Iš propagandos frontų: „Drąsiaus Kedžio šalininkai nelegaliai piketavo prie prezidentūros“

Asociatyvinė iliustracija: „violetinio“ piketo akimirka. Juliaus Kalinsko nuotr. 15min.lt fotomontažas

Tiesos judėjimo 36-ąjį kartą surengta pilietinio meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ netikėtai sulaukė oficialiosios žiniasklaidos dėmesio. „Atsinaujinusios komandos“ redaguojamas portalas 15min.lt, jau anksčiau išgarsėjęs propagandiniais tekstais, paskelbė su tiesa prasilenkiančią, ypatingai rėksmingą propagandinę publikaciją. Siūlome su ja susipažinti.

Drąsiaus Kedžio šalininkai nelegaliai piketavo prie prezidentūros

Sostinės S.Daukanto aikštėje, nesilaikydami nustatyto atstumo nuo prezidentūros, minėdami 3-iąsias Garliavos šturmo metines, sekmadienio pavakarę piketavo pusšimtis dar neišsikvėpusių judėjimo „Drąsiaus kelias“ aktyvistų.

Kaip pirmadienį praneša Policijos departamentas, gegužės 17 d. nuo 16 val. 45 min. iki 17 val. 50 min. Vilniuje, S.Daukanto a., prie Lietuvos respublikos prezidentūros, nesilaikydami atstumo, piketavo judėjimo „Drąsiaus kelias“ sekėjai.

Akcijos dalyviai nesilaikė Lietuvos Respublikos susirinkimų įstatymo 6 straipsnio 4 dalyje įtvirtinto reikalavimo prie Lietuvos Respublikos Prezidentūros susirinkimus rengti ne arčiau kaip 75 metrų atstumu.

Pikete dalyvavo apie 50 žmonių. Ant grindinio, užrašę žodį „Tiesos“, piketuotojai išsiskirstė.

Nuo lemtingojo 2012 m. gegužės 17-osios ryto, kai per šturmą Garliavoje iš Venckų namų buvo paimta Laimutės Stankūnaitės mažametė dukrelė, praėjo jau treji metai. Saujelė savąja tiesa įtikėjusių asmenų šioje istorijoje vis dar pasigenda teisingumo.

15min.lt

* * *

Daugiau apie propagandą 15min.lt portale skaitykite šiose Tiesos.lt publikacijose:

Iš propagandos frontų. Bernardas Gailius: Partizanų atminimas šiandien priklauso patogaus gyvenimo mėgėjams

Iš propagandos frontų: prižiūrimą žiniasklaidą ištiko isterija (papildyta 2013-05-13)

Iš propagandos frontų: redaktorius R.Valatka lieka ištikimas VSD grupuotės gynėjas

Verta prisiminti: straipsnis, paskatinęs prezidentę šturmuoti Garliavą?

Iš propagandos frontų. A.Siaurusevičius meta prieš Žygaičius sunkiąją propagandos artileriją

A. Butkevičius ir D. Grybauskaitė: Tautos referendumą būtina sustabdyti

Perrinkimo naujienos. Pagalvojusi apie Lietuvos gerovę prezidentė D.Grybauskaitė Kryžių kalne paliko iš Vatikano parsivežtą rožinį

Bernardas Gailius. Pajudinus VSD, kiltų pavojus nepriklausomybei

Ataidai. Bernardas Gailius: Ar Vytautas Pociūnas – nužudyta tiesa?

Bernardas Gailius: Lietuvą nuo Rusijos apgins VSD generalinis direktorius

Bernardas Gailius: Mes pašaukti gelbėti Lietuvą prieš jos pačios valią

Iš propagandos frontų. VSD intelektinės mokyklos augintiniai: Vae victis!*

Iš propagandos frontų. Bernardas Gailius: G. Grina, D. Grybauskaitė ir Konstitucinis Teismas sudaro valstybės branduolį

Iš propagandos frontų: Net 10 žmonių iš 320 000 norėtų atsiimti savo parašus – praneša Z. Vaigauskas

Bernardas Gailius: Prašome VSD politinio veikimo – jei reikės, pasipriešinti visos tautos sprendimams

Ponas Rimvydas Valatka pjauna grybą

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Hmm

Baisiai grubus propagandinis darbas. Žemas lygis. Nėra ko komentuoti.

jeigu

saujelė yra keli šimtai tūkstančių, tai kokiu dydžiu reikėtų įvardinti smaukūnaitēs gerbėjų būrelį?

