Iš propagandos frontų

Tiesos.lt skelbia šį „Lietuvos ryto“ tekstą be komentarų.

Padėkos ir premijos – už klestintį Druskininkų kurortą

Genovaitė Rafanavičienė | lrtytas.lt

Šešios originalios bronzinės „Ratnyčėlės“ skulptūrėlės ir šeši stikliniai mineralinio vandens lašai bei dvi piniginės premijos vakar vakare atiteko labiausiai nusipelniusiems druskininkiečiams ir svečiams.

‘Ratnyčėlės’ skulptūrėlė iš Druskininkų mero R. Malinausko (dešinėje) rankų – Mokslų Akademijos prezidiumo nariui profesoriui A. Vasiliauskui.

Vienuoliktą kartą Druskininkuose surengtoje padėkos šventėje „Druskininkai 2012“ buvo pagerbti prie kurorto klestėjimo labiausiai prisidėję asmenys ir kolektyvai.

„Nelengva atrinkti geriausius, nes turime daug nuoširdžių pagalbininkų. Stengiamės kasmet apdovanoti vis kitus, nors kartais norėtųsi ir pakartoti.

Norėčiau padėkoti visiems, kurie prisidėjo, kad kurortas pasiektų dar vieną rekordą – pernai sulaukėme apie 250 tūkstančių turistų iš Lietuvos ir užsienio, o nakvynių skaičius siekia beveik pusantro milijono“, – pradėdamas vakarą sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

„Ratnyčėlės“ skulptūrėlės už sėkmingą bendradarbiavimą, veiklą, naujų darbo vietų kūrimą buvo įteiktos Lietuvos mokslų akademijai, Vilniaus universiteto Santariškių klinikoms, bendrovės „Linveda“ direktoriui Rimvydui Žilinskui, Druskininkų policijos komisariatui, „Ryto“ gimnazijai ir daugkartiniam Lietuvos sportinio ėjimo čempionui bei treneriui Kęstučiui Jezepčikui.

Vienuoliktą kartą Druskininkuose surengtoje padėkos šventėje ‘Druskininkai 2012’ buvo pagerbti prie kurorto klestėjimo labiausiai prisidėję asmenys ir kolektyvai.

Stikliniai mineralinio lašai primins Alytaus miesto vyriausiajam policijos komisariatui padėką už sėkmingą darbą kurorte, Lietuvos bankui – už jo įamžinimą išskirtinėje monetoje, Vandens pramogų parkui – už puikius rezultatus ir inovacijas, Druskininkų gidų asociacijai – už kurorto vardo garsinimą, Druskininkų „Lions“ moterų klubui – už aktyvią ir nuoširdžią visuomeninę veiklą, o asociacijai „Druskininkų klubas“ – už kūrybingos bendruomenės kūrimą.

Pernai penkiasdešimtmetį šventęs moterų ansamblis su vadove Julija Čiurlioniene ir trisdešimtmetį minėjęs moterų choras „Gija“ su vadove Janina Macevič apdovanoti premijomis po 1500 litų už ilgametį kultūros puoselėjimą kurorte.

Už garbingą įverinimą dėkojo Vilniaus universiteto Santariškių klinikų atstovas Mindaugas Petrulionis.

Padėkos vakaro dalyvius linksmino sopranų trio „Trys panteros“, muzikinė grupė „El Fuego“ ir kurorto jaunieji šokėjai.

Nuotraukos – Z.Šilinsko.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top