Irena Vitkauskienė. „Kandus palinkėjimas aukščiausiai mūsų šalies valdžiai: globokite ir toliau žmogžudžius ir plėšikus, rūpinkitės jų teisėmis“

Veidaknygė

Nužudytas dar vienas geras, doras žmogus, mylinčių tėvų mylintis vaikas. O padugnės ir toliau gyvens, bus išlaikomi už tų dorųjų žmonių suneštus mokesčius.

Patupės, ten bus mokomi anglų kalbos, turiningai leis laisvalaikį, dar, žiūrėk, ir teisman valstybę paduos, kad jų kamera per ankšta ir per mažai jiems ten gryno oro – kaip tas išgama, sudeginęs Dembavos mergaitę, – prisiteisė iš valstybės pinigų.

Arba tas, kuris suplanavo jauno vyro, banko Šiauliuose apsauginio, žmogžudystę, netgi duobę aukai iš anksto iškasė ir paskui šaltakraujiškai nužudė. Liko jauna našlė, du mažyčiai vaikai ir seni pasiligoję tėvai. O žudikas net viso bausmės laiko neatsėdėjo, buvo paleistas prezidentės malonės dekretu anksčiau – „už gerą elgesį“.

O „lrytas“ dar ir straipsnį ta proga parašė, interviu didžiulį su žmogžudžiu įdėjo, kuriame jis gyrėsi, kad kalėjime neleido laiko veltui, mokėsi anglų kalbos, skaitė knygas ir buvo labai gerutis. Įdomu, kur tas „gerutis“ dabar, ar bent pasidomėjo, kaip reikėjo našlei vienai pačiai užauginti, pakelti ant kojų vaikus?

Šiandien, pranešdamas spaudos konferencijoje šiurpią žinią, policijos vadovas irgi užsiminė, kad šitie išsigimėliai, nužudę Ievutę, neturėjo būti laisvėje… Matyt, taip pat buvo išleisti anksčiau laiko, už „gerą elgesį“…

Ir veikė tokių grobikų, matyt, net ne vienas sąstatas – štai kiek pasipylė merginų pasakojimų, kurios buvo persekiojamos ir vasario 3 d., ir vasario 28 d. O galbūt ir daugiau yra tokių, tik joms, laimė, pasisekė ištrūkti iš tų išgamų nagų.

Mano didžiulė užuojauta plungiškiams tėveliams ir kandus palinkėjimas aukščiausiai mūsų šalies valdžiai: globokite ir toliau žmogžudžius ir plėšikus, rūpinkitės jų teisėmis, išleiskite juos kuo greičiau iš kalėjimų – juk mūsų dorų tėvų užauginti dori, geri vaikai patys apsisaugos???

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top