Vaidas7

Ir ta saujelė vis susirinks, ir užsakomų straipsnių nebebus. Ir vėl susirinks kol oficialiai viskas išaiškės. Ir ne todėl, kad šiaip pritrauktų dėmesį dėl kažkokios naudos, bet todėl, kad be šitos bylos išsprendimo tolimesnė Lietuvos pažanga nėra galima.

Keistas

Pastabumas kažkoks keistas. Buvo laisvųjų menininkų akcijos, o dabar ,,Drąsiaus kelio,, piketas. Ką tai galėtų reikšti ?

Irena

„Saujelė savąja tiesa įtikėjusių asmenų šioje istorijoje vis dar pasigenda teisingumo.”
Lygiai tą patį Putino propagandistai sako apie rusų demokratus, kurie dalyvavo Bolotnajos akcijoje. Žodis žodin.

rimtai

Kai nskaitai tu 15,delfiu ir l.rytu tai jautiesi ,kad dar esi zmogus,neisplautom smegenim.

Tarabilda

Užstrigusi plokštelė dar sovietiniais laikais. Ir vis tos „saujelės” ataidi iš jų leksikono. „Saujelė besispjaudančių ekstremistų” prie A. Mickevičiaus pamiklo 1988 m. ir vis tos neišnaikinamos „saujelių saujelės”.

petriukas

aritmetika – 15 kapeiku va kur saujele… Fui, sungrybiai.

Paskutiniai violetiniai mohikanai

o tiksliau pedofiliniai fantazuotojai ir (Rusijai) naudingi kvailiai dar būriuojasi apie savo paskutinį portaliūkštį – tiesos! Bet jų šizoidinės smegenėlės įsivaizduoja, kad jie – tai tauta 🙂 Įdomu kokia tai tauta?

gudi giria

Kas,ten prezidentura elektros transfarmatorine gali nutrenkti arciau priejus,jau ant tiek susireiksmine Tauta isrinko Tauta ir is darbo turi atleisti,jeigu savo Tautai nedirbama,mat is dangaus nuleisti angelai,jus tokie patys,kaip ir visa Tauta.Aplamai reikalinga verkent atsaukimo mechanizmo is visu lygiu Tauta turi viska zinoti ir per rinkimus,tik Tauta turi skaiciuoti balsus,ir zinoti gyventoju skaiciu,kiek gyvena Lietuvoje,o kiek uz Lietuvos ribu,jau Lietuva paversta nuosavybe.

> gudi giria

tauta? Kokia tauta? Kaip vadinasi ta tauta? Ar kedofilų tauta? 😉

Brinkazis

Nieko ypatinga, jokios propagandos, tiesiog žurnalistinio darbo rutina. Nei jie ten buvo, nei jie matė. Ieškodami temų iš kriminalų serijos, atsivertė policijos departamento pranešimų suvestinę ir ten, tarp įvairių pranešimų apie sprogdintojus, kaukoles, sužalotus veidus, mašinų vagis, rado ir policijos darytą akcijos aprašymą , prie kurio dar pridūrė savo išmintingą prierašą, „asociatyvią fotografiją”, ir voila, straipsnis yra.
Po to stebimasi, iš kur tokia košė žmonių galvose.
Štai: „Gegužės 17 d. nuo 16 val. 45 min. iki 17 val. 50 min. Vilniuje, S. Daukanto a., prie LR Prezidentūros, nesilaikydami atstumo, piketavo judėjimo „Drąsiaus kelias“ sekėjai. Pikete dalyvavo apie 50 žmonių. Ant grindinio, užrašę žodį „Tiesos“, asmenys išsiskirstė.”
http://www.policija.lt/index.php?id=216&date=20150517

represijų nesiima, nes...

pedofilai represijų nesiima, nes 17-os dienos akcijos populiarina „gerąjį carą” polikarpovną – tik komunistė polikarpovna gali atstatyti tiesą – a ne ?

