Išpuolis prieš DELFI sulaukė A. Račo solidarumo šūksnio: „Je suis delfi!“

DELFI redakcija gavo voką su įtartinos kilmės milteliais. Š. Mažeikos nuotr.

Šiandien dėl šiurkštaus išpuolio prieš DELFI vyriausiąją redaktorę Moniką Garbačiauskaitę-Budrienę portalas, skubiai parengęs išsamų reportažą apie pasibaisėtiną įvykį, buvo priverstas kuriam laikui nutraukti darbą.

DELFI pranešė:

Dėl įtartino laiško evakuotas DELFI: tyrimą perima Lietuvos kriminalinės policijos biuras (papildyta)

Šarūnas Černiauskas, Rūta Pukenė | DELFI.lt

Ketvirtadienio rytą į DELFI redakciją atsiųstas vokas su rusų kalba surašytu grasinimu bei įtartinais milteliais.

Apie paketo turinį informuoti ugniagesiai gelbėtojai nedelsdami atvyko į DELFI biurą sostinės Gynėjų gatvėje ir izoliavo vietą, kurioje atidarytas vokas. Paskelbta biuro evakuacija, nedelsiant atvyko ir Visuomenės sveikatos centro specialistai.

Prie miltelių prisegtame laiške DELFI vyriausiajai redaktorei grasinama, kad „greitai bus kaip Paryžiuje“, ranka sukeverzotas ir karstą vaizduojantis paveikslėlis. Laiško siuntėjas užrašė, neva paketas atkeliavo nuo buvusios prezidentės patarėjos Daivos Ulbinaitės, iš S. Daukanto aikštės.

Policija nedelsdama imasi visų reikalingų priemonių.

„Ant voko buvo įrašas, pačiupinėjus jautėsi, kad viduje kažkas yra, bet vis tiek nusprendėme jį atidaryti. Voko viduje buvo laiškas ir maišelis su kažkokiais milteliais“, – pasakojo DELFI personalo vadovė Gražina Dačkienė.

Voką atidarė DELFI vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Policijos atstovai ėmėsi skubių priemonių – patikrinimo metu į patalpą nebuvo įleistas ir iš jos nebuvo išleistas nė vienas žmogus. Pareigūnai perspėjo, kad pavojaus faktorius nėra aiškus, tad buvo nuspręsta visus redakcijoje buvusius žmones evakuoti.

„Rizika nėra aiški. Iškvietėme Visuomenės sveikatos centro atstovus, kol jie atvyks gali praeiti laiko. Atliksime visus veiksmus, kuriuos galime, bet be jų išvadų negalėsime priimti galutinio sprendimo“, – sakė jie.

Tyrimą dėl laiško perėmė Kriminalinė policija

Policijos generalinio komisaro Lino Pernavo sprendimu, suderinus su Generaline prokuratūra, tyrimą dėl naujienų portale DELFI gauto laiško su grasinančiu turiniu ir neaiškios kilmės milteliais, perima Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai.

Kaip rašoma Policijos departamento pranešime spaudai, toks sprendimas priimtas įvertinus Prancūzijos ir kitų šalių pastarųjų įvykių kontekstą, siekiant į tyrimą įtraukti geriausius policijos tyrėjus ir analitikus.

D. Ulbinaitė šokiruota

Buvusi prezidentės patarėja D. Ulbinaitė DELFI teigė buvusi šokiruota išpuolio. „Kaip galima juokauti tokiais dalykais“, – teigė ji.

Pasak pašnekovės, išpuoliui pasirinktas laikas tuoj po tragiškų įvykių Prancūzijoje kelia dar nemalonesnius pojūčius.

„Tikrai ne metas. Niekada negalima juokauti tokiais dalykais. Tai tikrai smerktina ir niekaip nepateisinama“, – sakė D. Ulbinaitė.

Žinoma, buvusi prezidentės patarėja su laišku nieko bendra neturi.

„Niekaip nesu su tokia nesąmone susijusi. Nežinau priežasčių, kodėl kažkas naudoja mano pavardę. Galbūt turi kažkokių savų interesų“, – svarstė D. Ulbinaitė.

A. Paulauskas: tai visiškai nejuokinga

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Artūras Paulauskas DELFI teigė besitikintis, jog paketas redakcijoje – tik nevykęs pokštas.

„Gal čia kas nors taip nevykusiai juokauja. Bet reikėtų rimtai pasižiūrėti.

Kiekviename juoke yra kažkokia dalis teisybės“, – susipažinęs su laiško turiniu sakė A. Paulauskas.

Politikas tikisi, kad laiško siuntėja galbūt pavyks nustatyti pagal rašyseną ar kitas žymes.

