Ispanijos heteroseksualai tampa antrarūšiais piliečiais

Gal ironiška, bet būtent progresyvi Ispanijos vyriausybė, o ne koks nors autoritarinis dešiniųjų baubas, bando priversti savo “LGBTQI” piliečius oficialiai registruoti savo seksualines preferencijas.

Ispanijos vyriausybė aktyvavo savanorišką registrą, kurį įsteigė Darbo ministerija ir kuris leidžia asmenims, turintiems lyties disforiją ir neheteronormatyvinę orientaciją, pranešti valdžios institucijoms apie savo lytį ir seksualinę tapatybę.

Nors vyriausybė teisiškai negali reikalauti tokios informacijos, tačiau ji gali palengvinti ir paskatinti savanorišką jos atskleidimą. Tai leistų vyriausybei teikti pirmenybę skiriant valstybės lėšas, kad padėtų piliečiams susirasti darbą, kurie identifikuojasi kaip transseksualai ar homoseksualai.

Todėl “cis lyties” heteroseksualams, nepaisant to, kad jiems yra didesnė tikimybė sukurti šeimą ir todėl reikalingos pajamos, bus taikoma antroji darbo ieškančių asmenų eilė.

Šio registro iniciatorė – Ispanijos darbo ministrė ir Sumar partijos vadovė Yolanda Díaz. J. Díaz parašė tviteryje:

Toliau siekiame iškovoti teises tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Pagal naująjį Užimtumo įstatymą pirmenybė skiriant valstybinių įdarbinimo tarnybų dėmesį teikiama grupėms, kurios tradiciškai patiria didesnę nelygybę, kai reikia rasti darbą.

Tiesą sakant, mažai tikėtina, kad ši iniciatyva turės didelį realų poveikį, atsižvelgiant į tai, kad vyriausybės teikiamos darbo paieškos paslaugos apskritai nepasiteisina. Vieno tyrimo duomenimis, tik apie 1,9 proc. dirbančių ispanų buvo įdarbinti su šios tarnybos paghalba.

Vis dėlto tai išryškina, kaip asmens apsisprendimo diskursas (taip pat ir dėl savo lytinės tapatybės) yra nukreiptas į valstybės valdžios ir su ja susijusių biomedicinos įstaigų veiklos srities plėtrą.

Carlos Perona Calvete yra rašytojas, baigęs tarptautinių santykių ir organizacinės elgsenos studijas, dirbo Europos projektų valdymo srityje ir yra knygos Meta-politika autorius.

europeanconservative.com

2 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top