Iš skaitytojų pašto: Sigurdas Andrašiūnas. Norėtojų kabinetas

Esu pagyvenęs žmogus, daug gyvenime matęs. Užauginau 8 vaikus, anūkų ir proanūkių ant abiejų rankų pirštų nesuskaičiuosi.

Kai kai kurie mano vaikai buvo bebaigią mokyklą, susėdę visi kalbėjomės apie jų ateitį, apie tai, kuo kas norėtų būti, ką dirbti, kaip mato savo tolesnį kelią. Mano jauniausias, tada dar mažas sūnus, vyresniųjų paklaustas, kuo jis norįs būti, atsakė: „Aš būsiu norėtoju“.

Dabar į valdžią prisirinko tokių norėtojų. Jauni, savimi pasitikintys. Jie nori. Visko. Seimo, ministerijų, valdžios, įtakos ir pinigų. Pageidautina – daug ir be didelio vargo. Be diplomų, be išmanymo.

Seimo pirmininkė vienmetė su anūku. Šachmatininkė. Džiaugiausi, kad ją išrinko. Maniau, elgsis protingai ir pagarbiai. Deja, jau pirmieji jos žingsniai privertė suabejoti. Ar tikrai protingai ir pagarbiai toji Seimo pirmininkė elgiasi, kad tokį šaršalą lygioj vietoj sukėlė? Ką ji norėjo apgauti? Opoziciją? Tik pati prarado dalies žmonių pasitikėjimą. Tada ir pagalvojau, kad šachmatai – intelektualus žaidimas, bet patyrę šachmatininkai prieš kitą patyrusį laimi tik todėl, kad pasinaudoja priešininko neatidumu, klaida ar pasitikėjimu. O gal net apgauna jį. Šachmatai, kaip ir pokeris, laimi tas, kuris labiau žulikas. Kitaip tariant, kuris geriau sugeba apmauti savo priešininką.

Šimonytė pasakė, kad valdys triummoteratas. Nežinau, kaip joms seksis. Triumviratai senovės Romos istorijoje gyvavo neilgai, jiems subyrėjus buvo daug bėdų ir neramumų. Gal moterims valdant bus kitaip? Kaip Suomijoj? Deja, net švietimo sistemos negalime iš Suomijos perimti, vargu ar pavyktų valdžios sistemą importuoti. Kultūra, mentalitetas ne tas. Suomijoj net ir valdžios laikosi įstatymų ir taisyklių, o Lietuvoj vis dar galvojama, kad įstatymai rašomi kitiems.

Senais laikais buvo tokia moterų karių gentis – amazonės. Vyrais jos pasinaudodavo tik dėl palikuonių, o tada žudydavo arba sužalojusios paversdavo vergais. Ar tos mūsų naujosios amazonės irgi elgsis panašiai? O gal už jų stovi nematomi veikėjai? Prisiminiau seną lenkų komediją „Naujosios amazonės“, kur galiausiai paaiškėjo, kad visą vyrų nekenčiančių moterų pasaulį valdė karalienė, kuri iš tikrųjų buvo persirengęs vyras. Kas stovi už mūsų valdžios moterų? O gal jos išties savarankiškos? Netrukus pamatysime.

Kaip ten būtų, gyvename įdomiais laikais. Reikia tikėtis, kad anksčiau ar vėliau laikai bus ne tik įdomūs, bet ir geri.

Sigurdas, buvęs inžinierius, dabar pensininkas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kokio

pačiam diplomo reikia? Mokslinio Komunizmo ar Mokslinio Covid’o? Valdžioje gi vieni mokslų daktarai, univerkių rektoriai, o naudos iš tų jų mokslų jokios – tik Europos uodega ir tautos nunykimas. Planinės ekonomikos ir Kolchozų plėtros super grandai ar raudonųjų Šveikų mylėtojai.

dovydas

Iš tų šiaudų nebus grūdų,

bjž

nereikia būt orakulu,kad nuspėt valdžios ateiti.Visame pasaulyje moterims vyrai atiduoda valdžią kai reikia arba paslėpti negeroves arba atlikti nešvarius darbus,kad po to ateitų „geri”vyrai.Ko nesiryžo padaryti vyrai,padarys moterys.Jau pirmi žingsniai tą patvirtina-kanapių legalizavimas,vienalyčių santuoka,alkoholio draudimų panaikinimas…Apie viską pagalvota lietuviukai,eikite ir linksminkites ir tik rūkykite,rūkykite,gerkite,gerkite…

Sveikatos

ponui Sigurdui. Gražus vikingiškas vardas, beje.

