Iš informacinio karo frontų. R. Sadauskas-Kvietkevičius. Tamsi antroji Lietuva išmirs ir emigruos

Karingasis DELFI portalas Naujųjų išvakarėse pažangiajai „pirmajai Lietuvai“, kartu su prezidente Dalia Grybauskaite kuriančiai Tėvynės ateitį, pranešė džiugią žinią – tamsiosios ir skurdžiosios „antrosios Lietuvos“ artimiausiu metu tiesiog neliks. Progresyvaus DELFI komentatoriaus Romo Sadausko-Kvietkevičiaus teigimu, ši dar Stalino metais gimusi, menkai išsilavinusi, „Žiedų valdovo“ angliškai neskaičiusi ir pažangai trukdanti visuomenės dalis tuoj išmirs arba bus priversta emigruoti.

Pilietinis Tiesos.lt portalas, supažindindamas su naujametinėmis DELFI įžvalgomis, primena „pirmosios Lietuvos“ kariams, kad valstybės pažangos labui „antrosios Lietuvos“ nykimo procesus galima puikiai paspartinti veiksmingomis politinėmis priemonėmis. Tereikia kūrybingai pasiremti „pirmosios Kinijos“ jaunųjų chunveibinų patirtimi.

R. Sadauskas-Kvietkevičius. Nustokime leistis šokdinami saujelės niurgzlių

Romas Sadauskas-Kvietkevičius | DELFI.lt

„Štai ir dabar nežinau, kam reikėjo keisti tokį gražų litą į kažkokį svetimą eurą. Juk paprasti žmonės niekur iš Lietuvos nevažinėja, o ponai keisti valiutą gali kur nori,“ – cituoja savo kalėdinio numerio pirmajame puslapyje rajoninis laikraštis garbingo amžiaus vietinę kaimo literatę Genę.

Paklausiu tame rajone dirbančios kolegės Vilmos, kas gi tokia ta ponia, kad per šventes jos keistokas įžvalgas apie litą, eurą ir sovietinius balvonus, kuriuos reikėtų išsaugoti, nes „iš poterių žodžio neišmesi“, spauda išplatino po visą rajoną.

Matyt, būsiu netinkamu laiku užkalbinęs, nes vietoj atsakymo gaunu moralą apie tai, kiek euro integracijai išmetėm pinigų ir priekaištų, kad kažkodėl „nė viena reklamos agentūra ir reklamos žymėjimus pamirštanti redakcija nesivargino aplankyti nei Genės, nei Onutės, nei Kazio iš Makauciškės“, kurie iškart po Naujųjų turės eurą ir „keiks jį, nes nepažįsta“.

O juk tikrai nesivarginau ir jau tikrai nepulsiu tarpušvenčiu, palikęs ant stalo katinams sudoroti kalakutienos kepsnio likučius, blaškytis po kaimus rodyti kaziams ir genėms, kad euras bus, štai, matote, ne ką mažiau gražus už litą, zlotą ir griviną , aiškinti jo naudą šalies finansiniam stabilumui bei investicinei aplinkai. Nes nuo pat pradžių sakiau, kad diskutuoti apie euro įvedimo privalumus bei trūkumus turėjo šios srities specialistai, sprendimus, kada patogiausia tai atlikti, priimti mūsų išrinkti politikai, o gyventojams pakanka gerai išaiškinti ne kodėl, o kaip litai bus keičiami į eurus. Tai ir buvo padaryta taip, kad kiekvienas, norėjęs sužinoti, jau sužinojo, išgirdo arba perskaitė.

Juolab tai turėjo galimybę padaryti kaimo šviesuolėmis tituluojamos vietos literatės, randančios kelius į rajoninių laikraščių redakcijas. O jei kam nesinori tos informacijos išgirsti, bet geriau bambėti vien iš neapykantos bet kokioms permainoms, tai ką dabar daryti?

