Iš propagandos frontų: LRT tęsia kovą su a.a. monsinjoru A. Svarinsku

Šiandien, sausio 21-ąją, a.a. monsinjorui A. Svarinskui, kovotojui už Lietuvos laisvę, būtų sukakę 90 metų.

Šią sukaktį visuomeninis kanalas LRT Kultūra nusprendė paminėti išties originaliai – 23 val. 15 min. parodys sovietinės propagandos filmą „Kas jūs, kunige Svarinskai?“ (rež. Ferdinandas Kauzonas, 1987 m.)

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
respublika.lt

,Redakcijos žmones skaudžiai nusmelkė netikėta, juoda žinia: ketvirtadienio (sausio 15-osios) vakarą amžinybėn iškeliavo tiek šalies žiniasklaidos darbuotojų, tiek skaitančiųjų visuomenės „Respublikos“ simboliu ir talismanu visuotinai vadintas, nuo pat laikraščio įkūrimo dienos iki 2013-ųjų lapkričio čia darbavęsis talentingasis Lietuvos žurnalistas Julius Girdvainis.’

nebuvo, nėra ir ilgai nebus lygių

nebuvo, nėra ir ilgai nebus lygių monsinjorui A.Svarinskui.
Krikščionis iki kaulų smegenų – nekenčiamas visų, kuriems rūpi gyvuliška hierarchija – tame tarpe, net Bažnyčios atstovams.

rename

LRT kryptingai ir stabilai mutuoja į LTSR.
Žinoma, matrioška čia taip pat ko gero „ne prie ko”. ; )

Irena

Siaurovizija tęsia šlovingas Januičio ir Kaspervizijos tradicijas,

Beta

Štai ką kažkada radau internete:
„KAS YRA KAS LIETUVOJE? (O KAS YRA LRT GENERALINIS DIREKTORIUS?)
1988 metų spalio 25-26 dd Vilniuje Sporto rūmuose įvyko pirmasis steigiamasis Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio suvažiavimas, kuriame buvo išrinktas Lietuvos Sąjūdžio Seimas ir priimti Sąjūdžio veiklos programiniai dokumentai.
Kaip atsakas į Lietuvos persitvarkymo Sąjūdžio programos gaires, po dviejų savaičių, t.y. lapkričio 12 „Komjaunimo tiesoje” buvo pranešta, kad susikūrė Jedinstvo iniciatyvinė grupė, kuri paskelbė savo deklaraciją, išdėstydama savo veiklos programos nuostatas.
Atkreipkite dėmesį, kad vienas iš deklaraciją paskelbusių lyderių – ilgametis LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius. Tai kas gi valdo LRT?”
Taigi, Siaurusevičius, Miliūtė, Paleckis-> Kauzonas „Kas jūs, kunige Svarinskai?“

Anikė

KGB gretose visada būdavo 100-aprocentiniai Lenino anūkai,jų genuose tai užprogramuota,įtvirtinta…Mes tik kelios kartos nuo žemės – motinėlės,nuo arklo,nuo motinos lopšinės,kaimo žmonių tradicijų ir papročių.Mumyse išliko
pagarba kitam,ypač mirusiam, Anie pripažįsta tik materiją,ne sielą,net kapines nesusimąstę naikino,ant žmonių kaulų statė namus,tiesė kelius.Kartojasi 20 amžiaus pradžios pasauliniai įvykiai- sunaikino viską: pagarbą tėvams ir protėviams,papročiams ir tradicijoms,naikino meną,kultūrą,architektūrą,šeimos vertybes,dorovę,moralę…Ar ne tas vyko ir vyksta pas mus? Iki gyvenimo pabaigos
Monsinjoras liko kovotojų už žmogų gretose.
„Kai mūsų radiją ir televiziją LRT pakrikštijo,
Kažkaip pavirto ji anos respublikos pamėkle.
O gal kas pavertė ją tokia”.

ruta

Smeizti ,skleisti dezinformacija , izuliai meluoti , stai tokia LRT vizitine kortele , del sios priezastes jau virs 5 metu neziurime siauro , miliuciu , pumpreckaiciu ir jakilaiciu televizijos.

domus

nieko ten baisaus nėra.žiūrint iš kokio taško žiūrėsi. kaip tik parodyta (nors ir sukandus dantis) , kad a.a. A.Svarinskas neišdavė savo principų. juk buvo 1987 metai , taip, kad kažko daug tikėtis nereikėtų. pažiūrėkit: http://www.youtube.com/watch?v=Hg9S2tAY6nw

Antanas

Būkite DVASUNGI ir nenusiminsite! Tada žinosite, kad mirusieji yra katais stipresni už gyvuosius. Jis, tai yra monsinjoras apsidžiaugė džiaugsmo ašara, išgirdęs kad jo kovą už Lietuvos pilnutinę laisvę tęs bičiuliai (kuriam jis spaudė ranką) Netikite? Vežant tremtinius į Sibirą kegebistai jiems kalbėjo: ” Supūsite, niekas jūsų neatmins.” Vežami jie giedojo „Marija, Marija…. Tarpinėse stotyse rusai kalbėjo:”Jie vežami į mirtį, no ani pojut – bet jie dainuoja. Tad ar ne tremtinių kaulai atidarė iki tol aklinas Kėdainių karinio aerodromo užtvaras ir net sovietiniai kariniai lėktuvai jų palaikus vežė, o naujas pogrindyje išauklėtas jaunimas be kosomolkų, rankomis po amžiną įšalą graibė kaulelius ir vežė į Lietuvą, kurie pirmieji ir atvėrė vartus į Laisvę. Ar tai neišsipildė mirusiųjų pergalė. Nemirė mon. A. Svarinskas,… Skaityti daugiau »

:-(    2 domus

Dabar 2015… „taip, kad kažko daug tikėtis nereikėtų” ?

kanalėlis

LRT -Labai Ribotų Tauškalų kanalėlis…

Jau metai 2015

o pastebėjimas,kas tuomet viską vairavo,irgi taiklus.

domus > :-( 2 domus

puikus kalambūras 🙂 iš tikro liūdnas vaizdas su mūsų sistemine žiniasklaida.

Anupras

Susiraskite LRT radijo fonotekoje laidą ;Paraštės; transliuotą 2015. 01.18d. 22val.Paklausykite.

Poveikis

šitą filmą pamenu iš anų laikų. Nors dar vis tada tikėjau sovietų ideologija, bet tas filmas apie Svarinską padarė didžiulį poveikį. Pamenu, kad filme atvestas apklausinėti monsinjoras labai sunkiai alsavo, tad susidarė įspūdis, kad jis buvo mušamas prieš tai. Jį tardančio sovietinio pareigūno balsas ir intonacija buvo tokia gliti, saldi, dirbtinė iki koktumo. Tada suvokiau, kad yra dvi Lietuvos, kad yra visai kitas tikėjimo ir ideologijos suvokimas. O kai vienas paprastas žmogus iš Prišmančių, paklaustas, ar eitų kalėjiman sėdėti už Svarinską, tas atsakė:”Eičiau, už tokį žmogų”, tada galutinai vertybinė skalė apsivertė monsinjoro pusėn. Manau, tokių kaip aš tada buvo ne vienas. Tad viliuosi, kad sumanymas parodyti šį filmą atėjo į galvą žmogui, kuris kitaip pažvelgė į Svarinską jau tada, o… Skaityti daugiau »

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top