Kad tų 15 minučių

niekas neskaito.Nebent Maskva.

to jeigu

pasirodo,moki skaičiuoti.Taip,jūsų šimtai tūkstančių yra.Smagu turėtų jums būti.Ar ne?

taip atrodo, kad

valdanciajai chuntai ta saujele kaip rakstis subinej?

tikrai

Pedofilam jau nervai nebelaiko.Jau ima putoti.Negi iki siol nemate tu piketu?Vis mane,kad liausis,bet…NEUZMIRSIM,NESITRAUKSIM.

to tikrai

koks tu pastabus.Visur pedofilai.Haliucinacijas reikia gydyti,jei dar nežinojai.Tai rimtos ligos pradžia.

juokiasi puodas

kad katilas juodas.
15min – vaikėzų laikraštis, vaikėzams ir skirtas.
Bet tiesos lt, šalindamas komentarus, kurie rimtai kasasi link tiesos, save diskredituoja ne mažiau. Tuo tik įrodote, kad jums ne Tiesa rūpi, o tik sava egocentrinė „tiesiūkštė”: bet kokį įvykį nukreipt prieš Prezidentę. Štai kodėl pašalinote ir komentarus apie kgb sūnaus A.Paulausko siekį perimti VAalstybės gynimo tarybą į savo rankas. Mat jis negirdi ir nežino, ką ta Prezidentė su kariškiais ir Nato tariasi. O jei jau jis nežino, tai kaip Kremlius sužinos? 🙂

timas

Didziule pagarba tai saujelei , saujele ,bet visi girdim , matom, ir kalbam

juokiasi puodas

įdomu tai, kad 15min ir Lrytas paskelbė Paulausko versiją dėl j oketinimo Valstybės gynimo tarybą perimti į savo kėgėbistines rankas. Bet štai kuomet Lryto komentaruose pasirodė štai toks komentaras, Lrytas kaip mat straipsnį pašalino:
3. pensininkas: lauk patį A. Paulauską.2015-05-11 15:50IP: 84.240.6.45 5 -3
PAULAUSKAS IŠ VALSTYBĖS GYNIMO TARNYBOS NORI IŠSTUMTI KARIUOMENĖS VADĄ, O Į JO VIETĄ SIŪLOSI PATS SAVE. AKIVAIZDU, KAD TAUTA TAM NEPRITARS, NES TAI KARJERISTINIS IR EGOISTINIS A. PAULAUSKO PASIŪLYMAS. TODĖL SIŪLYČIAU BALSUOTI, KAD PAULAUSKAS BŪTŲ ATSTATYDINTAS IŠ SEIMO NACIONALINIO SAUGUMO KOMITETO PAREIGŲ, NES PAULAUSKAS NORI UŽGROBTI VALDŽIĄ…. NEABEJOJU, KAD GREIT JIS PASIŪLYS PAŠALINTI IR LIETUVOS PREZIDENTĘ.

visai nestebina,

kad Paulauskas siekia apginti Lietuvą nuo lietuvių. Juk Uspaskis atėjo į Lietuvą su Gasprom Chiornomirdino dujom ir turėjo būti Gasprom tarpiniku. Per Pakso apkaltą Paulauskas prastūmė Uspaskį į Seimą, dabar pats prisiglaudė jo partijoj, kartu su ‘banditų kapitalizmą” vykdžiusiu Vagnoriumi. „Banditų kapitalizmo’ laikais Paulauskas savo rankose turėjo prokuratūrą, Vaišvila VSD ir matyt viskas turėjo eiti kaip iš pypkės. Mafijos bankai klestėjo ir apsivogę žlugo, o apvogtiems žmonėms buvo teigiama, kad dėl visko kalti konservatoriai, Landsbergis. Tas mitas iki šiol puoselėjamas. Tik pažiūrėkit kaip amsi Vaišvila ekspertuose… kas antras straipsnis jo su didžiu tikėjimu, kad kuo dažniau kartojamas melas pavirs tiesa. Eks kgb aiškiai susidėjo ir su mafija… ir ji galimai „patalkino” Garliavos žudynėse. Jei klystu, pataisykit.

pedofilams

nepergyvenkite, akcijos tęsis, tęsis ir tęsis kad ir šimtą metų. Kol jūs visi būsite gėdingai (pabrėžiu gėdingai) išrūkyti iš padorių žmonių bendruomenės

Gėda!!!

violetinių šmeižikų, pedofilų ir žmogžudžių gaujos dievintojams.

