Iš propagandos frontų. Indrė Makaraitytė: šeima yra tada, kai žmonės myli vienas kitą

Savaitė buvo labai įtempta. Stambulo konvencijos, prie kurios buvo „pririštas“ ir klausimas dėl partnerystės, tema atskleidė gal ir tikinčiųjų bendruomenei negirdėtus nematytus klodus, ką sugeba, kaip kalba kai kurie Bažnyčios tarnai.

Puiki buvo vakar Laisvės TV diskusija. Puiki ta prasme, kad kunigas Julius Sasnauskas, švelniai tariant, niekais pavertė visą anti kampaniją. Ir antikonvencijos, ir antiLGBTpartnerystės.

Meilė yra visa ko pagrindas. Jokia šeimos koncepcija vaikui nesvarbi ir ne koncepcijos laiko du žmones vieną šalia kito. O šeima yra tada, kai žmonės myli vienas kitą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kunigeli,

atsiversk KOMENTARAS.TV advokato Eriko Pavloviciaus Stambulo konvencijos isaiskinima – kas paslepta po konvencijos postulatais arba pats pasistudijuok – juk esi ne teisininkas ir nepykink, nejuokink Lietuvos tikinciuju. Kataliku. Pazadu, kad daugiau NIEKADA neklausysiu Tamstos vedamos katalikų radijuje laidos„Mažoji studija“. Geda uz toki kunigo pasisakyma, paniekinanti musu parasus.L.T.

taip, aš ir part. sekretorius

jis mano tėvas, mano vyras.
Jo šeima didelė – jis daug turi tokių „vaikų” ir „žmonų”
Jis visus myli – mes jį irgi, jis mus baudžia (iš meilės), mes PRIVALOME jo klausyti.
VOT !!!

Diedas

Melas tai tiesa
Karas tai taika
Moteris tai vyras.
Pasveikinkime vyrus su Kovo 8 – aja.

Žodžio laisvė...

Julius Sasnauskas kalba apie šeimą.Kunige,nekalbėk apie tai,ko neišmanai.Nesi sukūręs šeimos,neaugini savo vaikų ir nesupranti apie kraujo ryšį ir meilę Mamai,Tėčiui,savo
pagimdytiems ir užaugintiems vaikams.Sakai,tave užaugino trys moterys.Ar esi pamestinukas iš kūdikių namų?Na, ne visi pamestinukais nori būti.Jų ir gyvenimo
„medus”ne visada saldus.Pilnoje šeimoje užaugę vaikai yra gerai suprantantys šeimos,
tikros šeimos – Mamos,Tėčio,ir nuosavų vaikų,reikšmę žmogaus gyvenime.

DDD

Meilės neriboja skaičiai. Partnerystę ir „šeimą” – neribotam skaičiui žmonių, draugai. Uraaa.

Ekspertas

Meilė yra svarbu, tačiau mes kalbame apie teisę, apie vertybių atsispindėjimą teisėje. Meilė teisėje nereglamentuota ir neapibrėžta, betrūko dar kokios meilės policijos. Todėl valstybė remia vyro ir moters šeimą, kadangi tai yra palankiausia terpė gimti ir vystytis vaikams. Aišku yra visokių nepilnų šeimų ir šiaip „ūkinių vienetų” tačiau jeigu tokių bus dauguma – valstybė bus linkusi išnykti. Bet koks šeimos apibrėžimas, šeimą pavers į ūkinius vienetus, o ten bus beleikaip. Tą reikia aiškiai suprasti ir artikuliuoti. Kalbant asmeniškai apie Sasnauską – gyvas pavyzdys kad trys moterys retai kada užaugina pilnavertį vyrą.

Kis

kas gali paneigti,kad sitaip ginantis geju ir lesbiu teises(idomu,kokiu jie teisiu konkreciai nori?Esu kazkada skaiciusi,pasisakyma vieno is geju,kai ji paklause,kamjums vaikai irka jus veiksite su jais,juk apie jausmus nera ko ir kalbeti?)Atsakymas buvo auksciausio izulumo lygio;mes juos uzsisauginsime ir jais naudosimes.Buvau sokiruota,bet nepatikejau,nes tai buvo dat labai senai.

O ko katalikai

balsavo už konservatorius, nežinot? Kam ta veidmainystė? Vieną sako, o kitą daro.

