Ignas Vėgėlė. Duilkys galėtų pasiūlyti JAV administracijai pagalbą

Jungtinių Valstijų apeliacinis teismas laikinai sustabdė JAV Prezidento Joe Bideno sprendimą, kuriuo nustatyta, kad didelių įmonių darbuotojai iki sausio 4 d. turi būti pilnai paskiepyti nuo COVID-19 arba kas savaitę testuotis savo lėšomis. Už šio nurodymo pažeidimą įmonėms grėstų iki 136 500 USD bauda. Sprendimas būtų palietęs maždaug 84,2 milijono darbuotojų, dirbančių 1,9 milijono įmonių. Teismas pabrėžė, kad toks sprendimas kelia „rimtų įstatyminių ir konstitucinių problemų“. Ieškinius dėl Prezidento sprendimo pateikė ne mažiau nei 27 JAV valstijos.

Balsu galvoju: nedraugiškas tas mūsų SAM. Juk galėtų pasiūlyti JAV administracijai pagalbą kaip be Parlamento sutikimo įvesti galimybių pasą ir suvaldyti nepaklusnias savivaldybes. Bent užsimintų apie tą lietuvišką savivaldybių „grožio“ konkursą (kas daugiau paskiepys – tas daugiau pinigėlių gaus).

P.S.: ketvirtadienį Seimas svarstys panašų sprendimą: arba skiepytas, arba testuojiesi už savo pinigėlius. Šios taisyklės netenkinantiems – nušalinimas nuo darbo nemokant atlyginimo. Kaip sakė ministras A.Dulkys – jokios prievartos vakcinuotis, visiškai laisvas asmens apsisprendimas. Toks valstybinis paskatinimas. Tiesa, jis visų pirma turėjo mintyje dvylikamečius, kuriems taip pat planuoja įvesti galimybių pasą.

P.P.S.: pataisykite, jei klystu: mūsų žiniasklaidai žinia iš JAV nepasirodė įdomi?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

… to dar betruko Ignai kad Amerika imtu į mus šnairuoti ? mes lietuviai turime posakį jog iš namu nenešame savo šiukšlių ir kitiems ju ‘nedovanojame’ ..kitas reikalas patirtimi Dulkio dalintis ? čia jau durys atviros ..Yra ir ta proga geras liaudiškas posakis .

Taigi

visiškai laisvas asmens apsisprendimas numirti iš bado. Va kokia ta lietuviškoji neosovietikų-raudonųjų oligarchų demokratija.

habilitās

„…nedraugiškas tas mūsų SAM.“ ✒✒✒ Ką autorius supranta apie buhalterinę apskaitą?! SAM‘as, tai kiečiausia institucija, tai jums ne koks nors nukriošęs TSKP politinis biuras ar J. Baideno kabinetas, bus suskaičiuotas kiekvienas užsikrėtęs ir numiręs, o tie, kurie nesusibadė, per kalkę bus suregistruoti! Ministras, kaip ir mūsų protėviai karžygiai, veda į negailestingą kovą už laisvę nuo COVID‘o, pasitelkęs galingiausią pasaulyje komandą, tarp kurių yra ir medikų. Ir ne šiaip sau medikų, tarp 11 viruso šturmuotojų yra net du medicininį išsilavinimą ir praktiką turintys titanai-gigantai! Slėpkis niekingas viruse! Drebėk pandemija! Mes ateinam! Mūsų ginklas – apskaitos ir audito knygos (kietais viršeliais)! 1. A. Dulkys – ministras VU, Ekonomikos fakultetas, Finansų ir kredito specialybė. 2. Aušra Bilotienė Motiejūnienė – viceministrė VPU, Istorijos fakultetas,… Skaityti daugiau »

Žinia

iš JAV ta ,kad .demokratai nupirko rinkimus.Ignai ,Trampui reikalingas geras advokatas.

LR Seime

trūksta kvalifikuotų teisininkų turinčių ir galinčių žiniomis, patirtimi apginti eilinį Lietuvos žmogų nuo siautėjančiųjų valdžioje, bandančių mus paversti bandymų triušiais. Kviečiu Igną Vėgelę kandidatuoti į Respublikos Prezidento postą. Reikia tvirto, drąsaus žmogaus prezidentūroje. Beje, pastebėjau, kad liet.k. gramatiką, ypač dauginius skaitvardžius jungia su daugiskaitiniais daiktavardžiais puikiai – ,,Dauginiai skaitvardžiai (vieneri, vienerios, dveji, dvejos, abeji, abejos, treji, trejos ir t. t.) vartojami tik su daugiskaitiniais daiktavardžiais” (Vikipedia)… I.Vėgėlė nesako DU METAI… Pasižadu surinkti palaikančiųjų parašų kiek galima daugiau. iš JAV L.

Nieko naujo

Visais laikais atsirasdavo duobkasiams simpatizuojančių.

Nesupratot  ironijos

JAV teismas sustabdė privalomą skiepijimą 27 valstijose. Kitur skaičiau, kad 10000 Amerikos lakūnų atsisakė skiepytis, Prancūzijoj 6000 gydytojų atsisakė skiepytis.Yra gi šalių, kur veikia demokratija.nes ir skiepyti ir neskiepyti ir suserga ir miršta, būna visaip.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top