Helsinkyje nebepatieks mėsos – gelbės klimatą

Helsinkio politinė vadovybė, remdamasi savo vadybininkės klimato klausimais patarimu, nusprendė nuo kitų metų renginiuose nebetiekti mėsos ir pieno.

Vietoj mėsos bus patiekiamas tik sezoninis vegetariškas maistas ir žuvis, o pieną kavai ar arbatai pakeis avižų gėrimas. Taip pat bus uždrausta naudoti vienkartines pakuotes.

Helsinkio vadybininkė klimato klausimais Johanna af Hällström sakė Suomijos radijui ir televizijai Yle, kad tai būdas sumažinti maisto poveikį klimatui ir miesto naudojamų gamtos išteklių kiekį.

Tačiau maisto planas, skirtas planetos gelbėjimui, nepalies Helsinkio mokyklų ar slaugos namų, o tik miesto organizuojamus viešuosius renginius.

Helsinkio sprendimas priimtas praėjus vos kelioms savaitėms po Kembridžo universiteto pranešimo, kuriame raginama kelti mėsos ir pieno produktų kainas, siekiant kovoti su taip vadinama klimato kaita.

Šaltinis: samnytt.se

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
AdaSD

Kada visos šitos bobelės uždraus Kinijai deginti anglį – Kinija sudegina tiek anglies, kiek visas kitas pasaulis.

Al.

Nuogi karaliaus drabužiai. Manau, dar galėtų uždrausti naudoti vienmkartinį tualetinį popierių.

amam

Tegyvuoja pasaulinis idiotizmas..Visu saliu idiotai,vienikytes.Uraa…Na,bet karas jau,deja,arteja,nereiks skelbt tokiu durnysciu.

Žodžio laisvė...

Kai anuomet nebo jokios kavos,tai tarybinė liaudis tenkinosi avižiniu byzalu.

nuomonė

Manau,kad klimato gelbėtojai turėtų vykti savanoriais gesinti didžiulių miškų gaisrų-Ne tik gaisras yra didžiulis anglies dvideginio,suodžių šaltinis, bet ir sudegę miškai nebegamina deguonies,nebevėsina aplinkos.

Haris  Počobutas II

Kvailiai neturi tautybės.

ah.ą

startuoja idijotų civilizacija.

Jūs

tik nesudelfėkit su tokiais klikbaitiniais pavadinimais, nes perskaičius antraštę, susidaro įspūdis, kad Helsinkyje nebebus galima nusipirkti mėsos.

bjž

Siekiant mažinti taršą svarbiausia mažinti vartojimą,tačiau to daryti neleidžia buržuazinė idealogija,nes vartojimo didinimas didina turtus.O visa ši plurpalynė apie ekologija yra veidmainystė.

-> Jūs

esate teisus/i dėl pavadinimo, bet tik iš dalies. nežinau, kokio esate amžiaus, todėl galite ir nesulaukti to, bet šiaip esu beveik tikras, kad po kokiu 10 metų gyvulinės kilmės produktai bus dirbtinai pabranginti kartais, o kai kur palaipsniui ir uždrausti. iį pradžių progresyvia save laikančioje Vakarų Europoje, vėliau ateis ir į Lietuvą. tam siūlomi įvairūs mokesčiai, ruošiama dirva su nevyriausybinėmis organizacijomis, aiškinama kaip visa tai yra nesveika, ir kaip gyvylininkystė kenkia klimatui, mokyklose vaikams aiškinama apie gyvulėlių kančias ir kt. viskas labai jau primena kitą temą, apie kurią prieš dvidešimt metų net neįsivaizdavome, kad taip visur bus įdėta. tai va

ah1

ištransliuota kad mėsą ir pieną spausdint printeriais… Gal kas turit info kaip realiai atrodo mėsos ir pieno spausdinims printeriais? Pasidalinkit

DD plius DD

Rupūs miltai!
Netyčiom pirstelėjau ir susirūpinau, bet su pasididžiavimu- seniau gadindavau orą, o nuo šiol klimatą.

puiku, bus perdimo pasas

ir bus privaloma nešioti kaukes ant užpakalio
(perdūnams: komunistams ir pederastams bus numatytos didelės lengvatos ir bus mokamos didelės kompensacijos – nes jie nabagai negali nepersti ir nebezdėti. VOT !!! )

> 2021-11-10 0:16

Nieko kito čia ir neveiki, juliau Milaiti, bezdi, šiki ir triedi po kiekvienu straipsniu.