„Su tokiais juokavimais negalima žaisti. Yra tam tikri nelabai stabilūs žmonės, kuriuos tokie įvykiai (kaip Prancūzijoje – DELFI) suaktyvina. Čia vienas variantas. Bet galbūt čia yra ir rimčiau. Vis tiek žiniasklaida dabar yra taikiniai. Ir Paryžiuje gauti įspėjimai redakcijose. Žiniasklaida šiandien iš tikrųjų yra vienas iš rimčiausių taikinių. DELFI labiausiai matomas – natūralu, kad buvo į jį nusitaikyta“, – teigė NSGK vadovas.

DELFI darbas sutrikdytas visai dienai

Pirminė ugniagesių-gelbėtojų informacija apie paketo turinį nuteikia optimistiškai.

„Vokas buvo sandariai supakuotas. Paimti du mėginiai, kurie yra perduoti Visuomenės sveikatos centrui, ir atlikti pirminiai matavimai. Ką mes galėjome išmatuoti: gyvsidabrio pėdsakai ore – neaptikta, radiacinis fonas neviršija normos ribų, neviršija aplinkos fono. Agresyvių cheminių medžiagų neaptikta“, – DELFI teigė įvykio vietoje dirbantis Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Trečiosios komandos pamainos vadas, vidaus tarnybos kapitonas Vadimas Ignatovičius.

Vis dėlto saugumo sumetimais DELFI redakcija bus uždaryta iki penktadienio ryto. Mat tyrimai tik pirminiai, ir bus laukiama, kol miltelių mėginiai bus nuodugniai ištirti laboratorinėmis sąlygomis.

„Daugiau matavimų atlikti mes tiesiog neturime galimybės. Jie bus atlikti Visuomenės sveikatos centro laboratorijoje. Jie pilnai atsakys apie tą medžiagą. Mažai tikėtina, kad iki rytojaus bus kažkoks atsakymas iš laboratorijos. Pagal Visuomenės sveikatos centro nurodymus – patalpa yra karantine dabar“, – sakė V. Ignatovičius.

D. Radzevičius: tai padarė visiškas kvailys

Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) pirmininkas Dainius Radzevičius smerkia išpuolį prieš DELFI.

„Tas, kas tai padarė, mano giliu įsitikinimu, yra visiškas kvailys. Todėl, kad, kiek aš žinau ir suprantu, tokiais metodais tikrai ne tik neprivers kolegų iš DELFI dirbti kitaip, dirbti blogiau. Jis, būdamas visiškas kvailys ir nevykėlis, turbūt netgi padidins portalo reitingus ir mobilizuos žmones. Tas, kas tai rašė, yra piktybinis kvailys“, – piktinosi D. Radzevičius.

Pareigūnas: neatmestina, kad sąmoningai nusitaikyta į Lietuvos informacinę erdvę

Savo pavardės neminėti prašęs Lietuvos informacinę erdvę ir prieš ją nukreiptas atakas stebintis bei analizuojantis pareigūnas DELFI teigė, jog išpuolio motyvai gali būti dvejopi. Esą tikėtina, kad tai ne itin stabilios asmenybės išpuolis, bet neatmestina ir galimybė, jog tai padaryta visai ne kvailai, o kaip tik – apgalvotai ir sąmoningai.
„Tai gali būti susiję su dabartiniais įvykiais“, – kalbėjo pareigūnas.

Pasak jo, taikiniu DELFI galėjo tapti ir dėl politinių įvykių – tradicinio Vilniaus „Sniego“ forumo bei į sostinę atvykstančio gausaus Rusijos opozicionierių desanto. Mat penktadienį DELFI tiesiogiai transliuos šį renginį, kuriame dalyvaus tiek buvęs naftos magnatas Michailas Chodorkovskis, tiek buvęs Vladimiro Putino patarėjas Andrejus Illarionovas, tiek daugelis kitų Kremliuje ne itin mėgstamų žmonių.

„Tai gali turėti ryšį su „Sniego“ susitikimu, su M. Chodorkovskio atvykimu. Reikėtų sujaukti jūsų veiklą“, – svarstė pareigūnas.

Jis atkreipia dėmesį į grasinančio laiško detales – tiesioginį nusitaikymą į DELFI vyr. redaktorę M. Garbačiauskaitę-Budrienę, užuominas apie Paryžiaus įvykius.

