“Heritage Foundation” prezidentas sako Davose: Būsimasis D. Trumpas turi atmesti visas WEF idėjas

kontrastas.lt

Konservatyvaus fondo “Heritage Foundation” vadovas Kevinas Robertsas pareiškė, kad kiekvienas būsimos administracijos narys turi “sudaryti sąrašą visko, kas kada nors buvo pasiūlyta Pasaulio ekonomikos forume”, ir prieštarauti “visoms idėjoms”.

Fondo “Heritage Foundation” prezidentas Davose pareiškė, kad kita respublikonų administracija turi atmesti “viską, kas kada nors buvo pasiūlyta Pasaulio ekonomikos forume”.

Kevinas Robertsas (Kevin Roberts), vadovaujančio JAV konservatyvaus analitinio centro “Heritage Foundation” vadovas, per diskusiją “Ko tikėtis iš galimos respublikonų administracijos?” sakė, kad “toks žmogus, kuris ateis į kitą konservatyvią administraciją, vadovausis vienu principu – naikinti politinio elito ir nerinktų technokratų įtaką vidutiniam žmogui”.

“Ir, jei galiu, būsiu atviras ir pasakysiu, kad darbotvarkė, kurią turi turėti kiekvienas administracijos narys, yra sudaryti sąrašą visko, kas kada nors buvo pasiūlyta Pasaulio ekonomikos forume, ir [visiems jiems] masiškai prieštarauti.”

“Kiekvienas, kuris nepasirengęs to padaryti ir atimti šią nerinktų biurokratų galią bei grąžinti ją Amerikos žmonėms, yra nepasirengęs būti kitos konservatyvios administracijos dalimi.”

D. Trumpo administracija “pasitikės mokslu” ir atmes lyčių ideologijos stūmimą
Robertsas sakė, kad mintis, jog WEF gina “liberaliąją demokratiją”, ir prielaida, kad D. Trumpas būtų “diktatorius”, yra “juokingos”.

“Kad ir kas būtų kitas konservatyvusis prezidentas, jis imsis elito valdžios”, – pareiškė jis.

“Politinis elitas trimis, keturiais ar penkiais klausimais eiliniams žmonėms sako, kad realybė yra X, nors iš tikrųjų realybė yra Y.”

Robertsas toliau išvardijo penkis dalykus kaip pavyzdžius, kurių imsis prezidentas D. Trumpas, jei bus išrinktas:

“Imkime imigraciją: elitas mums sako, kad atviros sienos ir net nelegali imigracija yra gerai, o vidutinis žmogus Jungtinėse Valstijose sako, kad ir viena, ir kita atima iš jo amerikietišką gyvenimo būdą.”

“Elitas mums taip pat sako, kad visuomenės saugumas Amerikos miestuose nėra problema. Tereikia nuvykti į Niujorką, Vašingtoną ar Dalasą Teksase. Vidutinis žmogus jums pasakys, kad viešojo saugumo trūkumas kenkia ne tik amerikietiškam gyvenimo būdui, bet ir jo gyvenimui.”

“Trečia, spėju, Pasaulio ekonomikos forumo favoritas, yra klimato kaita. Elitas mums sako, kad dėl vadinamosios “klimato kaitos” mus ištiko egzistencinė krizė, taip stipriai, kad klimato aliarmas tikriausiai yra didžiausia [psichikos sveikatos] krizės pasaulyje priežastis. Vidutinis žmogus žino, kad sprendimai, pagrįsti klimato kaita, yra kur kas blogesni ir žalingesni ir kainuoja daugiau žmonių gyvybių, ypač Europoje tuo metu, kai reikia šildymo, nei pačios problemos.”

“Ketvirtoji: Kinija. Priešininkė numeris vienas ne tik Jungtinėms Valstijoms, bet ir laisviems žmonėms Žemės planetoje. Mes Davose ne tik to nesakome, bet ir suteikiame tribūną Kinijos komunistų partijai. Tikėkimės, kad prezidentas D. Trumpas padarys galą šiai nesąmonei”.

“Ir penkta, kita viršnacionalinė organizacija, Pasaulio sveikatos organizacija, diskutuoja apie lyčių ideologijos primetimą [Pasaulio] Pietums. Tokią praktiką peržiūri, jei ne atmeta, Šiaurės Europos šalys.”,

“Naujasis prezidentas, ypač jei tai bus prezidentas Trampas, kaip mėgstate sakyti, “pasitikės mokslu”. Jis supras pagrindinę biologinę vyriškumo ir moteriškumo tikrovę”.

“Manau, kad prezidentas D. Trumpas, jei iš tiesų laimės antrąją kadenciją, bus įkvėptas išmintingų Chavjero Milei žodžių, kuris sakė, kad jis atėjo į valdžią ne tam, kad vestų avis, o tam, kad pažadintų liūtus”, – užbaigė J. Robertsas.

JŠ pagal www.lifesitenews.com

5 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top