> -> Jūs

Aš kalbu apie reiškinį, kai straipsnio pavadinimas byloja viena, o turinys – kita. Tokie dalykai paplitę DELFI, ir dėl šios priežasties (ne vien tik) DELFI niekas nelaiko solidžios žiniasklaidos atstovu.

Tik tiek.

Vikingas-salotos lapas

Nuo raudonos mėsos pilnos cinko,baltymų ir kitokių vitaminų vyrams labiau auga raumenys, sukyla potencija ir agresija.O tad tokie dalykai sukelia karingumą ir jokiu būdu neskatina nuolankios tolerancijos atėjūnams,kurie jau išrikiuoti palei ES sienas.Tokia tad nematomo fronto politika.Jie,baltų tautų naikintojai gerai išstudijavę žmogaus anatomiją ir psichologiją pratina mus prie žalių kopūsto lapų,kaip badaujančioje Šiaurės Korėjoje.

Vaclovas ing 13:27

O kas “agresija” yra lietuviškai? Tik nepamanykite, kad kabinėjuosi prie žodžių, kalbos savitumo ar ieškau klaidų. Tiesiog lietuvių pomėgis dėl mandrumo naudotis tarptautiniais žodžiais, nesuprantant jų reikšmės, įvelia painumo. Agresija kyla ne nuo maisto skalsumo ir sotumo jausmo. Pyktis, puolimas atsiranda nuo žmoguje slypinčios gyvatės užvaldymo. Tai čia, jeigu labai trumpai, bet savo ruožtu itin giliai (sielovadininkai bijo vartoti tokias sąvokas, tad nelaukite to iš jų). Kitas dalykas yra lietuviams nežinomi vikingai (lietuviai su jais patirties neturėjo, jų ainių, Lietuvoje atsiradusių per kuršius ir nuo Lenkijos, čia esti vos-vos. Juos irgi būtų galima būtų nusakyti keliais sakiniais, tačiau tęsdamas jūsų užduotą mintį, papildysiu, kad mėsos ir maisto pakankamumo jie tikrai neturėjo.

mėsa testeronas ir agresija

labai koreliuoja
vegetarai ar pasyvūs pederastai būna impotentai
(švelnūs zuikučiai – viščiukai)
o lietuviai buvo laabai karingi bei plėšikai – slavai, tame tarpe lenkai kaip kiškiai bėgdavo slėptis, išgirdę kad lietuviai atjoja.
čia istorinis faktas, aprašytas viduramžių kronikose.

Vaclovas ing 18:58

Agresija yra baimė, pasimetimas, trumpiau – gyvatiškas elgesys (net ir tokio gyvūno atveju). Jūs teisus, kad lietuviai buvo stiprūs. Būtent stiprūs, o ne persigandę agresoriai, t.y. užpuolikai. Lietuviai nežino, kad germanų tautose net linkmė dabar tokia: “Be strong!”, t.y. būk stiprus. Ne agresyvus, o stiprus. Et, nūnai lietuviai, neskiria agresijos, nuo stiprumo… Tačiau net ir stiprūs lietuviai liko pralaimėtojų vietoje, nes neturėjo šviesos, silpnesni slavai laimėjo, nes pasirinko gėrio pusę. Bet ne visada ir lietuviai buvo tamsos pusėje, Žalgirio mūšyje stojo už krikščionybę. Ar jūs manėte, kad Žalgirio laimėtojai buvo stabmeldžiai, o “kryžiuočiai” krikščionys? Mokink ir mokink tuos “tautos patriarchų” numokytus lietuvaičius.

slavai slavams nelygūs

slavai lenkai, taip buvo šviesos pusėje
o slavai rusai – tai tamsesnių ir blogesnių iki šiol pasaulis nežino

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top