Iš propagandos frontų: Prieš lietuvius – V. Putino informacinio karo ginklai

Kadaise pulkininko Vytauto Pociūno pomirtiniu šmeižtu ir nepadoriai intymiais ryšiais su Rusijos dujų perpardavinėtoja „Dujotekana“ bei VSD vadovybe išgarsėjęs dienraštis „Lietuvos rytas“ vėl imasi dabartiniam Rusijos režimui būdingų kovos su visuomene priemonių.

Pranešdamas apie šią savaitę policijos surengtas kratas prorusiškai nusiteikusių Lietuvos gyventojų namuose, portalas Lrytas.lt demagogiškai primetė šių žmonių reikštas pažiūras šimtams tūkstančių lietuvių.

Pasitelkęs primityvius propagandos triukus, Lrytas.lt apkaltino „kova prieš Lietuvą“ visus, pasisakiusius už Konstitucijoje įtvirtintą piliečių teisę į referendumą, visus, nepritarusius neskaidriems valdžios sprendimams dėl skalūninių dujų gavybos, visus, pasmerkusius masinį valdžios smurtavimą prieš vaiką ir taikius žmones Garliavoje.

Tiesos.lt atkreipia dėmesį, kad šiuo atveju lietuviškas portalas griebėsi tokių pačių priemonių prieš visuomenę, kurias paprastai naudoja slaptųjų tarnybų kontroliuojama Rusijos žiniasklaida.

Kovotojus prieš Lietuvą suvienijo skalūnai, pedofilai ir žemė

Pareigūnų dėmesio sulaukę sukilimo prieš valdžią organizatoriai Lietuvos skaldymu užsiima jau seniai. Tie patys veikėjai, kurių namuose atliktos kratos, pirmose eilėse stovėjo ir kuomet buvo protestuojama prieš skalūnų žvalgybą, ar organizuojamas referendumas dėl žemės pardavimo užsieniečiams. Išsikvėpus išgalvotam pedofilijos skandalui, vieni aktyviausių jo veikėjų taip pat metėsi prie už tyrą žemę kovojančių judėjimų.

Visą reportažą žiūrėkite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Canada

Ale ish tikro niekuom nesiskiria nuo rusu. Kas kritikuoja Putina, tas kovoja priesh Rusija. Kas nemyli Grybauskaites, Vsd, prokuroru, tas kovoja priesh Lietuva. Pas jumis rusai paliko surusinta valdzia ir zhurnalistus.

liustracijos nebuvimo pasekmės

kol nebus nubausti nusikaltėliai komunistai – tol nieko gero nebus Lietuvoje.

ruta

Komsomolke gyvena sovietines ideologijos dvasia , kuri dabar labai paklausi Lietuvos politiku .Nereikia vargintis isigylinant i svarbiu objektu, klausimu sprendima , o tik vykdyti Briuselio tezes . O kur dar savi , merkantiliniai / komerciniai/ intertesai .Manau tie piniginiai politiku interesai ir nulemia visus sprendimus .Paziurekite , kiek dabar jaunimo puole i politika , kad ir puskvailis Buzinskas , konservatoriu juokdarys .Suprato , kad tik politikoje , ilindes i sistemine partija , gali gyventi sociai ir nevarzomai .Tik dazniau rodik savo lojaluma ir laizyk nesustodamas auksciau stovinciam partijoje , valdzioje ..

to canada

o kaip pas jumis?

komsomolke

kaip zinome eina iš rankų į rankas. O kas muziką užsko to ir giesmė giedama.
Vienu metu nemažą dalį akcijų buvo nusipirkęs Baranausko ir Antonovo bankas Snoras. Jam bankrutavus nusipirko verslininkas Gudelis.
Matyt verslui yra gerai, kad iki šiol Lrytas laiko tokią a la žurnalistę kaip Rūta Janutienė. Juk ji irgi iš tos pačios kompanijos. Kur vyriausybės darbų kritika, o kur antivyriausybinė veikla, dar mokame atskirti.

jo joo..

išklausiau. Keistai pasirodė Paulausko šneka. Apsimetėlis didžiausias. Juk pats bėgo į Rusų „Liaudies partiją’, įkurtą Prunskienės, agituodamas, kad kuo greičiau rinktų parašus dėl referendumo, o dabar ką šneka? Pats referendumas buvo greičiausiai jo paties su Uspaskiu inicijuotas dar seime, o „liaudžiai” atiduota garbė surinkti parašus. Štai kokį turime „nacionalinio saugumo ” vadą seime. Žinoma, kas geriau mus apsaugos, jei ne kgb sūnus?

inter

beje, prisiminkim,
Paulauskas ėmėsi referendumo, neva žemės klausimu, bet iš tikrųjų tai dėl Konstitucijos keitimo, nes dar pats būdamas Seimo pirmininku priėmė įstatymus, kurie suteikė daugiau galių Generaliniam Prokurorui bei pačiam Prezidentui, nes tada buvo įsitikinęs, kad pats bus Prezidentu. Tačiau taip neatsitiko. Todėl pats sau išsikasė duobę, nes nebegalėjo nuversti Prezidentės paskirto Gen Prokuroro, kad pastatytų jo vieton savo žmogų. O ir pasikast po Prezidente tapo sunkiau. Nepadėjo net tyčia suregzta byla prieš jos patarėją. Tad galim daryt išvadą, kad visos šios velniavos generalinis, galimai yra buvęs gen. Prokuroras.
Jei klystu, pataisykit.

