„Iš savo varpinės“: Dauguma žmonių – potencialūs karo nusikaltėliai?

Jūsų dėmesiui siūlome pirmąją šių metų „Iš savo varpinės“ laidą, provokuojančiu pavadinimu „Dauguma žmonių – potencialūs karo nusikaltėliai?“

Kaip rašoma prieraše prie šios tinklalaidės, imtis šios temos pakatino „skandalinga aktualija“, kai keletą dienų nepavyko suskaičiuoti, kiek žmonių išties pastaruoju metu mirė nuo pandemijos ir dėl kitokių priežasčių. Kalbos apie „žmogiškas klaidas“ priminė kur kas rimtesnę problemą – Stanley Milgramo 1963 m. atliktą paklusimo eksperimentą, kuris, atrodo, įrodė, kad net 2/3 eilinių, specialiai neatrinktų tiriamųjų pasiruošę įvykdyti net nusikalstamą vadovo (vado) nurodymą.

Kadangi dabar viešumoje ir vėl diegiamas „laisvo pasirinkimo“ mitas, laidos vedėjas Vitalijus Balkus yra įsitikinęs: būtent dabar geriausias metas kalbėtis apie tokius eksperimentus, kurie padeda susivokti, kaip galime tapti priklausomi nuo kitų piktos valios.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
klaikiausia, kad idiotai piktavaliai

idiotai piktavaliai (kolaborantai bei jų vaikai) valdo teisėsaugą – ypač teismus, prokuratūras, antstolius, TM ir t.t.
Grynai stribų mentaliteto veikėjai – valdžia (t.y. jie) visada teisi, reikia atimti iš žmogelių viską, ką jie turi geriausio – pinigus, NT ir t.t.
—–
paskui „stebisi” – iš kur tiek pykčio pas žmones?

Informacija smegenims

Youtybe… paskutinis Mikalausko mintijimas…
Ir Jurga Lago https://youtu.be/_0vdcABDR48
.
Kas turi akis, težiūri.
Kas turi ausis, teklauso.
.
Vienetai žiūri, o dauguma vėpso.

Devynis kartus

atmatuok, dešimtą kirpk. Tada niekas negalės manipuliuoti. O valdomuosius labai lengva atpažinti iš ypatingai karšto kitaminčių smerkimo. Net ir Kovido atveju. Jie ,,žino”, kad valdžia viską daro teisingai ir jų labui. Net ir tada, kai tą valdžią patys keikia net susiriesdami. Ką čia bepridėsi… O lengviausia viską nurašyti ,,runkeliams” ar kokiems ,,banderlogams”. Nugalėtojai juk neteisiami.

Dėsnis

Kuo svarbesnė informacija, tuo mažiau komentarų.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top