Ir turtuoliai verkia…

Raimondas Šimaitis | Veidaknygė

Kad turtuoliai garsiai neverktų, pedopartijos koalicija nusprendė mažinti NT mokestį brangiam turtui, vietoje to apmokestins šiltnamius, garažus ir sandėliukus.

Varguoliai juk nesugebės savęs apginti, nes jie tiki jog šviesus rytojus ateis ir valdžia jais pasirūpins. O geri žmonės, na tie, kurie labai turtingi ir gali neremti per rinkimus, ar šiaip, per kokias schemutes, gali neberemti, o tai jau nuostolis, todėl partija rūpinasi gerais žmonėmis.

Vidurkis vos 14 eurų per metus, ramina per televizorių tekstą ekranėliuose skaitančios galvos. Taigi tik 14 eurų, džiūgauja teletabiai susėdę prie TV ekranų.

14 dabar, 140 po 5metų 1400 po 10 metų. Pranašauju 🙂

O aš nedžiūgauju, nes mediana paimta už 50 kvm būstą, kuris Vilniaus centre, mokesčių projekte įvertintas 60 100eurų. Kai centre 1 kvm jau kainuoja ~ 4000. Tad projektas projektui, o kai jau pradėsite mokėti, perskaičiavimas bus.

Žiūrim ką turim. Dabar moku ~80 eurų per metus žemės mokestį už sklypą, po reformos prisidės dar ~280 eurų už namą, čia pirmais metais. Po to, kaip įprasta, mokestis kils, namas mano senas, vertė neperskaičiuota, o mokestinė vertė skaičiuojama imant vidurkį ir neatsižvelgiant į individualias savybes.

Visose šalyse, kuriose buvo įvestas NT mokestis, pradžioje jis buvo simbolinis, vėliau, įprastas mokestis pasidarė 1-2% mokestinės namo vertės.

Taigi, jei jūs būdami jauni, stiprūs ir gerai uždirbantys pasistatėte ar nusipirkote gražų namą, tai senatvėje kraustysitės iš jo, nes neišsimokėsite. Aš jums 100% garantuoju. Jei jums dabar paskaičiuos 100 eurų mokesčio, tai po 10 metų jūs jau mokėsite 1000 eurų. Visur taip buvo ir Lietuva ne išimtis.

Geriausias sprendimas net neįvesti tokio mokesčio, o reikalauti kad visokie Benskunkai nevogtų iš miesto biudžeto, pirkdami 2,5mln vertės (už tiek negalėjo parduoti) arenas po 3,55mln.

Valstybėje pinigų yra, tik jie išvagiami ir nepriklausomai nuo to įves mums NT mokestį, ar neįves, vagystės nesustos.

P.s. papildau. Šįmet perskaičiavo mano sklypo mokestinę vertę, dabar ji 7x didesnė nei mokėjau. Prieš 5 metus NT mokesčio mokėjau 15 eurų, pernai jau 80, kiek mokėsiu šįmet, nežinau.

Esmė tame, jog laikui bėgant, išėjus į pensiją, daugelio pajamos sumažėja, o štai NT mokesčiai atvirkščiai, jie nuolat didėja.

5 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ayn Rand

Na, rinkimai turi pasekmes. Už ką balsavai, tą ir gavai – ir džiaukis. Komunistai būna ne tik raudonai nusidažę.

iš Vilniaus

Tarkim, aš už benkunską ir co. nebalsavau. Ir ką man dabar daryti? Nušauti tuos, kurie už juos balsavo? (o tokių asmeniškai pažįstu, jie lietuviai, Lietuvos piliečiai, kaip bebūtų graudu!)

blue yellow zov MARINIE

…tu gali juos nukratyt elektra….,nors irgi brangoka….

Ayn Rand

Aš apie Seimo rinkimus, bet tai žinoma esmės nekeičia. Esame įkaitais sistemos. Siųskit vaikus tolyn iš Ewrosojūzo.

smulkaus verslo rėmimas didinant mokesčius?

Manau, užsienio reikalų ministro Landsbergio žmonos verslui, energetikos ministro Kreivio motinos verslui mokesčiai bus mažesni,o štai smulkiajam verslui- individualiai dirbantiems ,mažosioms bendrijoms mokesčiai bus padidinti. Galimai niekada nedirbusi savarankiškai,o tik samdomą darbą finansų ministrė galimai net nežino,kad dirbančių individualiai atsakomybė yra nepalyginamai didesnė,negu samdomų darbuotojų? Ar taip konservatorių valdžia remia smulkųjį verslą,didindama jam mokesčius?

blue yellow zov MARINIE

…zodis ‘konservatorius’ ir zodis ‘remia’ tarpusavy dera ne itin.Tinka su zodziu ‘kenkia’.

Ayn Rand

Jinai nieko nesprendžia, jai nurodė ką ir kaip apmokestinti iš Centriuko. Dusint smulkųjį verslą – strateginė užduotis jau nuo viduriniųjų 2000. Nepavyks viskas dabar, kiti tą patį darys. Ne tik mūsų butaforinėje valstybėlėje taip. Todėl ir bando ir NT kelintą kartą mokesčiais apdėti, ir naikinti individualią veiklą, ir viską panašiai.

Marius

Tai kapitalizmas. Džiaukites, kad dar nemokate už orą. Tačiau kas labiausiai siutina, tai opozicijos tylėjimas. Gi grynai iš taktinių sumetimų visos opozicinės partijos turėtų šaukte šaukti, kad mes šį mokestį panaikinsime. Bet tyli! Na aišku, ant širdies geriau, net tik mane apmokestino, bet ir ubagus.

Ayn Rand

Kvaily Mariau, tai, ką vykdo šie tariami konservatoriai yra anti-tezė kapitalizmo. Ir jokia opozicija NT mokesčio nenaikins, jiems irgi privalomi nurodymai. Neturime realios ideologinės politinės opozicijos.

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Ayn Rand
Marius

Tarsi nežinočiau, kad Lietuvoje nėra realios opozicijos! Tai tu „Ayn Rand” kvailys, nes manai kad aš kvailys.
P.S. Beje jūs ne „Ayn Rand” t.y. Алиса Розенбаум. Ir kaip mane juokina tokie debilai pasirašinėjantys savo stabo vardu, nors iki to stabo-idealo jiems toli-toli.

Margarita Starkevičiūtė (Op TV)

Starkevičiūtė: vyriausybė 160 milijonų išdalino „russkij mir”? | Prezidento pažeminimas Briuselyje
https://www.youtube.com/watch?v=RTUvAuYpAkw&ab_channel=OpTVPlius
[Starkevičiūtė nuėjo į OP TV – Universiteto studentai gali važiuot į Briuselį reikalaut, kad išmestų iš ekspertų]

Ekscesai

Lenkijos valdžios sprendimas įpareigoti pabėgėlius iš Ukrainos sumokėti pusę būsto išlaidų – smūgis Volodymyrui Zelenskiui, rašo britų dienraštis „Daily Express“.
Naujos taisyklės ukrainiečiams įsigaliojo nuo kovo 1 dienos. Varšuvos sprendimas galioja tiems pabėgėliams, kurie Lenkijoje būna ilgiau nei 120 dienų: jie mokės pusę pragyvenimo išlaidų, bet ne daugiau kaip 40 zlotų per dieną. Nuo gegužės ukrainiečiai, išbuvę Lenkijoje ilgiau nei 180 dienų, turės mokėti 75% pragyvenimo išlaidų, dienos limitas sieks 60 zlotų.

T0mas J.

Prieš landsbergių partiją būtina kovoti.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top