Iš idėjų bado konservatoriai ėmė vagiliauti

Kažkada intelektualumu garsėję į Tėvynės sąjungą susibūrę Lietuvos konservatoriai pastaruoju metu patiria kankinantį idėjų badą. Iš tos kančios net pradėjo nepadoriai elgtis – viduryje baltos dienos vagiliauti.

Praėjus savaitei po to, kai Lietuvos Sąrašas ir jo keliamas kandidatas į merus Naglis Puteikis BNS konferencijų salėje pristatė visuomenei savo rinkimų programą „Perženkim Rubikoną“ [daugiau žr. „Lietuvos rytas“, Bernardinai.lt, Tiesos.lt portale ji paskelbta visa] Tėvynės sąjunga vieningu buvusio premjero Andriaus Kubiliaus, buvusio energetikos ministro Arvydo Sekmoko ir konservatorių kandidato į merus Mykolo Majausko balsu sušuko: „Metas peržengti Rubikoną!“. Ar kartu per Rubikoną žengs ir buvęs Tėvynės sąjungos iždininkas Arvydas Vidžiūnas, prieš keletą metų teikęs mokamas Seimo nario paslaugas „Rubikono“ vyrukams, konservatoriai iškalbingai nutyli.

Neseniai mus palikęs šviesios atminties profesorius Juozas Girdzijauskas ragino: jei matome vagiant, turime garsiai pasakyti, kad vagia. Tai šiomis eilutėmis ir darome. Vogti kitų idėjas partijai, kuri nevengia kalbėti apie krikščioniškas vertybes, yra labai negražu. Vogti turtingam ir galingam iš vargingesnio ir silpnesnio yra žema.

Kur nuves Vilnių konservatoriai, pradėję rinkimų kampaniją nuo akiplėšiškos vagystės, lieka tik liūdnai spėlioti.

Skelbiame plagiatu pažymėtą Tėvynės sąjungos reklaminę skrajutę ir visuomenei platinamą kvietimą į renginį:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
49 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Hmm

Konservatoriai atrodo nekaip. Š..dinai atrodo.

Trupmenas

Pasakius a būtinas kitas veiksmas – tuč tujau reikia paduoti TS LKD į teismą už vagystę. Kitaip Lietuvos Sąrašo partija atrodys tik papliurpti tesugebanti. Turi būti parodyti raumenys, kad žmonės partija patikėtų.

Dugnas

Totalus dugnas.

Canada

A pas jumis konservatoriai visai is proto isejo? Anei gedos, anei sazines. Gal ant Lietuvos viskas leista?

Griovėjai

ir tiek.Jau sugriovė.Paklausti jų ,koks mūsų Sveikatos sistemos tikslas?neatsakys.Tai žiauru ir nusikalstama.

Beta

Pritariu Trupmenui. Konservus reikia tuoj pat paduoti į teismą, kad nuskambėtų.

Pas mus net konservatorių eiliniai

blokuos jų vaduko atėjimą į merus.Tokie jie bjaurūs ir kerštingi.

ruta

Kalbeti apie krikscioniskas vertybes yra viena , o jomis vadovautis , jau kita. Panagrinekite nors viena , bet kokios partijos subjekta , tai gi apart asmeninio ir partijos biciuliu intereso jus nieko nerasite .Politikai taip akivaizdziai degradavo , ju kenkejiska valstybei veikla tokia akivaizdi , jie tiesiog dabartines Rusijos klonas , mazas , ant rachitiniu koju , bet toks pat korupcinis , represinis , nomenklaturinis , izulus , dezinformuojantis , propagandinis , negarbingas , amoralus .

Liepa

Pritariu Trupmenui – LS žmonės turi paduoti į teismą už idėjos vagystę.// Tik reik nepasikuklint ir už intelektualinio produkto pasisavinimą pareikalaut kaip reikiant.//

komunistų šuniukai tie konservos

kai komunistai kabai prisišika – tada kviečia konservatorius, kad jie išvalytų jų šūdus ir vėl pripildytų lovį.
labai niekingi tie „patriotai” konservatoriai – komunistų dresiruoti šuniukai.

