Instrukcija Nr. 1

Tiesos.lt redakcijai pavyko perimti nedraugiškam portalui aferos.lt skirtą laišką, kuris vakardienos prezidentės Dalios Grybauskaitės susitikimo su LRT kadrais fone privertė susirūpinti. Visų pirma, dar nė karto į Tiesos.lt nebuvo pakliuvusi informacija, pažymėta grifu „Visiškai slaptai“. Lietuvos Prezidentūros dokumente nurodoma, kaip elgtis užsienio ir vidaus politikos klausimais ir kokią informaciją pateikti Tautai informacinėse LRT laidose.

Užsienio naujienos

Po to, kai JAV prezidentas B.Obama susitiko su Dubajaus šeichais ir sukirto rankomis dėl neįtikėtinai žemų naftos produktų eksporto į ES bei Ukrainą kainų, jam paskambino Rusijos vienvaldis Volodia Antrasis Pu ir pasiūlė susitikti. Kryme, skrydyje virš Kregždučių lizdo įvykusiame pasitarime sutarta, kad už kariuomenės nuo Ukrainos sienos patraukimą, Rusija 2015-04-01 priimama į NATO aljansą ir jau suderėta (kiek tai kainuos „Gazpromui“, nutylima), kad lenktynėse dėl to, kas taps tikrąją ES nare, Rusija bus pirma. Šį faktą LRT laidoje „Teisė nežinoti“ rekomenduota aptarti po Rusijos užsienio reikalų ministro K.Lavrovo pokalbio su baroniene Ketrina Ešton. Anksčiau paminėtos laidos vedėjai Ritai Miliūtei šią informaciją rekomenduota pateikti taip, kad net kiekvienam Lietuvos vaikui būtų aišku, – ES užsienio politiką modeliuoja ne baronienė, svarbiausiosios jos gairės – dar nuo inauguracinio susitikimo su Baltarusijos prezidentu A.Lukošenka – sklinda iš S.Daukanto aikštės rūmų.

Vidaus naujienos

Lietuvoje pagreitį įgauna prezidentiniai rinkimai, todėl LRT gandų grandų ir Dalios Grybauskaitės susitikime nutarta:

– Kryptingai dezinformuoti rinkėjus, sąmoningai visas Vareikio nuodėmes prilipdant Puteikiui.

– Tuo tikslu panaudoti visus signataro Rolando fanus, kurie kas rytą dieną pradėtų klausimu „Kas geresnio, Nagli?“

– Kiek įmanoma ilgiau slėpti pokiliminės apklausos rezultatus, iš kurių aiškėja, kad antrajame prezidentinių rinkimų ture – susirungs dabartinė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė ir Naglis Puteikis.

– E.Jakilaičio laidoje „Dėmesio centre“, anonsuojant antrąjį prezidentinių rinkimų turą, autoritetingai pranešti, kad žemės nepardavimo užsieniečiams klausimą užsisapnavęs sužlugdė svarbiausiasis D.Grybauskaitės varžovas;

Kad slaptosios tarnybos netrikdytų viešo Tiesos.lt darbo, iškart pranešame: slaptąsias rekomendacijas netikėtai rado Irena Vasinauskaitė, kai po susitikimo su Seimo nariu Arvydu Anušausku ketino gauti autografą po jo naujosios knygos „Lietuvos žvalgyba 1918–1940“ pristatymo.

Ar būta daugiau raštelių ir kas juose rašoma, tai jau ateities tyrinėtojų uždavinys.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top