Iš propagandos frontų: Aistė Simėnaitė. Akivaizdžios priežastys, kodėl jokiais svarbiais klausimais nereikia tartis su visuomene

Norite argumento? Štai jis:

„Visuomenė, jei ją sutrauktume iki vieno statistinio vieneto – yra labai vidutinis žmogelis. Vidutinis išsilavinimas, vidutiniai gebėjimai, vidutinis intelekto koeficientas. Tas žmogelis labai vidutiniškai domisi visomis vidutinėmis sritimis, o sudėtingesnių ir pavadinimus jam gali būti vidutiniškai sunku ištarti.“ (Aistė Simėnaitė. „Akivaizdžios priežastys, kodėl jokiais svarbiais klausimais nereikia tartis su visuomene“)

Be komentarų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
sutinku su aistute

bet vidutinis zmogelis ir ne pederastas ir ne lezbijietis ar koks kitoks issigimelis. Ir pagal konstitucija turi teise , jei valdzia ignoruoja konstitucija neapsiriboti vien seimo langu dauzymu.

Žaltė

Beveik tiesa: kadangi tokia visuomenė ir išrinko Seimą, pasižymintį vidutinėmis kompetencijomis (gal net žemiau vidutinių!)

Jules

Liberoidijoje įsigalėjo „Übermensch’izmas” – tai, kuo buvo kaltinama kadais Vokietija.

rinkėja iš Kauno

Nereikėtų taip atmestinai pateikinėti šitos rubrikos ir plikų citatų. Juk Delfis pilnas niekam nežinomų ir niekieno negerbiamų rašeivų, nors retsykiais būna ir išimčių. Tarkim, labai profesionalios ir objektyvios Eglės Gatelytės apžvalgos iš Vokietijos.
Taigi, norisi aiškumo. Aš pvz. nežinau , kas tokia šita šita Simėnaitė – eilinė soctinklų „kakotoja” (influencerė”), šviežiai išperėta „politologė”, Armonaitės šutvės narė, o gal Gabriuko ginklanešė? Gal eilinė sugulovė Užkulnio ar kokio kito „žinomo žmogaus”, žinomo tik savai 20-30 personų chebrytei? O gal ji tiesiog dar tik glindos stadijos būsima arši feministė/marksistė/lesbietė/pažangietė/pasauliopilietė ? Kažkuo panaši į jaująjį pavliką morozovą iš TSLKD – Andrių Vyšniauską?
O gal aš suklydau – ir tai objektyvi, etiškos žurnalistikos atstovė? Nes matau tik pliką citatą.

Ekspertas

Gera įdėja. Todėl rinkimai turi būti uždrausti. Valdyti turi tie, kurie jėga įrodo galėjimą būti valdžioje.

Ekspertui

Tamsta gal esi mano tėčio bendražygis? Jis vis sakydavo- kam tie karai? Jei ponams kas nors nepatinka, tegul susitinka viešai Brežnevas su Reiganu, apsisnukiuoja ir paaiškės, kas laimėjo. Kam turi žūti niekuo dėti kareivėliai. Bet pasiūlymas geras. Jei šeimų maršo visi dalyviai užgriūtų, tai net mūsų kariuomenei būtų šakės. Išvartytų aukštyn ratais visus bokserius.

Akivaizdi priežastis,

dėl kurios visas tokias aistutes reikia supakuoti ir barono Miunhauzeno patranka išsiųsti į Mėnulį. Kad savo puikybės priepuoliais neterštų Lietuvos žemės. Fui…

delfinijus

kolaborantų šutvė, judošiai

Kis

atleisk,bet kuriai tu grupei priklausai?Tavo IQ siekia tik tarpukoji?

Gerbiamoji ponia,

žmogelis, kuris plūgu žemę aria, yra nesulyginamai išmintingesnis. Ir jo gebėjimai žymiai aukščiau už tamstų įsivaizduojamus.

aga

Bobele atviru tekstu siulo reanimuoti SSSR ideologija. Beje ji dirba tokia TV grandui Laurynui Šeškui, kuris iki alkuniu i visuomenes pinigus rankas sukishes yra. Visuomenes pinigus shitai bobelei vogti negeda.

panašu

Jos „intelekto” galimybės – feisbukyje apkalboms regzti

Al.

Jei Aistę ir Simonenko sutrauktume iki vieno statistinio vieneto, tai gautume Aistę Simonenko. Jaijam ir turėtume leisti viską nuspręsti. Tada turbūt mus mažutėlius paliktų ramybėje ?

mjooo...

o paskui blondinės pyksta dėl anekdotų apie blondines…

stasys

Baisus str., jauna išvaizdi moteris po truputį degraduoja. Ji linkusi nekalbėti su visuomene kurios dalimi jį patį jaučiasi .Pasitarti ne visada reiškia sutikti , pritarti ? Gyvenime tai reiškia kompromisus atsiklausiant ar pritariama vienam ar kitam sprendimui . Jei panelės paklaustu ar ji sutinka tekėti tos teisės nuspręsti jį nepatikėtu profesionalams ir tai logiška . Valstybė gali būti valdoma profesionalų , o va visuomenė ne . Niekas juk visuomenės neklausia ir nesikonsultuoja kiek pridėtinės vertės mokesčio reikia uždėti vartojamoms prekėms ,bet visai kas kita kai kalbame apie minimalią algą ..jos didį .Jei autorė miške sutiktų ta visuomenės vidutinioka ir paklaustu kelio namo ,ji gali ir nesulaukti tinkamo atsakimo , taip kaip žmogus negali lygintis su ‘mapsu’ negali žinoti visų teisingų… Skaityti daugiau »

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top