„Daug labai aliuzijų. Ir sugretinimas su Prancūzija, ir nusitaikyta asmeniškai į vyr. redaktorę. Taikinys pasirinktas ne atsitiktinai“, – svarstė pašnekovas.

delfi.lt

* * *

Artūras Račas. Je suis Delfi

faktai.lt

Mažiau nei prieš savaitę pagrindinio Lietuvos naujienų portalo vyriausioji redaktorė savo vedamajame rašė: „Lietuva yra gerokai arčiau kraupių Paryžiaus įvykių, nei mums patiems gali atrodyti. Naivu tikėtis, kad Lietuvoje jie nepasikartos, teigiant, kad čia gyvenančius musulmonus galima ant pirštų suskaičiuoti. Tokių radikalių bendruomenių neturime, tačiau kol gyvuos tokia Rusija, kokia yra dabar, mes patys ir mūsų tautinės bendrijos visuomet būsime bent jau provokacijų objektai. Ir visiškai atmesti teroro aktų tikimybės nereikėtų – ypač jei išaiškėtų naujos informacijos apie CŽV kalėjimą Lietuvoje ir jo įnamius.“

Šiandien tapo aišku, kad vyriausiosios redaktorės žodžiai buvo pranašiški – Lietuvą sukrėtė žinia apie išpuolį prieš pagrindinį naujienų portalą, o Vilnius tapo Paryžiumi.

Teroro aktas prieš laisvą žodį skleidžiantį pagrindinį naujienų portalą visai dienai sutrikdė redakcijos darbą ir visiškai išmušė iš vėžių jos darbuotojus – tuogalima įsitikinti iš tragiško įvykio vietos, nepaisant gresiančio pavojaus, darbą tęsusių pagrindinio naujienų portalo žurnalistų paskelbtame foto reportaže matant kupiną nerimo ir žmogiškos baimės šypseną vyriausiosios redaktorės veide.

Pažymėtina, kad vyriausioji redaktorė savo komentare buvo, kaip niekada įžvalgi. Pirminiai tyrimo duomenys rodo, kad išpuolį prieš laisvą žodį organizavo ne asmenys, kurie iki šiol neišsižadėjo nebrandžios islamo religijos, o piktavaliai, susiję su didžiausią grėsmę keliančia pasaulio valstybe – Rusija. Apie šias sąsajas liudija dvi nenuginčijamos aplinkybės – teroroakto organizatorių naudojami rusų kalbos rašmenys (kirilica) bei jų nurodytas atgalinis adresatas –D.Ulbinaitė. Pastaroji, kaip žinia, yra susijusi su prezidente D.Grybauskaite, kuri yra pagrindinis Rusijos provokacijų taikinys, pati D.Ulbinaitė neseniai teismo buvo paskelbta nekalta dėl to, kad nepadarė jokios žalos ir stengėsi informuoti Lietuvos piliečius apie jiems ir jos tiesioginei tuometinei vadovei kylančias grėsmes.

Netiesiogiai apie įžūlaus ketvirtadienio išpuolio organizatorių sąsajas su priešiškiausia Lietuvai valstybe liudija ir tas faktas, kad užpultoji redakcija, kaip nė viena kita Lietuvoje, ypač daug dėmesio skyrė Lietuvos prezidentės aktyviems veiksmams vidaus ir užsienio politikoje nušviesti, kviesdavo Lietuvos vadovę tapti daugelio konkursų ir akcijų rėmėja. Tai, žinoma, negalėjo patikti valstybei, kurią Lietuvos vadovė yra viešai pavadinusi teroristine.

Tai, kas įvyko šiandien, verčia rimtai susimąstyti apie laisvo žodžio padėtį Lietuvoje ir priemones, kurių reikia imtis, norint apginti tuos, kurie kasdien rizikuoja savo gyvybėmis pranešdami apie svarbiausias šalies naujienas – D.Blinkevičiūtės rūpesčius renkantis sutuoktinį, O.Pikul nėštumą ar kaip, pavyzdžiui, šiandien, iš evakuotos redakcijos – apie rožinius sijonus besimatuojančius vyrus.

Šiai problemai apsvarstyti prezidentė (kuri, nežinia kodėl, iki šiol nepareiškė savo aiškios ir ryžtingos pozicijos dėl tragiškų įvykių) gal net galėtų sukviesti Valstybės gynimo tarybą (žinoma, nekviečiant į ją Rusijai tarnaujančių partijų atstovų), o Seimas – sušauktineeilinę sesiją.

Juk tai, kas šiandien įvyko, iš esmės grąžina Lietuvą į 90-uosius metus, kai Lietuvos žiniasklaida iš tiesų žvelgė mirčiai į akis ir kai žurnalistai buvo iš tikrųjų žudomi, o redakcijos – ištikrųjų sprogdinamos.

Vėliau, tiesa, padėtis gerėjo ir pastaraisiais metais išpuolių prieš laisvą žodį mažėjo. Tačiau jų vis tiek buvo. Prisiminkime į „Respublikos“ redakciją atsiųstus neaiškios kilmės miltelius (kurie, kaip vėliau paaiškėjo buvo skirti skalbti), visuomenę sukrėtė ir žiaurus smurtinis susidorojimas su politinio šaržo meistru A.Ramanausku prie Lukiškių kalėjimo, kai liūdnai pagarsėjęs V.Ivanovas į laisvą žodį atsakė kumščiu.