Mano supratimu, jau atėjo metas nustoti leistis šokdinamiems saujelės viskuo nepatenkintų niurzglių, kuriems iš esmės neįtinka niekas, ką dėl jų iš kailio besinerianti Lietuvos valstybė daro. Tai gal pakaks nertis ir 2015-aisiais susitelkime į sąmoningai geresnio gyvenimo sau ir visai šaliai siekiančią bei savo interesus suvokiančią piliečių daugumą.

Apibendrindama praėjusius metus prezidentė Dalia Grybauskaitė labai aiškiai pasakė, kad nesitiki iš dabartinės valdančiosios koalicijos naujų ambicingų projektų, ir pagyrė premjerą Algirdą Butkevičių už tai, kad įvykdė jam patikėtas užduotis užbaigti jau pradėtą suskystintų dujų terminalo statybą ir pasiruošti euro įvedimui.

Juk tikrai įvykdė. Neleido Rolandui Paksui išsireikalauti referendumo dėl euro, o Artūrui Skardžiui – sustabdyti dujų terminalo statybų. Bet sumovė skalūnus ir nesugebėjo pasakyti liaudžiai, kad kada nors vis tiek statysim Visagino atominę elektrinę. Prisiminęs, kas priklauso valdančiajai koalicijai ir kokių bradauskų bei malinauskų knibžda pačioje LSDP, galiu tik stebėtis prezidentės gebėjimais išspausti iš premjero gal net daugiau, negu jis atrodė sugebąs.

2015-ieji bus geri metai visiems, kam ir iki šiol buvo gera gyventi Lietuvoje. Visiems, kas šita šalimi tikėjo ir įsivaizdavo savo ateitį būtent čia. Kas norėjo ir sugebėjo pasirūpinti savimi ir stokojančiu savo artimu, dirbo už save ir už tą vaikiną, kuris antrą dešimtmetį laukia, kol darbo birža suras orų darbą. Nes politikai du mėnesius iki savivaldybių tarybų ir pirmųjų tiesioginių merų rinkimų plėšysis marškinius ant išpūstų krūtinių, kuris daugiau pažadės valdžios malonių laukiančiai išlaikytinių mažumai. Bet tuo pat metu vengs bet kokių sprendimų, kurie galėtų kaip nors pabloginti savo pastangomis išsikapsčiusiųjų iš sunkmečio gyvenimą. Tiksliau, vengs bet kokių svarbių sprendimų. O paskui iškart prasidės pasiruošimas 2016 metų Seimo rinkimams.

2015-aisiais niekur nedings dvi Lietuvos ir jas skirianti pasaulėžiūrinė bei turtinė atskirtis. Tiktai antroji Lietuva vis labiau trauksis, o pirmosios darysis vis daugiau. Ir visai ne dėl kažkokių radikalių politinių sprendimų, kurių, kaip jau minėjau, tikėtis kitąmet neverta. Skurdo, nevilties, pykčio pritvinkusio tamsumo ir permainų baimės mažės natūraliai išmirštant Stalino laikais gimusiai kartai ir emigruojant nekvalifikuoto provincijos miestelių proletariato likučiams.

Susišnekėjimas ir bendrų tikslų formulavimas įmanomas tik tada, kai visa visuomenė turi panašius bendrai išgyventos patirties prisiminimus, atpažįsta tų pačių perskaitytų knygų ir matytų filmų metaforas, tie patys žodžiai jų kalboje turi tas pačias reikšmes. Artimiausiu metu mums taip tikrai nenutiks, nes „Kalvio Ignoto teisybę“ ir „Jaunąją gvardiją“ mokykloje teskaičiusi ir kriminaliniais rusiškais televizijos serialais mintanti antroji Lietuva ne artėja, o tolsta nuo didžiąja dalimi anglakalbės, masinės kultūros simboliais mąstančios pirmosios. Dž. R. R. Tolkino elfams ir hobitams nėra apie ką diskutuoti su Petka ir Čiapajevu.