!!!

Kokios dar amazonės….leftistinės čyrkšmyžos.

StasysSG

Truputį autorius pasikuklino. Buvusių inžinierių nebūna. Nes tos įgytos kvalikacijos niekas atimti negali. Tai iki grabo lentos.

Susinervinusi

ka tik paziurejus pro langa pamaciau ,kap uz tvoros ruko gal 7-6 metu 3 berniukai.Pasibaisejau, ir ,pagal mano buda, labai norejosi sudrausminti, O kadangi dabartiniai istatymai to neleidzia, nuejau nuo lango kad nematyciau.

O kaip jus galvojat? Kaip reikejo man pasielgti?

Pone Sigurdai,

nežinot kiek daug studentų buvo išmesti iš institutų ar Kapsukės už antisovietinius pasisakymus ar veiklą arba kaip dabar – už antikovidą kiek bus pašalinta su Vilko bilietu, kad jie būtų tais „bemoksliais” vidutiniokais ar dar kuo ten? Pasisakantieji prieš Mokslinį Covid’ą baus vienodai, kaip ir už pasisakymus prieš Mokslinį Komunizmą ir jo Politekonomiją, baudžiami. Be eilinių ir be tų keikiamų vidutiniokų nėr valstybės, nes genijų lengva papirkti ar priversti padaryti kokią tai kiaulystę ar nusikaltimą ir taip pakabinti iki mirties. Paprastai mokslo pirmūnai lengvai sutinka tarnauti priešui ir pasuka išdavystės keliu. Negi nežinote, kokiu keliu ėjo buvę rektoriai LR Seime? Ko verti generolai be gerų karių, be gerų eilinių, be gerų eilinių piliečių?

Tiesiog fantastiškas

naivumas! Ko nors tikėtis iš Čmilytės, Šimonytės, Armonaitės ir Co… Nežinau, kokiame bunkeryje reikėjo sėdėti… Nebent nuo ryto iki vakaro prie televizoriaus… Gal jau laikas išmokti matyti pasaulį tokį, koks jis yra, o ne aukoti proanūkų sielas liberastiniams bolševikams dėl senų prisirišimų prie tam tikrų pavardžių. Bet ką aš čia… Greitai patys tokie naivuoliai pamatys, kam patikėjo savo gyvenimus ir net mirtis. Laimė, kad viskas šiame pasaulyje keičiasi. Žmonės iškentėjo karus, iškentėsim ir šį košmarą.

>> Susinervinusiai

Dabar jau nieko negalit padaryti. Teks palaukti 4 metus, o tada jau ne iš televizoriaus rinktis, už ką balsuoti. Kol kas galit tik išmokti valdyti savo mintis ir jausmus. Jei priimtina, pasimelsti, bet ir tai nebūtina. Mūsų mintys materialios. Per kurį laiką jos ,,tampa kūnu”.

Feministė iš pašaukimo

– Kiaušiniai vištos nemoko.

kava be tabaco

paprastų cigarečių nuosavuose balkonuose nebus galima rūkyti, o kanapės bus legalizuojamos… kur logika?.. senoliai ar ligoti asmenys, norintys užtraukti dūmą, turės bastytis laukais arba bartis su savo antrom pusėm…
veryginis košmaras covido fone tęsis, nes liberaliom mergelėm labiau prie širdies kanapės, negu paprastos cigaretės dūmas…

apie norėtojus

neturintys medicininio išsilaavinimo, nedaktarai ir negydytojai Nausėda su Šimonyte nori mus prievalomai/privertinai vakcinuoti kai tuo tarpu
Tarptautinė neparlamentinė daktarų komisija paskelbė, kad pradeda tyrimą dėl nusikalstamos organizuotos valdžios veiklos, dangstantis Covid -19 virusu.
https://ok.ru/video/1896966654714
„Neparlamentinė daktarų komisija prieš Plandemiją | PetrasP | 2020 12 17”
Tai kas protingesni ir kompetentingesni neturintys medicininio išsilavinimo Nausėda su neturinčia medicininio išsilavinimo Šimonyte ar toji tarptautinė daktarų komisija?
Kodėl neturintys kompetencijos lenda į mediciną?