Idėjos-Tiesa,laisvė,

orumas,pagarba…gerai ir teisinga,bet negali tapti stabu,kuris vagiamas.Svarbiausia,vis dėlto,-Tikėjimas,Meilė ir Viltis.To nepavogsi.Tam reikia užaugti.Konservatoriai dar neužaugo ir elgiasi vaikiškai.Vaikiška kairumo liga?

Svoločiai konservatoriai

Jie tik ir moka vogti. Moka rūpintis asmeniniais ir grupiniais interesais, o tam reikalingi pinigai – eurai, eurai, eurai ir visą laiką eurai. Rubikoną jie pagimdė, o dabar nori peržengti, kažkokia nesamonė. Jeigu vilniečiai patikės konservais ir liberastais tai jie peržengs ne per rubikoną, o per vilniečius.

tai gal tėvus kaltinkim, ne vaikus

konservos – komunistų išauklėti ir išdresiruoti.
tai visos blogybės, visas blogis – iš komunistų.

Trupmenas

Kaltas tas, kas vagia, o ne jo tėvas ar senelis.
Komunistams reikia pateikti atskiras sąskaitas.

Atsako teisininkas

Koks procesas turėtų vykti LR įstatymų nustatyta tvarka, įvykus intelektinės nuosavybės vagystei?

Jei įvykdoma vagystė, tokiu atveju yra pradedamas ikiteisminis tyrimas dėl intelektualinės ar pramoninės nuosavybės vagystės, ar neteisėto naudojimosi, ar valdymo. Procesas vyksta pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo proceso kodekso nuostatas.

Kokios bausmės numatomos intelektinę nuosavybę neteisėtai pasisavinusiems asmenims?

Tai reglamentuoja LR Baudžiamojo kodekso XXIX skyriaus straipsniai. Juose yra numatytos tokios sankcijos: arba viešieji darbai, arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas. Maksimali bausmė – laisvės atėmimas iki trejų metų.

hmmm...

siaipjau viesos mitologines frazes „perzengti Rubikona”, negalincios niekam priklausyti isimtine teise, panaudojimas LS rinkimineje programoje placiaja prasme atitinka intelektines nuosavybes objekto samprata.
Ketinau sukritikuoti teisininka, bet panasu, kad jis beveik teisus.
Sakau „beveik” todel, kad be fabulos dar yra ir procesine reikalo puse, ir tyrimo galimybes bei valios reikalas ivardyti, kad A yra A, o ne psssssssss…..
Bet kokiu atveju, – terkstelt lozungo „pasiskolytojams” per nagus ir maksimaliai isviesint sita reikala, manau yra BUTINA. VERTA.

pasiūlymas

lai palieka šūkį „peržengti Rubikoną” Puteikiui, o koncervuotojams labiau pritiktų šūkis – „kiekvienam vilniečiui po šikančią kregždutę ant balkono kraigo”.

Pensininke

Kitu ideju pasisavinimas tai vagyste dienos metu, kuri zemina krikscioniu varda, o valdzioje esant sisteminems partijoms net ir aukstieji dvasininkai, pamyne tiesa, reklamuojasi su korumpuotu partiju grupiu atstovais.Tik saziningi ir drasiai kalbantys pilieciai kaip Puteikis, Maldeikiene gali buti raksciu vagiu grupems.

Atrodo

Konservatoriai visai suniekšėjo. Degradai.

