Igoris Eidmanas. Mūsų reichas veidrodžių karalystėje

Igoris Eidmanas | kasparov.ru

Kažkoks neteisingas pas mus Rusijoje reichas, netikras. Viskas jame perstatyta nuo kojų ant galvos. Mūsiškė „Eva Braun“ (Kabajeva), užuot savo balta rankele saugojusi ugnį fiurerio namų židinyje, dabar užsiima propaganda – vietoje daktaro Goebbelso. O „Goebbelsas“ (Surkovas) diriguoja karui Ukrainoje, tarsi jis būtų feldmaršalas Keitelis. O ir pats mūsų „Keitelis“ (Šoigu) – netikras kareiva: lyg ir buvęs ugniagesys, lyg ir, Dieve atleisk, Malibu gelbėtojas. Mūsų „Himmleris“ (Bastrykinas) Čekijoje atidarė krautuvėlę ir it senas žydas prekiauja kažkokiais sendaikčiais. Mūsiškį „Bormaną“ („pilkąjį kardinolą“ Sečiną) domina ne didžioji politika, o daugiausia komercinių įmonių užgrobimai. Antrasis oficialus mūsų reicho žmogus – „Goeringas“ (Medvedevas) įsitraukęs ne į karo aviaciją, o lyg mažvaikis žaidžia su mobiliaisiais telefonais: tai vienaip save nusifotografuoja, tai dar kitaip. O jau mūsų „Ribbentropas“ (Lavrovas) – paprasčiausiai senas liurbis.

„Gestapininkai“ (FSB-ešnikai), užuot ieškoję reicho priešų, užsiiminėja reketu ir sandoriais su nusikaltėliais. Mūsų „Wehrmachto“ (Gynybos ministerijos) generolai gvelbia viską, kas pakliūva po ranka, o jų meilužės nugvelbtą karinį turtą išparduoda (Serdiukovo-Vasiljevos byla). Kiekvienas mūsų „reichs-ministras“ ir „SS gruppenfiureris“ (FSB) turi namą Londone arba vilą Kanuose. Mūsų „Gauleiteriai“ (gubernatoriai) apskritai liovėsi rūpintis reicho interesais – jiems ne tas galvoje, nes taikosi gauti naudos iš kiekvieno savo pirstelėjimo.

O kur gi „fiurero rūpinimasis vokiečiais“ (t.y. Rusijos gyventojais)? Kur nauji autobanai, „Džiaugsmo jėga“ (vok. „Kraft durch Freude“ – Trečiojo reicho nacionalsoscialistinis susivienijimas – vertėjo past.), pigūs būstai ir jūrų kruizai darbininkams? Visa tai – ne apie reichą veidrodžių karalystėje. Visi mūsų pasiekimai – propagandos sferoje. Šia prasme daktarui Goebbelsui mes seniausiai nušluostėm nosį.

Bet svarbiausia – mūsų reichas taip pat nori atsirevanšuoti už pralaimėjimą kare (šiuo atveju – „šaltajame“). Kol kas lyg ir neblogai sekasi, kova už gyvybinę erdvę („rusų pasaulį“) vyksta sėkmingai. Prisijungėme mūsų „Austriją“ (Krymą), suskaldėme mūsų „Čekoslovakiją“ (Ukrainą). Maža kas dar mūsų laukia… Pavyzdžiui, mūsų Niurnbergo procesas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
gyvuliai lieka gyvuliais

A.Maceina dar prieš 80 metų rašė apie zoocentrizmą – tas jau buvo ryšku Hitlerinėje Vokietijoje ir Stalininėje Rusijoje.
Per tiek metų ruskeliai taip ir nesurado žmogiško kelio…

Puikus

O geriausia tai nuotrauka. Tiesiog 100% ateities vizija.

Bet baisiausia,kai

šitie bus nuteisti,iškils naujas diktatorius.Nes vakarų mąstymas nekinta-naudos,rytų-reikia gelbėtis ir gelbėti,-taip pat.Gal vakarai pradėtų keisti Rusiją,keisdami visų pirma save?Atsiverstų iš naujo krikščionybės tiesas,nes „kaip sunku turtingiems įeiti į Dievo karalystę…”.Iš tiesų „lengviau kupranugariui išlįsti pro adatos ausį”,nei nekeičiant savęs,pakeisti Rusiją,kad ji taptų patikima partnere.

pritariu komentarui "puikus"

tiesiog superinis fotomontazas. Ir straipsnio groteskas taip pat.

Dzūkija

Ar daug kas pasikeistų,jei įmontuotume savo šalies politikų veidus…”O kur gi „fiurero rūpinimasis vokiečiais“ (t.y. Rusijos gyventojais)? ” – O kur rūpestis Lietuvos gyventojais?…Įdomu,kur to rūpesčio daugiau…

hat

important product economic month companies check credit score online retailers markets brokers

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top