo seima,kas nors atsitiks,o tau nieks nepades?????

Hmm

ar vis dar atsiranda keliolika išdurnėjusių fanatikų? Ar vis dar jie save vadina „tauta”?

>to belieka džiaugtis

Jei aš būčiau vienos iš violetinės Kedvenckių mafijos aukų giminaitis, aš pats asmeniškai iššaudyčiau visus violetinius banditus ir jų gerbėjus, nelaukdamas jokio teisingumo iš valdžios. Ir man būtų visai nesvarbu kas po to man atsitiks, nes man asmeniškai mano vaikai, tėvai, broliai, seserys yra svarbesni ir brangesni už mane patį. Niekada neleisčiau violetiniams šūdsnukiams toliau tyčiotis iš mano artimųjų.

Jonis

Taigi, 18:56, 19:19, 19:25, 19:30, 21:37, 21:40 – yra vienas tas pats asmuo,asilas su raudonais batais, „Taigio” tipo arba jis pats, čia pasodintas spjaudytis savo nuodingomis seilėmis. Bet be reikalo, čia susirenka sąžiningi, dori piliečiai ir šie šėtoniški nuodai jų neveikia.

Taigi

Eikite ieškoti mergaitės kapo, Lobovas parodys, nušvies jums kelią.

Taigi tam Kaip visada

Susirinks 40-50 violetinių sektantų ir pasireklamuotojų rinkimams. Iš bet kurios sektos žmogus išeiti pats negali, jam reikalinga psichiatro pagalba. Taip ir čia, kadangi šiais laikais niekas priverstinai negydo, tai, matyt, jie jau durniuos iki gyvenimo pabaigos. Tegul durniuoja, niekam tie ligoniai nekliūna.

Taigi tam Hmm

Nemaišykite violetinių su iniciatyviais piliečiais, kurie inicijavo referendumą visuomenei ir valstybei svarbiais klausimais.

taigiui

„Tegul durniuoja, niekam tie ligoniai nekliūna.”
………………………………………..
taigi tau kliūna!
nekliūtų- čia netupėtum ir pro triūbelę nebezdėtum.
o dar labiau kliūna tiems banditams kurie tave, kerzavas aule, pasamdė.

slove

besirenkantiems aisteje jau tiek laiko. Bukite palaiminti… Dekojam, kad kovojate uz tiesa, uz musu sirdziu Mergaite, kuri tapo nusikalstamos sistemos ir pedofilu auka

Arūnas

Paprasčiausiai nekreipkite dėmesio į Taigiso ir panašius komentarus. Greičiausiai čia vienas ir tas pats išgama, atidirbinėja už jam numestą kaulą. Jo užduotis aiški – sudaryti atstumiančią atmosferą šiam renginiui. Manau, kad žmonės į tokias provokacijas turėtų sureaguoti adekvačiai ir septynioliktą dieną susirinkti kiek galima gausiau.

nuuu

Tam Taigiui nereikia atrasyti…jis laukia ziniu trolindamas.

Voras

Oho kaip siunta samdyti komentatoriai. Renkasi šie garbingi žmonės kiekvieną mėnesį 17 dieną, reikalauti TIESOS, nors tu ką.

Zombis Taigiui

Klausyk, bratokas, ar neužmiršai kad iki saulei tekant turim grįžti į Karveliškes ir užsivožti grabų dangčiais. Susitinkam prie centrinio, ok?

Varnalėša

Šie žmonės Lietuvos žemės druska.Garbė jums už atkaklumą.

Raimonda

Kol nors du trys ateis, tol išliks viltys atskleisti TIESĄ. Budėkime.

Klausimux

Ar Andrejus Lochovas sakys kalbą apie Lietuvą valdančio pedofilų klano nužudytą mergaitę ir jos kapą?

Raimondai

Būtų gerai, jei Lietuvoje būtų tik du-trys bepročiai fanatikai, „šventai” tikintys kad Lietuvą valdo pedofilų klanas (beje daugiau jokios kitos pasauio šalies joks pedofilų klanas nevaldo, niekas pasaulyje to ir neteigia). Žpdžiu, litovcai – vienintelė tauta, atidavusi valdžią pedofilų klanui ir už tai litovcus reikia nubausti.

To Raimondai

Kas jums sakė, kad Lietuvą valdo pedofilai, Lietuvą valdo kriminalinis elementas.

to to Raimondai

kriminaliniam elementui nerūpi pedofilai, ir kriminalinis elementas pedofilų negina. Jei Lietuvos teisėjai, teisėjos, prokurorai ir prokurorės, o taip pat policija, didžioji dalis Seimo, pagrindinė žiniasklaida ir net Prezidentė siekia nuteisti Venckienę ir ją palaikančiuosius bet gina Stankūnaitę ir jos aplinką, reiškia Lietuvą valdo būtent pedofilų klanas, o ne šiaip sau koks tai kriminalinis elementas. Bent jau būtent tai stengiamasi įteigti Lietuvos visuomenei ir visam pasauliui. Kad būtų pateisinimas Ruijai įvesti savo žmogeliukus vaduoti Lietuvos vaikų iš iškrypėlių valdžios, nes patys Lietuviai visam pasauliui apsiskelbė kad juos valdo pedofilai. Peticijoje JAv Valstybės Departamentui ir gausiuose kituose dokumentuose.