Mukaburis

Apie Rubikono „judesius” papildant konservatorių „fondus įvairiausius”, mainais už šilumininkams palankius įstatymus: „2003-05-02 telefoninio pokalbio metu A.Janukonis pasakė, kad nori paderint kai kuriuos niuansus dėl jaunųjų konservatorių ir paprašė pagalbos dėl Šilumos ūkio įstatymo. A.Janukonis prašė, kad konservatoriai balsuotų prieš Respublikos Prezidento veto. (…) A.Vidžiūnas patikino, “kad mūsų pozicija, aš manau, nesikeičia”. A.Janukoniui prasitarus, kad jis išvažiuoja į Ispaniją iki liepos 14 dienos, A.Vidžiūnas pasitikslino, ar bus daromi “judesiai dėl mūsų fondų visokiausių”. A.Janukonis jį nuramino, sakydamas, kad dar šią dieną padarys viską (Protokolas apie telekomunikacijų tinklais perduodamos informacijos slaptą kontrolę; Nr. S6-718s).

http://www3.lrs.lt/…/W3_VIEWER.ViewDoc-p_int_tekst_id…”

Ot tai tau !

Į konservatorių smegenis įsimetė kirmgrauža ir šie nebegali normaliai galvoti. Ši kirmgrauža tik progresuoja, nes konservatorių tvirtas ryšys su klanine-mafijine-pedofiline grupuote atbulinės eigos neturi. Todėl jokių prošvaisčių jų padangėje nematysime dar ilgai. Tskant, tenka tik apgailestauti…

Irena

Kaip galima šitaip dėtis veidu į mėšlą. Klaiku.

gruimstas

Užmirškit apie teismus; žinote, kad varnas varnui akies nekerta.
Geriau sugalvokime kokią viešų ryšių akciją diskredituojantį tos partijos elgesį.tai duos didesnį efektą negu lėšų ir laiko švaistymas bylinėjantis. Dar duos neigiamą efektą greičiau , nes žmonės nenorintys pokyčių Lietuvoje ir abejojantys ar pasisukti veidu į konservatorius po tokių bylinėjimusi, tai ir padarys.

Ar ne savivaldybių

politikų komandos,esančios arčiau žmonių,turėtų formuluoti reikalavimus visose gyvenimo srityse ir kelti juos vyriausybei,duoti pasiūlymus ir spausti.Iš kur vyriausybė gali žinoti,ką keisti,nes pinigus ji visada pasiskirs sau,sau,sau ir saviems.Čia tik prioritetų klausimas.Savivaldybės juos turi formuoti.Savivaldybės turėtų norėti ,kad žmonės nemirtų,kad daugiau gimtų vaikų mokykloms…

Konservatorius visi

tyliai blokuoja.Kad tik ne jie.nes jie neturi empatijos jausmo savo tautai.Savimylos?

konservatorių spindesys ir skurdas

Pribaigė tą partiją visokie adomėnai ir bužinskai.Miesčioniškumo pergalė konsevatorių gretose.

Aštrūs

Nuo sovietmečio dresiruoti sugebes visus apgauti vykstant rinkiminiai „kovai” kvailinant rinkeją,nes jų nuo sovietmečio laikų sedi tie patys nepakeičiami balsų skaičiuotojai, kurių visuomene neturi teises jų darbo tikrinti,nesunomeruoti biulioteniai,kurie patenka į urną. Taip kaip tas laiškas na derevne dieduške.Rinkejas VRK negali pasitikrinti ar teisingai užskaityta jo valia.Sovietmečių kaip mažai kas ejo prie urnų visuomet skelbdavo 99,9% ura;Praktika sena ir nepakitusi, pasenes mulkinimas tęsesi,todel daugelis suprate neskanią veiklą ten nepasirodo.

visai nekaringi...

Iškart matyti – plauks pasroviui tuo Rubikonu tokie popieriniai kareivėliai

VaidasVDS

Trupmenai, Beta, Liepa, straipsnis lyg ir nekviečia kerštauti, jis tik demonstruoja moralinį konservatorių nuosmukį. Bet visai gali būti, kad arogancijos pilni konservatoriai net ir nepastebėjo tokios alia „smulkmės”, kaip Liet. Sąrašas ar Puteikis, ir čia patys taip sugalvojo. Na apsimetinėti ta partija tikrai moka, ne veltui visi padoresni žmonės ją palikinėja. Bet jūsų visų reakcija man atrodo šiek tiek juokinga. Nei vienam iš jūsų lyg ir nesvetimos dvasinės vertybės arba kai kas jas vadina krikščioniškom. Tai kodėl iš karto pasireiškė jūsų visų bendras šūkis: „teisman juos, kuo daugiau užsiprašyti”. Kartojate Venckienės klaidą, kuomet ji už moralinę žalą, taip kaip ir Ūso giminaičiai, užsiprašė milijono litų. Už blogį blogiu, ir iš karto audringa palaikymo kompanija:) Beveik revoliuciją galima daryti. Daug gražiau… Skaityti daugiau »