Letas Palmaitis

„Saujelė” buvo panašiai „pasigedusi teisingumo” ir Eglės Kusaitės byloje. Kur dabar teismų ir prokuratūros „teisingumas” į abejotino saugumo džiovos dispanserį įvarytos Eglės atveju?
Dar nuostabesnis „teisingumas” buvo pasityčiojimas iš Gatajevų, KRIMINALINIS jų sveikatos ir vaikų namų ardymas, našlaičių gyvenimų griovimas.
Kiek dar yra Lietuvoje panašių „teisingumų”? Kokiu pagrindu, įdomu, jais reikia tikėti?
Jei bent Gatajevų byla nelaimės Strasbūre dėl ten įstrigusio raudonojo tomakūrių desanto, nieko baisaus: D-vo Teismas nė vieno neapeis! Tai tik trumpučio laiko klausimas palyginti su Amžinybe, į kurią turės žengti KIEKVIENAS be valdžios privilegijų ir išimčių. Nepadės nei solidžios sąskaitos banke, nei pasistatytos pilys su elektronine apsauga, nei „pareigos”, nei pažintys.

ruta

Palaize valdziai , apderge kitaip manancius , nieko naujo ant Lietuvos .Normalus , mastantis pilieciai jau zino kurie portalai yra seniausios profesijos atstovai , kurie zurnalistai , politikai pasirinko butent toki negarbinga kelia .Noretusi dar sulaukti liustracijos , kada visa sita sovietines ideologijos sutve imituojanti demokratija , bet pati gyvenanti , kaip komunistinio -KGB rezimo sistemoje – kas pries valdzia , tas priesas , butu gedingai nusluota i istorijos siukslyna .Pasistengsime sulaukti !

Antanas

Penkiolikai ( 15 min.) minučių manau tik ir užtenka atminties 15 min.? 25 Nepriklausomybės metai pasirodo, kad atminties nepridėjo kai kuriems žurnalistams, o artėja prie nulio.

AAA

Siūlyčiau leistiną atstumą padidinti iki 1 kilometro, nors ir tai gali būti nesaugu:)

Ką reiškia nelegaliai

Tai dar aš turiu kažko atsiklausti ir paprašyti susimildamas leisk papiketuoti prieš tamstą. A ne.

Policijos departamento kriminalinė suvestinė

Įdomu, kaip jie rašė tą gegužės 17:
2012-05-17

Gegužės 17 d. nuo 11 val. 50 min. iki 13 val. 10 min. Klaipėdoje, Atgimimo a., vyko nesankcionuotas piketas, kuriame dalyvavo apie 100 žmonių.

Gegužės 17 d. nuo 11 val. 55 min. ir 14 val. 10 min. Šiauliuose, Vasario 16-osios g., skvere prie savivaldybės, vyko nesankcionuotas piketas, kuriame dalyvavo apie 50 žmonių.

Gegužės 17 d. nuo 9 val. 40 min. iki 23 val. 30 min. Vilniuje, S. Daukanto a., vyko nesankcionuotas mitingas, kuriame dalyvavo 20-150 žmonių.

Policijos departamento kriminalinė suvestinė bis

2012-07-05
Liepos 5 d. 14 val. 40 min. Vilniuje, Daukanto a., partija „Lietuvos sąrašas” surengė steigiamąjį suvažiavimą (buvo susirinkę apie 50 žmonių). Leidimo neturėjo, išsiskirstė po 30 min.

Pasted from <http://www.policija.lt/index.php?id=216&date=20120705&dayevent_id=3833>

suomis

Pasižiūrėjus kokie snargliąpučiai dirba 15-oje minučių, tai nieko nuostabaus, kad jų protiniai pajėgumai nedideli. Absoliuti dauguma redakcijos, vakar baigę mokyklas, gyvenimo patirties neturintys snargliai.

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top