AŠA

Nemaniau, kad tiek daug niekšelių, kaišiojančių savo purvinus snukius į šį portaląkažko ieško ,dėl kažko nerimsta ir lieja tulžį.Esate nepageidaujami ir jūsų silpnaprotiška rašliava nieko nejaudina ir nedomina. Dinkit iš čia.

-Zombiui

..tikrai gerai darot, kad globojat tą nuprotėjusį Taigį. Karveliškės? Aš vis galvoju, iš kur ta nepakeliama smarvė sklinda…Ilsėkitės..

23:48 nabagui

Spėju, viena ranka rašai, kita smaukaisi, nes tik dergdamas žmones patiri orgazmą. Čia kas, nauja pidarų atmaina? Tavęs priedurni ir bausti nereikia, tu jau nubaustas. Tau šiame gyvenime, atiteko pasiutusio šakalo vaidmuo. Geriau jau nusišauk, nes kuo toliau, tuo labiau lemtis tave daužys.

> To Raimondai

Patys pedofilai jam tikriausiai ir sakė, nes jie juk ir kuria tą mitą. Valdo KGBynas, patriarxui garbė už šią pastabą, o jie pirštu rodo – ieškokit pedofilų. Durneliai ieško pedofilų, o kirmėlynas iš juoko raitosi.
Kiek man žinoma, aišku, galiu ir klysti, Kubilius – ne pedofilas, Grybauckova – tik vaidina, kad vaikus myli, Landsbergis – tikrai ne pedofilas, Uspakixujus – garantuoju, kad ne pedofilas, Butkevičius – ne pedofilas, Graužinienė – galiu galvą duot nukirsi, kad ne pedofilė. Tai, mulkiai neraliuoti, kas dar ten galėtų būti pedofilas? Kokius čia vėjus varinėjat?

Artas

„Laisvieji menininkai ir piliečiai” – „TINKAMI IDIOTAI” arba samoningi putino gyvuliai.

Taigi

Tiesos vis rašo apie kokia bloga yra Rusija, koks blogas, diktatorius, žudikas yra Putinas, ir nieko nerašo apie ČŽV kalėjimą Lietuvoje, apie žmonių kankinimus, nerašo apie protesto akcijas Jungtinėse Valstijose. Ar Sorosas neleidžia?

Taigi Artui

Jeigu pasakytumėte, kad laisvieji menininkai yra ČŽV agentai, tai labiau būtų panašu į tiesą.

Šiza Frenikaite

Rinkimės gausiai, visi kartu ieškosime nužudytos mergaitės kapo, jos garbei kreidelėmis paišysime sysalus, pagerbdami Garliavos mergaitę, kuri irgi tuos sysalus paišė, kol buvo gyva. Rinksime gražiausią nupieštą sysalą. Jo autoriui verlininkė Skaistė Kurvytė dovanos kuponą vienam nemokamam jos verslo teikiamų pramogų seansui. Bus smagu.

taigoms-artams

ko čia dergiatės viešai, Siamo dvyniai?
Ryt ryte prieš instruktažą viens kitam komplimentus ant budionovkių lipdykitės

Taigiui

Apie kalėjimus rašo Delfis. Eik ten ir pasiskaityk. Tiesos.lt nerašo apie seksą ir papus, o Lietrytis ir Delfis rašo. pagalvok, ką tai galėtų reikšti, Saliamone.

Botagas

Valdžiažmogiam nepavyko visų apkvailinti,todėl ir siunta. Kiek straipsnių Kuzei užsakyta,kiek TV laidų,kiek milijonų išleista, o va kai kurie neprarado kritinio mastymo,nors tu ką.

To Raimondai

Tai pagal jūs reikia palikti mažą vaiką bėdoja ir rūpintis tik savo gerbūviu. žmonės jūs ar ne žmonės?

Artūras

Kol nebus atskleisti ir įvardinti šio žiauraus nusikaltimo prieš mažą mergaitę kaltininkai, tol žmonės rinksis ir reikalaus TIESOS.

Artūrui

nesusiaurink Tiesos judėjimo veikimo vien su nusikaltėlių prieš mažą mergaitę išsiaiškinimo problematika. Tiesos judėjimas rėpia kur kas platesnį plotą, nes seka žmogaus teisių pažeidimus ir valdžios savivalę visose mūsų gyvenimo srityse. Deja, to nedaro valdiškas Muravjovas.

Artūrui

Keli žmonės rinksis?

Abesalomas Petraitis

Visi ateisim butinai ir stosim i baise kova.

Redakcijai

Ko siekiate, laikydami čia čekistinių šunų išmatas?

Negalima toleruoti

violetinių degradų, nakinti tą brudą kaip tarakonus, nes teršia savo iškrypėliškų dūšių vemalais visą Lietuvą bjaurybės.

Taigi tam 1:05

Kam man eiti, jeigu tiesos patinka. Demokratiška aplinka, žmonės su fantazijomis, tik dėdulės trūksta, į davatkų laikraštį – bernardinus išėjo.

142
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top