Jei grisime teises normas meile,toli nueisim

Pirma, kas ismatuos ta jausma,jo dydi,ploti,Antra,kodel uzliuliuojant kova pries smurta moterims,pamirstam vyru skriaudima.Palaikyciau tik tuo atveju ,jei butu kalbama apie vienalytes ir kitokias sajungas,bet be prilyginimo seimai,Trecia, Meiles jausmo apakintiems,galim juk pasiulyt ir 4 asmenu ar penkiu jungini,juk tai meile,kodel ne.
KETVIRTA,REIKIA PRIPAZINTI ,KAD SEIMA KAIP INSTITUTAS SIEK TIEK DISKREDITAVO SAVE,NE BISADA ISLAIKO LAIKO issukius,ne visada ji pilnaverte,turinti abu tevus,labai atsipalaidavusi seima,nepatinka skiriasi,todel daug susidejusiu moteru ir vyru,vaikai gimsta ne seimoje,kur gimines gali sudaryti buve sugyventiniai ar sutuoktiniai kaip Santa Barbaroj.Siandien turime to nedarnumo rezultatus,issiskyrusiuju vaikai skiriasi,sugyventiniu vaikams norma tas neiformintas darinys,jie nepazista tikros,vertybines seimos,ji nepropaguojama,nemylima ir nekeliama pavyzdziu,paziurekite i spauda,tai musu veidrodis.

manipuliacijos

Iš tokios Laisvės TV visko galima laukti, galėjo taip sumontuoti, kol gavo sau palankų rezultatą. Sovietų metodikos, nedaug šitie savi smegenų plovikai nuo jų skiriasi.

Love is love

Dar prieš kokią 20 metų pastebėjau,kad Mažosios studijos pranešėjų balsai gan paploninti.Šių dienų bažnyčios bėda,kad joje baigia išnykti testosteronas,o estrogeno marios.Estrogenizuotoje bažnyčioje ,bet kokiomis priemonėmis siekiama išvengti konflikto,kai sakoma tiesa.Ko pasekoje tuoj visi gyvensime stambulinėje „meilėje”

https://youtu.be/HYkJ56mn7VI
https://youtu.be/rQgpzx2ER9Y
https://youtu.be/4pPhXOQeG1E

XXR

Nusivyliau Sasnausku. Apie Mitalą ir Miliūtę neverta ir kalbėti. Apgailėtina Laisvės TV. Pukiai pasirodė Kėvalas ir ypač Saudargas.

Dzeikas

Kad tokie atsip.”kunigai” nedulkintu jums proto SKAITYKITE BIBLIJAn. Nes jeigu kryziuka baznyciose buciuosite ir keliukais sliauziosite tokie sutanoti nelabojo tarnai dulkins jums smegenis be vazelino. Kodel sito plaukuotsmakrio pezalai vanduo ant antikristo maluno? Atrodytu meile rulz, va juk „Dievas yra meile” Biblija sako. Sito daikto issisakymas puikus pavyzdys kaip Biblija ISTRAUKOMIS galima pasukti pries Dieva. Biblija is tiesu sako „Dievas yra meile” ir tai kertinis Dievo apibrezimas jeigu galima apibrezti tai ka zmogaus protas(bet ne sirdis) vargu bau kada pulnumoje suvoks. Taciau tas ,kuris per nesusipratima ivardijamas „kunigu”, tycia ar ne, neprisimena „meile – tobulybiu raistis”. Vadinasi ir Dievas tobulybiu raistis ir Seima ir rysius tarp zmoniu reikia suprast ir traktuoti siame apibrezime – „tobulybiu raistis”. Tai jeigu „tevai” vienalyciai… Skaityti daugiau »

ADasd

Na, man jau tas pavadinimas „laisvės” televizija kuo geriausiai primena rusų komunistų gazietą „Pravda”. Dar prisimenate ar jau pamiršote? Pavadinimas patikliems žmoneliams mulkinti. O čia dar ta panelė propagandistka makar išlenda…

Vaiva

Ponas Sasnauskas nebeskiria dotuojamos milijonais ideologijos nuo visiškai su ideologija nesusijusios asmeninės biografijos faktų.

taip ir nesupratau

ar tas meilės „apibrėžimas” tip-top iš žurnaliuko TV SAVAITĖ skyrelio „Kalba vaikai” yra (nebent sunegalavusio) kunigo Juliaus ar Makaraitytės?
„šeima yra kai žmonės myli vienas kitą”…
Kurgi ne, senbernis kaimynas Albertas labai myli namie retai būnančio furisto Ediko iš 7 buto žmoną, o ji labai „myli” jį, kai diedas išvykęs… Žino visa laiptinė.
Šeima? Mjooooo…
Galėtume tokios „šeimos” studiją pratęsti, – kaimynė senmergė Aldona labai myli savo katiną… jis ją irgi myli kožną kartą, kai į bliūdą gauna „kitekat” pašteto.
Jo, turbūt irgi šeima… Leberastmarksistiškai.

>> 17:52

Pagalvojau tą patį. Kiek daug tetulių apie savo Sargius ir Murkius sako: ,,Jis mano šeima, jis mūsų šeimos narys”. Taigi labai pažangu! Dėl to dabar ,,šeimos nariai” nei ėda, nei laka, nei lesa, nei rujoja, nei kačiuojasi, nei šuniukų atsiveda, nei dvesia, nei…, bet valgo, mylisi, miršta, gimdo… Tai ko dabar piktinamės dėl tų visų genderių? Patys esame dar pažangesni negu iš mūsų reikalauja.

