Iš propagandos frontų. E. Jakilaitis: tos pačios lyties asmenų partnerystė yra tas higieninis minimumas, kuris bus įgyvendintas ir Lietuvoje

Dalijamės Edmundo Jakilaičio viešais pamintijimais „apie higieną, pamirštus prioritetus ir jau pralaimėtą karą“. Kalba netaisyta.

Prieš daugiau nei šimtmetį atkurta Lietuvos valstybė buvo viena moderniausių valstybių Pasaulyje žmogaus teisių srityje.
Steigimojo Seimo rinkimuose Lietuva viena pirmųjų numatė galimybę moterims rinkti ir būti išrinktomis.

Iškili literatūros ir švietimo veikėja Gabrielė Petkevičaitė-Bitė net pirmininkavo pirmajam Steigiamojo Seimo posėdžiui.
Vėl atkūrus valstybę 1990 metais, moteris tapo Ministre Pirmininke, vėliau turėjome ir tebeturime ir Seimo vadovių, ir ministrių, ambasadorių, net prezidentę.

Moterų teisė rinkti, būti išrinktoms, vadovauti ir atstovauti dabar atrodo tiesiog higieninis minimumas, kai reikia susitelkti į kitas moterų teises – vienodas karjeros galimybes, vienodą teisę ir pareigą į tėvystės/motinystės atostogas, vienodą atlygį ir kt. Čia dar yra daug daug ką nuveikti – kiek triukšmo sukelta dėl Stambulo konvencijos – susitarimo, kalbančio apie stereotipinio moters vaidmens visuomenėse atsisakymą.

Žmogaus teisės nėra stovintis vanduo, keičiantis laikmečiui jų supratimas irgi keičiasi, tobulėja, išsivysčiusios visuomenės ima daugiau dėmesio skirti mažumoms, kokios jos bebūtų. Politiniai lyderiai telkia visuomenę, ragina ją atsigręžti į silpnesnius, o ne pataikauja daugumai. Lyderystė vakarų demokratijose yra telkianti, keičianti ir vedanti, o ne besidairanti ir tik siekianti prisitaikyti.

Kodėl tai kalbu? Noriu, jog pagalvotume, kaip per pastaruosius keliolika metų esame atsilikę užtikrindami tos pačios lyties asmenų porų teises.

Tos pačios lyties asmenų partnerystė yra tas higieninis minimumas, kuris anksčiau ar vėliau Lietuvoje bus įgyvendintas, kas kur bežygiuotų ir kas ką bešūkautų. Tai yra žmogaus teisių higiena. Lygiai taip pat nustosime šeimą tapatinti su santuoka, o tik su meile ir pagarba.

Ponai maršų dalyviai ir jiems prijaučiantys, neikite į karą, kuris jau seniai pralaimėtas. Geriau susitvarkykime higieną.
Rėksniams iškart pranešu, kad šių eilučių autorius savo paties pasirinkimu yra tikintis, heteroseksualus, toje pačioje santuokuoje dvidešimt metų laimingai gyvenantis trijų vaikų tėvas, gerbiantis moterų, vaikų ir visų kitų asmenų teises lygiai kaip ir savo.

P.S. Ruoškimės kariauti su didesniais, o ne mažesniais.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Rasinelio autorius raso esan jis tikintis.
Jeigu nemeluoja tai fakta, kad jis dar neatskirtas nuo baznycios surinkimo tegaliu paaiskinti gilia krize Kataliku baznycioje.

Dzeikas

PS. Seima gali buti ir tarp vienos lyties asmenu: tevas – sunus, dukra-mama ir pan. Santuoka – tik tarp skirtingu lyciu asmenu.
O „partnerystes” reguliuoja ukines veiklos istatymas.

Kis

per uzpakali-minimumas,o i burna bus-higieninis max?Kad dvejetukininkas,bet dar ir idiotas viename to perdaug.

Aga

Cia tas sukcius kuris uz dyka reklama kure, bet gavosi, kad uz milijoną?

ah1

kokia gali būti minimali higiena pas šūdaterlius? neplaut šūdino pimpalo ir šūdinų kiškų nuo nuolatinio šūdakričio dėl ištamptytos išangės iš išorės kietu buku daiktu, kaip Garliavos mergaitei?

>  Danutei Isevičienei

Tai yra žydų globalistų priemonė gojams valdyti.
Žydas Sorošas šeip pinigų nemėto!

Giedrius

E. Jakilaitis: „Žmogaus teisės nėra stovintis vanduo, keičiantis laikmečiui jų supratimas irgi keičiasi, tobulėja, išsivysčiusios visuomenės ima daugiau dėmesio skirti mažumoms, kokios jos bebūtų.”
Tos “išsivysčiusios visuomenės” pradėjo skirti mažumoms tiek dėmesio, kad nori visuomenės dorovę pakeisti pagal genderistų nesveiką moralės supratimą.

Žodžio laisvė...

Man joks jakelaitis iš mažosios raidės nėra didis autoritetas.Tai nesusitupėjusio vaikėzo paistalai.Sakai turi tris vaikus.Tai kokius juos ruošiesi užsiauginti,jei
pats esi dar vystykluose?Apie kokią higieną pliauški?Bedi paniekos pirštu į di-
džiąją Lietuvos visuomenės dalį.Tu nesi vertas būti tos Tautos dalimi.Nežemink
Tautos,nes ji tau davė galimybę gyventi Nepriklausomoje Tėvynėje.Blogai ir negarbinga spjaudyti Tautai į akis.Tu tapai pinigų vergas ir dainuoji dainelę pagal muziką,kurią
diriguoja pinigų davėjai.Tokie gali išduoti Tėvynę.Turime pavyzdžių.Vienam iš tokių veikėjų stovi paminklas Vilniaus centre.

Ehrmantraut

„P.S. Ruoškimės kariauti su didesniais, o ne mažesniais” – kur jis čia tuos mažesnius mato ar tuos su su milijoniniais skandinaviškais ir briuseliniais fondais ir ES institucijų parama ir spaudimu kitaip manantiems? pažiūrėkit kaip Vengriją doroja. pačio dvasinė higieną jau senai išmainyta į sidabrinius. kaip kas nežinotų kas čia per tipelis.

melagis melavo per tiltelį važiavo

Paklausk savo kaimynų, esamų ir kuriuos išėdei iš kaimynystės, kaip tas beprotis ėda Jagelavičiūtę, ką jie apie tavo „pagarbą” kitų asmenų teisėms pasakys, apgailėtinas tu pliki melagi. Štai ir dabar demagogiškai kišiesi visai ne į savo reikalus, liberastine davatka. Mes žygiuosime ir galvosime tai, kas mums atrodo teisinga, o tu eik bučiuoti užpakalių palaidūnų ideologams ir rėmėjams

Žemyna

Žmogaus teises ginantis asmuo turėtų bent tiek suvokti, kad žmogus gali tik tai reguliuoti, kas yra vien tik žmogaus darbo vaisius.
Jokia arogancija ar neišmanymas, tamsumas nepadės jam savaip pertvarkyti tai, kas sukurta Pasaulio Kūrėjo ir Motinos Gamtos, kas pagal JŲ nustatytus dėsnius veikia.

Al.

Pasakė tai, ką mes ir taip nujautėm: sodomijos įteisinimas tai tik ,,higieninis minimumas”. Jie eis toliau.

nuomonė

Manau,prie gero (biudžetinio ar fondinio „projektų” finansavimo etc.) greit priprantama ir tenka daryti tai,kas nurodoma,kad to gero nebeprarastum. Tokia mano nuomonė.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top