Į kovą prieš Tautos referendumą stoja prezidentė D. Grybauskaitė

Jos patarėjas vidaus politikos klausimais Mindaugas Lingė atkartojo jau anksčiau profesoriaus V. Landsbergio išdėstytą labai savotišką interpretaciją, kad Tautos referendumas dėl tautos politinių laisvių ir žemės reiškia Lietuvos išstojimą iš Europos Sąjungos. „Visais atvejais visuomenė turi žinoti, koks yra galutinis referendumo tikslas. Šiuo atveju tikrai galima įtarti, kad galutinis iniciatyvos dėl žemės referendumo tikslas gali būti išstojimas iš Europos Sąjungos. Organizatoriai prieš pateikdami visuomenei šitą klausimą turėtų labai aiškiai atsakyti, ar jie Lietuvai siūlo išstoti iš Europos Sąjungos“, – antradienį interviu Žinių radijui sakė prezidentės patarėjas.

Prezidentės patarėjas pasakojo, kad D. Grybauskaitė skatino Vyriausybę priimti įstatymus su reikalingais saugikliais, nes dabartiniai neveikia.

„Jau vien didelis žmonių aktyvumas renkant parašus rodo rimtus signalus visiems politikams, kad tiek ankstesnės, tiek dabartinės Vyriausybės per mažai dėmesio skyrė šiam klausimui. Žmonės pasijuto neapsaugoti, neužtikrinti, per atsainiai žiūrėta į veiksmingų saugiklių klausimus“, – pripažino M.Lingė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top