Iš propagandos frontų. Delfių Užkalnis: premjerė, savanoriškai priėmusi šią atsakomybę, jau dabar nusipelno paminklo, kuris kada nors bus pastatytas

Kartais norisi laukti ir tikėtis, kad mūsų šalis suaugs ir ateis į protą, tiksliau, ta jos dalis, kuri įstrigo kompleksų ir pykčio tąsomoje paauglystėje. Akivaizdu, kad premjerė dabar yra tiesiog nekenčiama dėl visko ne todėl, kad kažką daro ne taip, o todėl, kad yra žmonių, kuriems nepatinka Lietuvoje ir pasaulyje absoliučiai viskas, išskyrus Orlauską, Putiną ir Lukašenką. Tačiau jie, tie viskuo nepatenkintieji ir negalintys paaiškinti, ko jiems reikia (tiksliai: jie visai kaip prezidentas Nausėda, kuriam irgi viskas negerai, bet kasdien vis kitaip) nepersiauklės, nesubręs, nepradės skaityti knygų ir, svarbiausia, neprisiims atsakomybės už savo gyvenimą.

Ir premjerei Ingridai Šimonytei, deja, kasdien teks eiti į darbą ir dirbti visiems – net ir tiems nedėkingiems ir purkštaujantiems kvailiams ir piktavaliams, kurie niekuo nenusipelnė, kad jais būtų rūpinamasi, tačiau jiems pavyko gimti šalyje, kur mes labai gailestingi spjaudantiems, šiukšlinantiems ir šaudantiems. Tai darbas be padėkos ir be satisfakcijos, su nedideliu atlyginimu ir menkais privalumais, ir premjerė, savanoriškai priėmusi šią atsakomybę, jau dabar nusipelno paminklo, kuris kada nors bus pastatytas. Kaip gerai uždirbantis rašytojas, aš to paminklo statybas paremsiu finansiškai.

Daugiau propagandisto minčių rasite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
eiktu

debiliuk, vaziuok ten kur nors atgal i amerika, tik ne i Florida aisku, nes ten tokie durneliai nepageidaujami, greiciausia tiksi demokratinei kalifornijai.

habilitās

„Kaip gerai uždirbantis rašytojas“, galėtum ne tik paremti, bet ir išmokti rašyti lietuviškai. Kad ir kiek Prezidento negerbtum, rašydamas: „dabar jau ekselencijai susišvietė“, parodai, kad esi baigęs ne daugiau kaip tris klases arba ЦПШ (Церковно приходская школа). Ir apie parama. Prie transporto įmonės vartų, „patriotiškai“ nusiteikę žmonės pastatė galu GAZ 51 medinį kėbulą ir parėmė, kad nenuvirstų. O dugne raudonais dažais užrašė: „Здес лежал Никита Сергеевич Хрущёв“. Taip pagerbė Ministrų tarybos pirmininką. Tiesa, po mirties, nes gyvam esant, nepagalvojo ir nesusimetė, o valdžia geresnės transporto priemonės karstui nuvežti į kapines, deja, neskyrė. Ir užkasė kaip šunį, kapinių patvorį, be atpažinimo ženklų ant kapo, kad kam nors, nebūtinai daug rašančiam ir daug uždirbančiam, nekiltų idėja nupirkti butelį „Сонцедар” už 56 kapeikas… Skaityti daugiau »

Kis

si iskamsa iesko bet kur ,kad kazkad numestu nors ir apgriauzta kaula.Labai geras pavyzdys,kaip nereikiasaves zeminti

Kazys

Ko čia dar šitą šūdą kišate? Tegul jis sau smirda savo delfyje.

Žodžio laisvė...

Pasirodo dar iki šiol Užkalnis nebuvo aplojęs Lietuvos Prezidento.Dar nepavėlavai,berneli.Spėjai įšokti į nuvažiuojantį traukinį.Lauk sekančio…

yra ir svarbesnių dalykų, kodėl ji nekenčiama

tamsta labai vaikiškai papilstėte iš tuščio į kiaurą – jokio argumento…
Premjerė kalbasi tik su savimi, net ir per mikrofoną, gal kartais dar kalbasi su tais, kieno ji protežė. Bet normaliai su žmonėmis ji nesikalba. Ir jau neaiškinkite, kad nesimato, kodėl.

Rolandas

Užkalnis per skubėjimą pamiršo, paminklas jau pastatytas – vamzdis į Nėrį…

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top