Apie šiaudus ir grūdus

Aš tai taikiau NS !!!
Ir buvau absoliučiai teisus !!!
NS miega „žiemos miegu” ir miega nuo pat pavasario !!!
Dar kart patvirtinu – iš tų šiaudų nebus grūdų !!!
Lietuviški durniai, pusdurniai ir apydurniai (80-95 %, o šioje svetainėje beveik 100 %), mane nušiepė ir apspjaudė…
Veršių tauta (Basanavičius, Sikorskis ir aš), ir viskas tuom pasakyta…
Beeee…

jutas

baisiausi norėtojai yra tie, kurie pasiryžo praturtinti mūsų abėcėlę raidelėmis X,Q,W. Tai tik pradžia.

Jooo

Pusė vyriausybės Riomerio mokyklos absolventai. Nusiritome kur….Ką reiškia specialybė politiniai mokslai, plepėjimas.

jutui ir kitiems

„jutas 2:13”:
„baisiausi norėtojai yra tie, kurie pasiryžo praturtinti mūsų abėcėlę raidelėmis X,Q,W. Tai tik pradžia.”
——–
Tęsinys:
Paskambinus į swedbank (okupantai rašomi iš mažosios raidės), tel. nr.: +370 5 268 4444 automatinis garsinis pranešimas:
„… Paslaugos lietuvių kalba – spauskite vienetą…”
Nuo kada lietuvis Lietuvoje turi pasirinkti savo gimtą kalbą?!!
Šita ypatybė atsirado maždaug prieš 1 – 2,5 mėn. (Iki tol kalbos pasirinkimas buvo meniu pabaigoje!)
Logiškai, GAL taip ir derėtų, bet kai lietuvybė trypiama iš visų pusių, tai šitokia loginė nuostata – dar viena vinis į lietuvybę, tautą ir valstybę.

Dėmesio

Naujas keiksmažodis – kompetencija !!!

>> Feministei

Kai kitą kartą gimsi vyru, sakysi: višta kiaušinių nemoko? 🙂

to apie norėtojus

Medikai nėra politikai – ar supratai? Kažkas juos norėtų paversti „übermensch’ais”, bet gal neišdegs.

>>  13:26 , o tiksliau  >>  NS

Barsukai pusiaužiemyje išlenda iš urvo…, kada NS išlys iš savo mygio?

Al.

,,Džiaugiausi, kad ją išrinko.” Na tai turėsi progą pasakyti ,,ką jie su mumis padarė”.

Reuters

http://www.msn.com/en-xl/europe/europe-top-stories/hungarian-pm-cuts-local-business-tax-budapests-opposition-mayor-cries-foul/ar-BB1c4GqB?ocid=iehp&li=BBKxOg5 BUDAPEŠTAS („Reuters“) – Vengrijos vyriausybė pratęs namų ūkio ir verslo paskolų grąžinimo moratoriumą iki liepos mėnesio ir perpus sumažins savivaldybių surenkamą vietinį verslo mokestį. Šį žingsnį šeštadienį kritikavo opozicinis Budapešto opozicijos meras. Ministras pirmininkas Viktoras Orbanas paskelbė, kad nuo sausio 1 d. Vietinis mokestis mažam ir vidutiniam verslui bus sumažintas perpus, kad būtų palaikomos darbo vietos koronaviruso krizės metu. Vietinis verslo mokestis yra gyvybiškai svarbus savivaldybių pajamų šaltinis. Opozicijos lyderiai teigė, kad mokesčių sumažinimas pakenktų viešosioms paslaugoms ir leistų nacionalistinei vyriausybei daryti politinį spaudimą miestams. Orbanas teigė, kad miestai su mažiau nei 25 000 gyventojų gaus vyriausybės paramą, o didesnių savivaldybių finansinė padėtis bus „vertinama po vieną“. Opozicija susivienijo 2019 m. spalį ir per savivaldos rinkimus perėmė didžiųjų miestų… Skaityti daugiau »

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top