Bet labai tikiuosi, kad jau 2015-aisiais mes visi drauge suprasime, kad galime visai ne prastai drauge gyventi vienoje šalyje pasiekę jokių trišalių tarybų netvirtintą, gal net viešai neįvardinamą susitarimą, kad pirmoji Lietuva dalijasi savo sukurta gerove su antrąja tiek, kad pastarajai nesinorėtų imtis jokių kraštutinių mūsų valstybę griaunančių veiksmų.

Delfi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
50 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Povilas

Na kam, Sadauskai, tiek daug rašyti?
Juk galima viską pasakyti trim sakiniais:
„Ša, baudžiauninkai, valdžia geriausiai žino, ko jūs – bukapročiai – turite norėti. Valdžia neprivalo jums ką nors aiškinti. Valdžios reikalas – valdyti, jūsų – paklusti. Taškas.”

Liepa

Neskaitau šito delfio „markizo de Sado” paistalų- nepernešu per kraštus besiliejančios blogos energetikos.//Bet visgi gerai, kad Tiesos.lt paragino prisiminti,kad amoralaus ir agresyvaus elgesio individai įsitvirtinę ne tik politikoj, bet visur kitur…//Galioja džiunglių įstatymai, o demokratija- tik „surusėjusiams”kvailiams.V/Asiliauskas seniai nurodė, kad visokie moralumai yra atgyvenos. Šitas”markizas de Sadas”teikiasi nurodyti, kaip suanglėti nenorintiems individams pasielgti: palikti teritoriją arba išmirti.// Stalinizmo ir fašizmo ideologai turėtų sadistiniam kvietkui atsiųsti telegramų iš ano pasaulio…//

Sadai

O kada pirmoji Lietuva dalijosi „savo sukurta gerove” su antraja? Atsakau – NIEKADA. Pirmoji lovio Lietuva gebėjo tik kimšti antrosios Lietuvos varganus litukus į maišus ir tempti į užsienio bankus, kada nors galėtų sprukti nuo antros Lietuvos kraštutinių veiksmų.Tokių veiksmų pirmoji Lietuva gali sulaukti ir, manau, sulauks.

Ale

Vieni išmirs, kti išvažiuos, kas bemaitins mūsų pseudoelitą?

Arūnas

Niekada neskaitau sadauskinių, ramanauskinių ir kitų panašių į šiuos tipus paistalų. Tai beprasmiška diskusija, todėl nemanau, kad reikėtų gaišti laiką ir gadintis sau nuotaiką, tuo labiau prieš šventes.

nomenklatūra prieš tautą

gražu žiūrėti kaip koks pusdebilis nomenklatūros vaikutis su tokia arogancija taria keletą išmoktų žodžių angliškai.
tai tokie pusdebiliai nomenklatūros vaikučiai, kurie moka tik kaip jų tėveliai žaisti nomenklatūrinius žaidimus – tokia ta pirmoji Lietuva, kuri valdė, valdo ir valdys.

Visur kitur

būtent ta tamsioji dalis ir dirba dėl tos šviesiosios dalies gerovės, o Lietuvoje , kaip nekeista, pasirodo viskas vyksta atvirkščiai.

Tegul Kvietkevičius paskaito

Popiežiaus kalbas.Šis portalas jomis pasidalina.

Kai žiaurūs

ir godūs konservatoriai bus užkardyti,tada reikalai pagerės.

Irena

Tokie kaip autorius mielai senus tėvus išvežtų su rogutėmis į mišką, kad tie nestabdytų progreso.

Hmm

DELFI patapo socialinės neapykantos kurstytoju. Įspūdingai delfistai baigia propagandinio karo metus.

Dėdė

Kodėl jis taip nori, kad antroji Lietuva išmirtų – gudresni ją pasaugotų kokiam pragmatiškam tikslui, kad ir organų donorystei.

Beta

Dvi Lietuvos- baltieji ir juodukai. Bet yra ir trečia, dar iš gilių viduramžių ar net vergovės laikų kilusi, ponų dvaro juokdarių ir batų blizgintojų kasta, kuriai, akivaizdu, priklauso Sadauskas-Kvietkevičius ir jo portalas.

