Islamistų sėkmė Jungtinės Karalystės vietos rinkimuose: „Alachu akbar“

Praėjusios savaitės pabaigoje Didžiojoje Britanijoje vykusiuose vietos valdžios rinkimuose konservatoriai patyrė didelių pralaimėjimų. Su leiboristais ar žaliaisiais susivienijusiems islamistams sekėsi dar geriau. Suskaičiavus 98 iš 107 tarybų, toriai prarado daugiau kaip 300 vietų, o leiboristai laimėjo 200. Rezultatas – Didžioji Britanija vis sparčiau islamizuojama.

Po išrinkimo į Lidso miesto tarybą Žaliųjų partijos narys Motinas Ali (Mothin Ali) skandavo „Alachu akbar“, o jo šalininkai mojavo Palestinos vėliavomis. Pasak M. Ali, šis rezultatas buvo „pergalė, skirta Gazos gyventojams“.

Savo pergalės kalboje po rezultatų paskelbimo jis kalbėjo, kad žmonės yra „pavargę“ nuo to, kad juos „nuvilia“ leiboristų vadovaujama taryba, ir užbaigė sakydamas: „Mes nesileisime nutildomi. Mes pakelsime Gazos balsą. Mes pakelsime Palestinos balsą. Alachu Akbar!“

Motinas Ali buvo vienas iš dešimčių kandidatų visoje šalyje, dalyvavusių rinkimuose remiantis karu tarp Izraelio ir teroristinės grupuotės Hamas, ir per tai įveikęs savo varžovą iš leiboristų partijos.

Rinkimų rezultatai yra ne tik didelė su kraštutiniais kairiaisiais susivienijusių islamistų pergalė, bet ir rodo, kad musulmonai balsuoja už visai kitus klausimus nei kiti gyventojai. Kaip rodo The Telegraph atlikta analizė, visoje šalyje parama leiboristams smarkiai sumažėjo tose vietovėse, kuriose gyvena daug musulmonų.

Londonas

Rinkimuose trečiąją kadenciją taip pat užsitikrino prieštaringai vertinamas Londono meras Sadikas Kanas (Sadiq Khan). Seniai buvo tikimasi, kad Leiboristų partijos meras laimės daugiausia balsų daugiakultūrėje Didžiosios Britanijos sostinėje, kurioje vietiniai baltieji britai sudaro mažumą.

Šaltinis: samnytt.se

4.2 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
43 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
43
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top