Rėksnė

Draskykitės, teiskitės ,muškitės konservatoriaisu socdemais,socdemai su liberalais liberalai su Lietuvos sąrašu irt.t. ovisiems nepatenkintiems Tomaševskis padarys,kad WILNO NAŠE.ir primins jums kurkeli mušasi ,trečias laimi/

juokiasi puodas...

Landsbergis – save labai išmintingu laikantis – prikvietė komunistų – konservų nebėr
Venckiebė – save labai išmintinga laikantis – prisikvietė komunistų – DK nebėr
Kuolys – save labai išmintingu laikantis – prikvietė komunistų – Lietuvos sąrašo nebeliks

bender bėjus

– o, konkuruojanti firma!
senus daiktus parduodam, naujus vagiam?”

mmH

na, šilumos ūkis: taip sako. Ir tas šilumos ūkis kaip koks gyvulių ūkis, matyt, ketina talkinti „Lietuvos sąrašui”. Tai bus bendražygiai ir tuo turėtų lyg atitikti pasirąžymus?

Gerbiamieji

Šūkis „Peržengti Rubikoną“, mano nuomone yra tikrai nevykęs. Ypač baisoka, kad toks šūkis „pasiskolintas” konservatorių, kurie save laiko neva krikščionimis. Peržengti Rubikoną – reiškia padaryti lemiamą, nepataisomą sprendimą. Moraline prasme, toks posakis iki šiol reiškė (buvo naudojamas) ta prasme, kad yra riba, kurios negalima peržengti. Ją peržengus – sugriaunami moraliniai dėsniai ir iš to seka liūdnos pasekmės. Keista, kad dar tokie ginčiai kyla dėl tuščių nevykusių šūkių…. O konservatoriams irgi matyt jau chaosas įprasta būklė?…

Gal kviesti brolius  konservatorius

prie diskusijų stalo?Žinoma,gali ir neiti,nežinia ,kiek puikybės pas juos kai kuriuos?

> gerbiamieji

konservatoriai yra tikri liberalai (jokie jie konservatoriai) – todėl ir toks masoninis šūkis 🙂

Gerbiamajam.

Visų pirma ne „Peržengti Rubikoną”, o „Perženkim Rubikoną”. Jūs rašote: „Peržengti Rubikoną – reiškia padaryti lemiamą, nepataisomą sprendimą.” Pagal jūsų logiką žengti negalima, nes bus padaryta nepataisoma klaida. Negaudote poteksčių. Ar jūsų galva būtų klaida išguiti iš Vilniaus „rubikoninį” šilumos ūkio tvarkymosi būdą? Kokią jūs čia moralinę neveikimo, nesipriešinimo sukčiams ir kyšininkams tvarką norite išsaugoti? Šūkis puikus. Konservai prasto nebūtų vogę.

Juozapas

Ot tai triukšmo! Ir dėl ko? O juk koncervai…teisūs. Jie nepavogė jokio šūkio. Besipiktinantiems noriu pasakyti: nu, nu, nu- ponai, jūs tiesiog nemokate lietuvių kalbos. Lietuvių kalboje pakankamai daug atvejų, kuomet žodis rašomas vienodai, tariamas vienodai ir net kirčiuojamas vienodai- o prasmės gali būti visiškai skirtingai. Tarkime, žodis „kartu”- šis žodis reiškia buvimą drauge arba apibūdina vieną nemalonų skonį. Tad , mano mielieji -viskas gerai, koncervai nieko nenuplagijavo. Lietuvos Sąrašas tai tie, kurie įsipareigojo, jog bus KARTU su mumis, piliečiais. O koncervai,… Ką koncervai -vien jų pavadinimą paminėjus burnoje pasidaro KARTU, tarsi tūlžį sukramčius. Fe, bjaurus skonis. Prastas skonis, sakyčiau, balsuoti už tokius pašvinkėlius. O-o-oo, tai pasakysite -o kaip gi vis dėlto su tuo rubikono peržengimu, a? Ai, viskas čia… Skaityti daugiau »