Keturių žmonių tragedija

Televizoriaus nežiūriu, todėl nežinau konteksto. Bet jei viskas taip, kaip atrodo, tai matau didžiulę net keturių žmonių nelaimę. Pirmiausia kunigo Juliaus. Atrodo, jis susipainiojo sąvokose. Turbūt jį augino ne trys laisvo elgesio moterys, bet motina, bobutė ir kokia nors sesuo ar teta. Jei apsirikau, tai reiškiu dvigubą užuojautą. Bet šis pavyzdys kuo aiškiausiai įrodo, kad negalima vaikų atiduoti vienalyčiams asmenims, nes trauma pasilieka visam gyvenimui, net iki senatvės. Čia pastaba ir tėtukams – gegutukams. Tik spėju, bet tikriausiai bent dvi iš tų moterų labai stropiai mokė poterėlių, bet nieko nepasakojo apie gyvenimą. Jei pasakojo, tai tik tendencingai. Slapta ar neslapta svajojo, kad štai tas geras berniukas taps kunigėliu ir neturės galimybės būti panašus į ,,tą bjaurybę”. Net nesvarbu, kas buvo… Skaityti daugiau »

Kristaus ramybės, kurios neturi, kun.Juliui

Pamatinė kun. Juliaus klaida, sąmoninga ar ne, remtis prielaida,
kad Meilė yra Dievas ar, analogiškai, kur meilė, ten šeima.
Atvirkščiai, Dievas yra meilė ir kur šeima, ten per Santuokos sakramentą, šeimai dovanojama meilė, bet jokiu būdu ne atvirkščiai – kur meilė, ten šeima.
Manau, kad tai kunigą ištikusio atkryčio, ištikusio dėl Kristaus ir Bažnyčios (Tradicijos, Magisteriumo) mokymo nesilaikymo.
Broliai pranciškonai, ir toliau paliksite kun. Julių „džiazuoti”,
kai tam neturi talentų, o jūsų ordiną kompromituoti?

Al.

Vis dar velkasi hipių revoliucijos šleifas. All we need is love. Meilė juk būna įvairių rūšių: vyro meilės moteriai skiriasi nuo tėvų meilės vaikui ir nuo vaiko meilės tėvams, močiutei, meilės tėvynei, filmo veikėjui ar gerai kavai. Ne viskas, kas plaukia, yra žuvis.

stasys

Tetuliu filosofiją apie šeimą kartais nusirita iki tokių panagiu svarstymo kas su kuo miega ir kaip . Kiek teisinga to kunigo nuomonė spreskite patys ,bet jo mintis apie meilę kur kas plačiau apibrėžia šeima ir jos sąvoka .O va poreikiai lieka skirtingi .

Klausimas kun. Juliui

Ar drąsus kunigas prarado drąsą ar iš didelio rašto…? Kiekvienas žmogus turi dievišką sėklą, bet tai nereiškia, kad mes toleruodami narkomaną, nusikaltėlį, gėjų turime vartoti žolę, vogti, tradicinę šeimą prilyginti dviejų vyrų lytiniams santykiams. Juk supuvusio obuolio nevalgote, nors jame matote sveikas sėklas. KODĖL VAIKAI TOKIE NELAIMINGI, KAI REIKIA GYVENTI SU PATĖVIU AR PAMOTE. NORS MOTINA IR PATĖVIS MYLI VIENAS KITĄ???

Darius

Nemaloniai nustebino toks kunigo Sasnausko požiūris į šeimą. Jeigu nebūtų parodę, kieno tai žodžiai, būčiau pamanęs, kad tai kokio nors LGBT bendruomenės nario žodžiai.

Ramiros

Nejaugi liberastai jam įsiūlė „žolelių” suktinės parūkyti, kad jisai šitaip nusiplepėjo ?

>stasys       2021-03-8 9:08

sąsy niekadėjau, vėl savo šeimą apleidai, – vėl žąsys prie Lašnos upelio nepalesintos…

Naurimantas

Pranciškonas kun. Julius Sasnauskas yra kito pranciškono kun. Pauliaus Vaineikio kolega ir kuris mano visiškai kitaip, kaip ir visa krikščionių (ne tik katalikų) bažnyčia ir daug netikinčių… Aišku galėtume rasti dar kelis prijaučiančius kunigus gėjus, bet man jie ne autoritetai, kaip ir minėtas pranciškonas kun. Julius Sasnauskas, kuris beja užaugęs Kanadoje ir augintas trijų moterų (tikriausiai, todėl jam tai atrodo norma. Galima teigti – suformuotas aplinkos). Taip pat kitaip nei Sasnauskas mano ir šis Š. Amerikoje atliktas mokslinis tyrimas „How different are the adult children of parents who have same-sex relationships? Findings from the New Family Structures Study“. Tirta ~3000 lesbiečių/gėjų ir heteroseksualų šeimose užaugę jau suaugę vaikai (18-39 m. amžiaus) ir sulyginti rezultatai… Tyrimus atliko Amerikoje The New Family… Skaityti daugiau »

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top