Iš propagandos frontų. Indrė Makaraitytė. Už Trumpo apologetų Lietuvoje – antivakseriai, nacionalistai ir hibridinis karas

Be komentarų.

Indrė Makaraitytė. Už Trumpo apologetų Lietuvoje – antivakseriai, nacionalistai ir hibridinis karas
Indrė Makaraitytė, LRT Tyrimų skyriaus vadovė, LRT.lt
2020.11.04 13:12

Kol pasaulis, o labiausiai JAV, laukia prezidento rinkimų rezultatų, Lietuvoje jau seniai laimėjo Donaldas Trumpas. Net jei dabartinis šalies vadovas nebūtų perrinktas antrajai kadencijai, kai kuriems žmonėms jis vis tiek bus nugalėjęs.

Čia, Lietuvoje, Trumpo šalininkai surengė net kelias jo palaikymo akcijas. „Lietuva balsuoja už Trumpą“, šaukė jų plakatai, o ant Gedimino pilies kalno pora vakarų plieskė didžiulės raidės – TRUMP.

Lietuvoje demokratija, galima rašyti, ką nori, galima pasisakyti už ką nori, net jei tas, už kurį pasisakai, neskiria Baltijos šalių nuo Balkanų. Pagaliau, koks skirtumas, ką mano lietuviai apie Amerikos prezidentą ir kam jie atnašauja. Net jei Trumpo gerbėjai lietuviai visus jo antigerbėjus su malonumu nupūstų nuo žemės paviršiaus, kaip ir visus gėjus, metoo – visus tuos, kuriuos mistiškai vienija toks dėdė Sorošas, ten, Amerikoje, jokio skirtumo.

Vis dėlto kad ir lėkštos tos lietuviškos trumpistų diskusijos, labai svarbu suprasti, apie ką jos. Kodėl Trumpas, o ne bet kuris kitas buvo užvilktas ant Gedimino kalno ir kodėl taip aktyviai Lietuvoje skverbiasi trumpizmas? Tam tikruose sluoksniuose, pabrėžčiau.

Dėl to, kad Lietuva – bene labiausiai proamerikietiška valstybė Europoje? Dėl saugumo?

Jungtinės Amerikos Valstijos yra Lietuvos saugumo garantas. Čia abejojančių, jei ir yra, tai ryški mažuma. Amerika – taip, o ar tikrai Trumpas, kai Trumpui Putinas nėra joks įsikūnijęs blogis. Rusijos, mūsų strateginio priešininko atžvilgiu, jis nei labai kategoriškas, nei labai kritiškas.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Maciau bet jau net nenustebino

Lrt ir makaraitytes jau greitai isaiskins, ka remti ar ko ne. Neitiksi , apskelbs tikinciu, kad zeme plokscia, ar kad Putina slovini. Tokie laikai dabar senoviskai naujoviski

AAA

Jeigu jau mes – nacionalistai (atsieit, tai – blogis), tai tegu ji varo iš Lietuvos lauk ten, kur jai bus gera – pas kosmopolitus/internacionalistus. Tokie prie rusų greičiausiai būtų komjaunimo, vėliau – ir komunistiniai aktyvistai, kovojantys su buržuaziniu nacionalizmu:(

Kis

idomu uz ka nusenusios slapios vistos is jusu burelio?

Kisai

Nesupratau ka cia pavemete

Kas ji tokia ta Makaraitytė ?

Kas jos tėvai?
Iš kur kilus ?
Kad įtakojo tokią jos pasaulėžiūrą ?
Gal kas gali …

Autorei

Nuo kada TAUTIŠKUMAS NUSIKALSTAMU paskelbtas?
Jei paskelbtas, tai kodėl ligi šiol neinformavote JT, UNESCO? Tie PRAEITIES ŠEŠĖLIAI vis dar jaudinasi, jei kokia tauta nykti pradeda… Užuot paspartinus jos išsisklaidymą lyg dūmo…