Marija

Lryto antraštė baisi. Iš Stalino, Gėbelso arsenalo.

Irena to jo jo

Paulausko nusikalbėjimai čia ne prie ko. Referendumas dėl žemės buvo patriotinis ir konstitucinis veiksmas. Pasipriešinimas skalūnams buvo europinis veiksmas. Garliavos mergaitės gynimas buvo humaniškas veiksmas.
Vadinti juos kova prieš Lietuvą dėl kelių nupušusių Putino mylėtojų yra bjauri demagogija.

MaryteMaryte

Frontai jau ne tik propagandiniai. Grizo i mada Stalino laikais populiarus buves ISTREBITELNYJ BATALJON. Netinkancius asmenis uzgriuna burys,vercia,griauna,krato, tempia su antrankiais. O paskui jau nesvarbu, kur pradzia,kur galas.

Irenai

nagi nagi, jei pasirašėt už referendumą „dėl žemės’, tai gal priminsite ir už kokius konstitucijos straipsnių keitimus pasirašėte?
jei neatsakysite, laikysu, kad pasirašėte net neskaičiusi ant ko pasirašote. Kaip ir daugelis kitų naivuolių.
O dėl Paulausko, tai peržiūrėkite Seime pateiktus įstatymų projektus dar rudenį, nes parašai imti rinkti tik po naujų metų.
Na ir naivuoliai.
Ir Lenino liaudis buvo panašiai įtikinta, kad tai ji, o ne žydų bankininkai revoliuciją Rusijoj organizvo:))

Pastebėjimas tam jo joo..

Paulauskas ne tik kagėbisto sūnus, bet ir pats prašė, kad jį priimtų dirbti KGB, bet nepriėmė.

Konstitucijosstraipsnio keitimas

Atsimenu, kaip renkant parašus referendumui Rotušės aikštėje teko ilgai ir mandagiai aiškinti vienai aktyviai DG gerbėjai, rašinėjančiai komentarus vardu Marta, kad jos priekaištai dėl Konstitucijos pakeitimo yra nepagrįsti, nes ta ją labiausiai gąsdinusi referendumui siūlomos straipsnio dalies formuluotė buvo perrašyta nepakeista iš galiojančios Konstitucijos. Atrodo, suprato, tik papriekaištavo, kad nesinešiojame Konstitucijos, kad žmonės galėtų sulyginti. Bet po to vėl pasipylė nesąmoningi komentarai apie Konstitucijos keitimą toje dalyje, kur ji nebuvo keičiama ir apie Paulausko klastas. Atrodo, sudėjo du Paulauskus į vieną. Dabar kažko reikalauja iš Irenos. Dar pripieš meilę Paulauskui. Štai prie ko priveda nesaikinga meilė Prezidentei.
Moralas. Meilė turi būti su saiku. Net ir JE.

Pasimetusi Prezidentės gerbėja

Kai rašom apie Garliavą, tai reikia sakyti, kad kaltas Zuokas ir jo partija. Kai apie referendumą, tai Paulauskas ir jo partija. O kai apie skalūnus, tai jau nežinau, kaip trolinti, gal Paksių prilipinti?

Antanas

Kalta Maskva, blogai dirba Vyriausybė, Darbo partija Maskvos įtakojama, penkta kolona kelia galvą, VSD diba nepatenkinamai, tas anas ministras dieba blogai ….. visi kalti …….
O už ką atsakinga Jos kilnybė ???

Raigerdas

Reikalas tas, kad „Komjaunimo tiesa” buvo ne tik komunistinis laikraštis, bet ir KGB stukačių laikraštis. VSD perkopijavo beveik visus KGB metodus ir pradėjo taikyti dabartinėmis sąlygomis. Virš 50% žurnalistų dirba ir Saugumo tarnybose. Mečiui Laurinkui vadovaujant, buvo bandymų stukačiais padaryti ir kunigus:”Po susitikimo M.Laurinkus žurnalistams sakė, kad tai yra „neplanuoti reguliarūs su Lietuvos katalikų bažnyčios hierarchu kardinolu Audriu Juozu Bačkiu”. Labai blogai, kad „Lietuvos rytas” pradėjo lįsti į šitą reikalą, nes jie būtinai sugadins šį prasidėjusį procesą, kadangi stengsis iškraipyti situaciją taip, kad viską sugrūsti į vieną katilą, kad įrodyti, kad pedofilijos Lietuvoje nėra. Ir galutiniame rezultate, tai gali būti paversta į politinę bylą. Ir nors šitie „Būkime vieningi” seniai turėjo būti patraukti atsakomybėn, bet dabar tai gali būti paversta… Skaityti daugiau »

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top