Interviu su Stefan Korte „Iš savo varpinės“: pasakojimai apie „integraciją“ – melas

Jūsų dėmesiui siūlome naujausią tinklalaidės „Iš savo varpinės“ epizodą. Šįkart laidos vedėjo Vitalijaus Balkaus pašnekovas – Vokietijos politikas Stefan Korte iš partijos „Alternatyva Vokietijai“.

Kaip rašoma šios laidos anonse, jo viešnagė Lietuvoje buvo suplanuota dar vasaros pradžioje, buvo sutarta, kad svečias pirmiausia papasakos apie priešrinkimines nuotaikas Vokietijoje. Tačiau matant, kas dabar vyksta Lietuvoje, interviu dominavo migracijos tema – ko gero, mažai kam žinoma, kad į Vokietiją, „labai stipriai nukentėjusią nuo organizuotos nelegalių migrantų invazijos 2015 m.“, ir toliau plūsta migrantai: svečio teigimu, ir „dabar kasmet į šalį atvyksta nelegalų tiek, kiek gyventojų turi vidutinio dydžio miestas“.

„Šis interviu – tai nepagražintas pasakojimas kas iš tikro vyksta Vokietijoje ir patikėkite tai toli gražu ne tas vaizdas, kurį piešia mūsų oficiozai“, – teigia Vitalijus Balkus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Lietuvą atidavėm Europos sąjungai, užgrobtai kominterno perversmininkų. Visų akyse vyksta atvira Europos ir jos tautų išdavystė, o Europa pasiduoda, kaip kažkada naciams ir bolševikams. Fučiko, Orvelo, Galicino, Bukovskio ir kitų perspėjimai liko laiku neišgirsti.

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top