Ehrmantraut

čia jau LRT pranoko patys save. kiečiau nei komunistų laikais „naš otviet Čemberlenu”.

stasys

Įdomus str.,patiko . Vienok išriškėjo kita problema .Mūsų visuomenėje vis dar vengiama diskutuoti turint tokias priešingas nuomones ir požiūrius. Pagirsiu Į.Makaraityte už išsakyta nuomone bet priminsiu jog Tiesa gimsta diskusijose. Suplakti tokį politinį kokteilį koki suplakė panelė Indrė buvo neteisinga kzip neteisinga buvo Lietuva įtikinėti jog Biden Amerikos rinkimuose turi svarią persvara prieš Trump.Tai tik parodo kiek ta žiniasklaida, tuo pačiu ir Lietuviška, yra siaura savo požiūrių į tai kas vyksta pasaulyje .Kraštutinės nuomonės ir veiksmai gimsta poreikyje būti išgirstam ir teisingai suprastum .

ASfdR

Tiesiog dar viena eilinė karinga bobelė…

... karinga bobelė

Kas bobeles padaro karingomis ?
1. Nesubalansuoti hormonai ?
2. Problemos kaulolės turinyje ?
3. Apsėdimas (-mai), ..?
4. Durna mada ?
5. Kitos rasės „įsiskverbimo” poreikis ?
6. „Beržinės košės” trūkumas vaikystėje ?
7. Karminis prakeiksmas – nerasti savo vietos ?
——-
Tik įsileisk bobą į bažnyčią, …

... karinga bobelė

Tik įsileisk bobą į bažnyčią, pradės kunigui vadovauti.

... karinga bobelė

Tik įsileisk bobą į bažnyčią, visas davatkas išvaikys.

Gerai sako internaciukė -

taip ir yra. Antivakseriai ir fašistai. Italijos, žinoma. Lietuvoje tokių nebuvo, o va Mokslinio Komunizmo specialistų buvo ir ta internaciukė – viena iš jų. Ponia iš Bideno, bravo!

ehrmantraut p.s

pagal vieną rusų klasiką: „viskas susimaišė Oblonskių namuose – arkliai, žmonės, vežimai…”, panašiai ir Makaraitytės galvoje.

Komsamolka dobrovolka

Paradoksas, ar prigimtis? Visi lietuviški komunistai ir jų atžalos, – dabar jie „konservatoriai” irgi, tipo, „liberalai”, – družnai palaiko Amerikos kairiuosius.

... karinga bobelė

Tik įsileisk bobą į bažnyčią, visas žvakes užpūs.

Ona

Makaraitytėms nepatinkančiuose portaluose yra įvairių nuomonių, o štai LRT, kur ji dirba, tik програма Время 8:30 ir visokios naujienos iš TS-KP partijos CK plenumų

Šitai

mrginai trūksta žinių ir tikrų tikriausiai išsilavinimo, be to nederėtų prasivardžiuoti.

Indrė M.-

buvo, gal dar ir yra Pilietinės visuomenės instituto tarybos narė, kurio įkūrimą finansavo Soroš, jeigu ką. D.Kuolys buvo ALFondo pirmininkas ir tos Pilietinės visuomenės… direktorius ar pirmininkas. Su Indre mokėmės Vilniaus 48 vid. mokykloje, vėliau – Šeškinės vidurinėje. Bet tada ji buvo MakaroVaitė.Jai buvo patikėtos „Atgimimo” vyr. redaktorės pareigos. Aktyvi žurnalistė, bet apie Trampą rašo neobjektyviai.

martynas

Nesupratote, neįkirtote, apie ką kalbama? Apie prekybininką iš JAV, suvyniotą į maskvėnų drobulę.

Žodžio laisvė...

Nuo kada čia putino gentainiai bando iš mūsų pareikalauti šokio pagal kremlinę muziką?Kelia galvas atėjūnų „otpryski”.Ir nesivaržo Lietuvos patriotus išvadinti
nepagarbiai.Ar ne laikas pareikalauti ,kad užčiauptų srėbalynes?

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top