VaidasVDS

Liepa,
stalinizmo ir fašizmo, kaip ir naujųjų fiurerių ideologai negali atsiųsti jokių telegramų iš ano pasaulio. Jie ten paprasčiausiai pakliūti neturi jokių galimybių.
Jėzus yra pasakęs taip:
„Ir vėl aš tvirtai pareiškiu, jog nė vienas žmogus negali tarnauti dviems šeimininkams; arba jis neapkęs vieno ir mylės kitą, arba kitu atveju, jis laikysis vieno, niekindamas kitą.” Tie, kas garbina autoritetus, tie užmiršta garbinti Dievą. Tai ir yra didžioji tokių žmonių tragedija, nes tai kelias į visišką nebūtį…
Bet ta fiurerių ideologija yra gyva, ją nuolat propaguoja valdžia, visada nesėkmingai bandanti užimti Dievo vietą ir kelianti į sostą vis naujus fiurerius, o ne tarnautojus tautai ir Dievui…

Letas Palmaitis

Kokio lygio yra dabartinis žmonių mentalitetas, matome nuotraukoje, kurioje Chevronas tapatinamas su jo naikinama Gazpromo diktatūra. Emocijos po senovei smarkiai lenkia protą.

"Tiesos" (Pravdos) nukvakėliams dundukams

Lokite kiek norite ant dviejų didžiausių, populiariausių Lietuvos žiniasklaidos leidinių, bet jų sunaikinti jums, tamsuoliai nevykėliai, nepavyks.

zoom

o as galvojau kad Tiesos.lt tai tik soft version Delfio?

Jurgis

Sadausko-Kvietkevičiaus „šviesuomenės” apibrėžimas: dirba darbą, už kurį mokamas ne minimumas.

Jurgis - Letui Palmaičiui

nenuoseklu: viena diktatūra, naikinanti kitą, joks išsigelbėjimas

Trupmenas

Matrioškos režimo propagandonas. Kai režimas žlugs, šį „pilietį” kaip Niurnberge teks teisti už fašistinių idėjų propagandą. Jis jau pirštu rodo į antrąją Lietuvą, kurią reikėtų sunaikinti, vardan skandesnės valstybės raidos.

Nevykėliams "Tiesos" ieškotojams

Jei jūs žinote, kas yra tiesa, tai kurių velnių jūs jos reikalaujate? Jei tiesą žinote, tai jis yra jūsų, jūs ją jau turite. O jei nežinote kas yra tiesa, tai kaip jūs ją atpažinsite kai su ja susidursite? Gi neįmanoma rasti to, ko nepažįsti, neižnai kaip atrodo. jūsų problema, nevykėliai, yra ta, kad jūs ne tiesos ieškote ar reikalaujate. Jūs tik norite, kad jūsų išgalvotos paranojinės fantazijos būtų valdžios ir visuomenės propažintos ir paskelbtos kaip vienintelė, neginčijama Tiesa. Bet jokios išskirtinės, monopolinės tėisės nustatyti kas yra Tiesa ir reikalauti kad jūsų įsitikinimai būtų privalomi visiems jūs neturite jokios teisės. Lietuvoje daugumos, ne mažumos valdžia. Visokie „Lietuvos sąrašai” neturi plačių visuomenės sluoksnių palaikymo ir yra tik nedidelė nevykėlių grupuotės, liejančios savo… Skaityti daugiau »

Jurgiui

tik Jurgio ir jo bendraminčių diktatūra tai būtų super gera, ar ne?

Autorius klysta

Nevykėlių visada buvo, visada bus. Visada jie niurzgės, keiks valdžią ir gyvenimą, visada juos išnaudos ir jų menkom, ligotom smegeninėm manipuliuos Lietuvos priešai.

Tadas - to Nevykėliams...