šimtas durnių susirinko

mano komentarą, kur aiškinau, kad „peržengt rubikoną” frazė priklauso Julijui Cezariui, o Rubikonastai Italijs upelis, kuris reiškė ir ribą… O SU ZUOKO RUBIKONU JAU SENAI NE VIENAS GALANDA ŠPAGĄ, išmetė. Tiesos ieškantis portalas ! FUI BEGĖDŽIAI.

Juozapui

tiek ilgai sėdėjai Drižiaus žinyčioj ir iki šiol nežinai kas Wiljamsą į Lietuvą atitempė? Taigi Audrys Butkevičius pats tame laikraštyje savo nuopelnus reklamavo. Ko tad kari visus šunis ant konservu? Nebūk primityvas.

>>gerbiamam ir gerbiamieji

nesusišnekate, nes apie skirtingus dalykus kalbate….

Juozapas--Tatos pupuliukui

Nelabai svarbu kas williamsus kur atitempė.
Nesvarbu koks čigonas į kiemą kiaulę atsivedė – svarbiau kas kiaulę į trobą pavadino ir užu/ant stalo pasodino.
Koncervai čia „ne prie ko, „suprantama?
Vietoj koncervų šulų matyt kažkokie taboro čigonai ant prichvatizavimo aferos dokumentų parašus valstybės vardu sudėjo.
Ale tikrai -koks tas juozapas primityvas.
Einu išmesiu veidrodį, negaliu žiūrėt!

Šimtas pirmas durnius

Tai jau pats sau atrodai tikriausiai toks protingas, kad Sąrašui imsi ir paaiškinsi, kas buvo Cezaris, ir kur upelis Rubikonas. mat Sąrašo mokslo daktarai tokie buki, kad nežinojo tokų dalykų, kuriuos tu žinai.

Juozapas---kuklumo avatarui

Tamsta be reikalo taip kukliniesi save nuvertindamas iki šimtas kelintos vietos.
Esu nuoširdžiai įsitikinęs, kad tikrai esi vertas stovėti šimtinės avangarde.
Misliju, kad „Cezaris”, „Napoleonas” ir kiti palatos draugai tikrai neprieštaraus jeigu atsistosi pirmas prie durų be rankenos.
Juk netrukus atneš vaistukus nakčiai.

Trupmenas

Nesuprantu, į ką tie keturi debilai iš plakato žiūri zombių žvilgsniais. Jei jau jie peržengs Rubikoną, tai mažai nepasirodys.

po šimts pypkių

…ir kur aš juos mačiau? Vajergau, – 1926 -ųjų reinkarnacija…galimai prisikėlė keturi komunarai-Požėla, Greifenbergeris,Giedrys ir Čarnas…po šimts pypkių…Tegyvuoja nemirtingi komunizmo idealai!

jokio Rubikono konservai ir nesiruosia perzengti

jie maitinami to rubikono, yra suauge su juo. Konservatorius Vidziunas galetu daugiau papasakoti. Musu, rinkeju, pareiga yra nepamirsti to einant balsuoti.

WOW

Žiūriu į plakatą ir nesuprantu:tai kaip čia gaunasi – TS/KP narys Majauskas taiko į merus, o TS/KP pirmininkas Kubilius – tik į savivaldybės Tarybos narius. Tai žmogaus kuklumas – iš Seimo vicepirmininko posto ir Seimo nario bei opozicijos lyderio kėdės traukiasi, taip vilniumi susirūpino. Tikrai per Rubikoną (pardon, per Seimo fontaną – gėlyną) pasiryžęs peržengti

49
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top