Kaip suprantu, Sadauskas-Kvietkevičius yra pavyzdinis „vykėlis”? Vienas jūsų smegenų vingis išties įdomus: „Jūs tik norite, kad jūsų išgalvotos paranojinės fantazijos būtų valdžios ir visuomenės propažintos ir paskelbtos kaip vienintelė, neginčijama Tiesa. Bet jokios išskirtinės, monopolinės tėisės nustatyti kas yra Tiesa ir reikalauti kad jūsų įsitikinimai būtų privalomi visiems jūs neturite jokios teisės. Lietuvoje daugumos, ne mažumos valdžia”. Ar ši tirada reiškia, kad tiesa yra tai, dėl ko balsuojama? ir „tiesos rinkimuose laimi” tai, kas surenka daugiausia balsų?… Bet jūsų klausimas, kas yra tiesa ir kaip ji randama, išties teikia vilties – iš atsakymo naivumo spėju, kad šį klausimą sau uždavėte neseniai, vad., viskas ne veltui. Ir dar turite šiokį tokį šansą. Tad švenčių proga linkiu sėkmės nelengvame atsakymo į šį… Skaityti daugiau »

Koks diskriminuojantis

požiūris į savo artimą tautietį,į žmogų.Tiesiog fašistinis.Ateistinis požiūris.Nors ir ateistai gailestingesni.

Marija

Koks elementarus binarinis p. Sadausko ir visų vykėlių mąstymas? Net suglumau ir paraudau. Turėjau vilties, kad jaunesnė karta bus laisva nuo primityvaus marksizmo, bet ji įklimpusi į tą š… dar giliau. Jie žiūri į visuomenę per Marxo klasių kovos ir permanentinio socialinio progreso akinius.

gudi giria

25.metus durnino tauta tv,radijas,spauda kultura svietimas sunaikintas,paskun nori,kad Tauta butu ismintinga suprantanti situacija,si metodika visur vienoda,tai budas isitvirtinti valdzioje tusciagalviam kosmopolitam,melagiam,vagiam ,izdavikam,koloborantam ir tt.Dabar ka,mes turim,per 25m.fabrikai,gamyklos sunaikintos,laivynas supjaustytas,atomines elektrines nera,kur mazeikiu naftos gamykla zemes ukis damustas iki apsurdo,sau Lietuva nepagamina maisto.Fabrikai maksimos ir kiti prekybiniai centrai perparduoda vakaru vaisius,darzoves,ka tik norit,o Lietuviai dusinami milijono zmoniu nera Lietuvos valstybes nera,tik imitacija.Sveikinu nuliuduse Lietuva su naujais metais ir eu naujais valiutos antrankiais.Tie kurie isvaziave ant darbu uzdirba ir siuncia I Lietuva pinigus artimiesiems ir patys atvaziave perka viska,tai,kaip ir padeda netycia issilaikyti lt. valdzios uzurpatoriam ir netycia sekasi prekybos centrams.

Juozapas

Sveiki mieli „Spiečiaus” kolegos, bičiuliai ir malonūs skaitytojai – su artėjančiais Naujaisiais metais jus visus!
Didelių linkėjimų tiradų nerašysiu, tų visų laimių SMS pavidalu netrukus bus pilni jūsiškiai telefonai.
Tiesiog palinkėsiu visiems sveikatos, kantrybės ir nuoseklumo kelyje į Tiesą.
„Straipsnio” šio tikrai nekomentuosiu.
Kam komentuoti propagandinę peckelynę?
Tuščia vieta.
Nors aplamai, kad Tiesos lt redakcija laikas nuo laiko įdeda tokių padlienų, tas gerai. Kontrastas pagerina regėjimo aštrumą.
Daugiau kritinio mąstymo, daugiau žvilgsnio aštrumo ir palinkėsiu baigdamas -ir gerb. Redakcijai, ir mums komentatoriams ir mieliems skaitytojams.
Visiems gero vakaro.

Pagal Donelaiti

Suuuuuudvabalis.

Tomas

Nenuostabu, kad taip rašo R. Sadauskas – Kvietkevičius. Juk jis – tipiškas kultūrinis neomarksistas pagal kurio (ne)vertybinę sistemą Dievas, Tėvynė ir jos suverenumas, tauta bei tautinė kultūra yra atgyvenos.

Kvietkevičia

ir kita liberali masė svaigsta nuo pasigėrėjimo savimi.Išaugs.

Liepa

Sveikas, Juozapai, sveiki bičiuliai, labą vakarą šios svetainės skaitytojams ! Prisijungiu prie Juozapo šventinių sveikinimų.// Tikėkimės, kad bendraminčių gretos gausės ir bendruomeniškumo dvasia nors kiek praskaidrins mūsų tėviškės debesuotas padanges. Sėkmės Visiems Jums! Su Naujaisiais!!!;)

Letas Palmaitis Jurgiui

Va va, Paties komentaras kaip tik iš tos emocinės operos, kada nesugebama analizuoti, tik arba – arba, o mes – žiūrovai. Kada aš rašiau apie išsigelbėjimą? Taigi atsakymas nei į kuolą, nei į mietą, nes pastaba buvo apie mentalinį lygį. Užtenka pažiūrėti į beviltišką nuotrauką su piketininkais, nesuprantančiais nei ko „reikalauja”, nei kaip „reikalauja”, nei iš ko „reikalauja”, ir apima neviltis. Galiu galvą guldyti, kad iki pasaulio pabaigos čečėnai neišmirs ir neemigruos nei putkino diktatūroje, nei globalistų diktatūroje, nes turi nuolatinę Atramą ir nieko nebijo, nebijo ir mirties. Nepiketuoja, kad jiems paduotų teisybę ir geras algas, bet eina į kalnus, iš kur sprogdina savo ir svetimus niekšus. Jau nebe pirmą amžių. Greit Orda nudvės, o jie liks. Jei lietuviai išmirs… Skaityti daugiau »

Dzūkinio

Dzūkinio kolaboranto nomenklatūrinis palikuonis R.S-Kvietkevičius lavastinasi,čiuldinasi,valatkinasi,janutienasi,kuznecovaitinasi,vinokūrinasi… .

ruta

Kritinis mastimas , tai butinas intelekto palydovas , bet degeneratams , kurie ismoko tik rasyti uzsakytus ir valdziai patinkancius straipsnius , to nesuprasti .Dar nuo zmogzudzio stalino laiku tokie subjektai pritardavo bet kam , ka nuspresdavo valdzia – zudyti kitaip manancius -prasau , siusti i lagerius – taip , dar tokie uolus laizytojai rasydavo ugningus neapykantos laiskus i laikrascius , partinius savaziuvimus , NKVD , kad valdzios kritikai kartu su seimoms butu istremti i Sibira , pakarti, susauditi ..
Jeigu subjektas raso tokius bredus , nes pats taip galvoja , tai tik gili uzuojauta , tokie dalykai negidomi .

Arguss

Visiems, neabejingiems Tautos ateičiai, norėčiau palinkėti Naujaisiais, kad tokių vizualinės taršos, kaip šio autoriaus straipsnis, sumažėtų iki nykstamai mažo dydžio. Nors, pagalvojau, kad gal ir neblogai, kad tokių maltusinių cinikų atsiranda,- nuodai kartais irgi naudojami kaip vaistai.

sventine laida
Video
Druskininkietė

Kvietkevičius ir Malinauskas – du broliai vilkai. Abu mąsto vienodai, abu nekenčia visų silpnesnių ir skurdesnių. Jei galėtų, perkąstų vienas kitam gerklę.

Eglė

Kaip nekuklu. Aš, Grybauskaitė ir co, mat, pirmoji Lietuva, o jūs visi – antroji.
Delfis progresyvus iki galo. Rėkė „velniop Donelaitį”, dabar – „velniop didesnę pusę Lietuvos”. Kur dar progresas nuves?

Skaitytoja

Ačiū Romui Sadauskui už „ačiū”. O gal detaliau paaiškintumėte savo antrosios Lietuvos koncepciją? Ar išnaikinus antrąją Lietuvą, liks tik pirmoji vykėlių Lietuvą? Ar nevykėlių daugiau iš viso nebebus?

to 15:50

Tokiu „vykeliu” ,kaip tamsta daugiau nei puse Lietuvos..Na ir ka?Ar lietuviai geriau gyvena uz bulgarus ir rumunus ,jei jus tokie vyke?

Antroji Lietuva-"ačiū" Romui

Kaip keista – Erika Drungytė ir straipsnio autorius gimę tais pat metais, net,jei neklystu, tą patį mėnesį, o savo vertybine sistema žmogiška”kokybe” skiriasi kardinaliai, kaip diena nuo nakties… Kame reikalas, juk abu skaitė tas pačias knygas,abu mynė tarybinės mokyklos sleksčius,ryšėjo pionieriškas mazgotes pakaklėj, valgė tą patį maistą ir kvėpavo tuo pačiu oru. Skaitai Erikos tekstus ir sušyli nuo jos nuoširdumo, žmogiško jautrumo ir pagarbos kiekvienam. O štai po Romo „pamintyjimų” jautiesi tarsi pastatytas prie sienos ir sušaudytas tris kartus. Tai „ačiū’ Romui už tai, kad yra pavyzdys, kaip nereikia galvoti, kaip nereikia niekinti kito, kuo jis bebūtų -prezidentu,seimūnu ar kaimo alkoholiku. Nesat, Romai, nei elfas nei hobitas – anie yra geriečiai. Savo klaikiu straipsniu ir žiauriu požiūriu į silpnesniuosius tėvynainius… Skaityti daugiau »

bėdžius

Ar to straipsnis autorius rašytojas Romas Sadauskas, kuris vaikystėje neteko vienos rankos, kuris rašė eilėraščius Stalinui, ir pluoštas tų odžių vadui pateko į knygą „Grūto parko lyrika”?

kas jau kas

Tikrai „pirmoji lietuva” turi panašius bendrai išgyventos patirties prisiminimus apie nkvdistines ir kgbistines pergales,kurios labai jau nepanašios į tremtinių, miško brolių ar politkalinių likimus. Po karo taip pat buvo „dvi lietuvos” ir mes gerai prisimename, kuri buvo „pirmoji”.

tai kuri lietuva

pagal R.Sadauską-Kvietkevičių yra enkavedisto ir gaisrininko duktė, LKP Burokevičiaus bendražygė bei partinės mokyklos dėstytoja Grybauskaitė.

>tai kuri

nesvarbu kieno ji duktė ir buvusi bendražygė, svarbu ką ji daro, kalba, veikia dabar. Buvo ji žiauriai susikompromitavusi palaikydama mafijinius violetinius banditus ir jų vadę Venckienę, bet dabar ji laikosi be priekaištų ir labai pavyzdingai Rusijos agresijos Ukrainoje akivaizdoje.

to>tai kuri

Nebejuokink…Tau iki tos Venckienes ,kaip iki menulio.

Kritikas Pikčiurna

Pats gyvenimas patvirtina šio „orakulo” žodžius – mus valdo „didžiausi specialistai”! Tik ką gauta žinia iš ECB vadovo Mario Dragi, kad Euro zonoje paleidžiama euro spausdinimo mašina, kad sulaikytų defliaciją! Kokia įžvalgi kišeninė Lietuvos vadovybė – jau nuo pirmų sausio dienų mūsų turtas ir pinigai nuvertėja. Skirtingai, nei lenkų, čekų, vengrų,…, švedų ar britų, nes jie dar turi nacionalinę fiskalinę ir monetarinę politiką…
Pirmyn į euro-socialistinę imperiją!

Letas Palmaitis Kritikui Pikčiurnai

Dėl britų nepergyvenkim, „Britons never will be slaves!” – greičiau padarys tokius visus kitus, nes po senovei valdo marias, tik jau bankines.

50
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top