Tikriausiai visi pamename ir tragišką visuomeninės televizijos direktoriaus A.Siaurusevičiaus įkalinimo viešbučio „Best Western“ skydinėje istoriją, kuri, laimei, baigėsi be aukų ir todėl direktorius iki šiol eina savo pareigas.

Dauguma aukščiau paminėtų nusikaltimų (išskyrus „Lietuvos ryto“ redakcijos susprogdinimą) buvo išaiškinta ir galbūt tai leido mums visiems ir teisėsaugai galvoti, kad žodžio laisvei Lietuvoje niekas negresia.

Pasirodo, per anksti. Kova už laisvą žodį dar nesibaigė ir jei norime jį girdėti, neturime teisės nusiraminti.

Je suis Delfi.

faktai.lt

* * *

Kaip supratingi piliečiai galėjo tikėtis, pavakare DELFI.lt juos jau ramino: informacinio karo priešakinėse linijose besikaunančiai portalo DELFI.lt redakcijai atsiųsti milteliai – ne biologinė ataka.

Laboratoriniai tyrimai: į DELFI redakciją atsiųstame pakete pavojingų bakterijų nebuvo

Šarūnas Černiauskas | DELFI.lt


DELFI redakcija gavo voką su įtartinos kilmės milteliais. Šarūno Mažeikos nuotr.

Vilniaus visuomenės sveikatos centro (VVSC) specialistai atliko svarbiausius tyrimus su įtartinų miltelių, su grasinančiu laišku ketvirtadienį atsiųstų į DELFI redakciją, mėginiais.

Kaip DELFI teigė VVSC Visuomenės sveikatos saugos kontrolės skyriaus vedėja Asta Razmienė, jokių pavojingų bakterijų laboratoriniai tyrimai neparodė.

„Pavojingų ir ypač pavojingų bakterijų nėra nustatyta. Yra atmestas pavojus, kad buvo panaudoti tie milteliai kaip biologinis ginklas“, – kalbėjo A. Razmienė.
Pasak jos, su mėginiais bus atliekami tolesni tyrimai.

„Dar bus tęsiamas tyrimas penkias paras. Pasižiūrėsime – gal yra kitokių bakterijų. Bet jos visuomenei grėsmės nekelia“, – nuramino A. Razmienė.

VVSC specialistė primena, jog mirtinų bakterijų platinimas per miltelius ir pašto siuntas ne sykį buvo pasitelktas teroro aktams.

„Milteliai gali būti naudojami ir buvo panaudoti po Rugsėjo 11-osios įvykių JAV biologinio ginklo platinimui. Per siuntinius, paštą ir t.t. JAV buvo panaudotos juodligės bakterijos, 200 žmonių žuvo“, – sakė A. Razmienė, aiškindama, dėl ko incidento DELFI redakcijoje atveju reikėjo imtis visų būtinų saugumo priemonių.

Ankstesniuose tyrimuose, atliktuose įvykio vietoje, taip pat nenustatyta gyvsidabrio ar radioaktyvių medžiagų požymių.

DELFI primena, jog dėl išpuolio pradėtas ikiteisminis tyrimas, jį vykdo Lietuvos kriminalinės policijos biuras. DELFI biure sostinės Gynėjų gatvėje penktadienį numatoma atnaujinti darbą ir grįžti prie įprastinio ritmo.

delfi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
42 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gal iš kokios

ambasados?

Bravo, Artūrai, šaunuolis. Pritariu:

„Tai, kas įvyko šiandien, verčia rimtai susimąstyti apie laisvo žodžio padėtį Lietuvoje ir priemones, kurių reikia imtis, norint apginti tuos, kurie kasdien rizikuoja savo gyvybėmis pranešdami apie svarbiausias šalies naujienas – D.Blinkevičiūtės rūpesčius renkantis sutuoktinį, O.Pikul nėštumą ar kaip, pavyzdžiui, šiandien, iš evakuotos redakcijos – apie rožinius sijonus besimatuojančius vyrus.”

Diedukas

Delfis kelia sau reitingus. Apsimelavusio tinklalapio desperatiškos pastangos papopuliarėti. Kas įrodys, kad ne patys sumąstė…
Cituoju: „…Jis, būdamas visiškas kvailys ir nevykėlis, turbūt netgi padidins portalo reitingus ir mobilizuos žmones. Tas, kas tai rašė, yra piktybinis kvailys“, – piktinosi D. Radzevičius…” Tą kvailį tikrai nesuras.

skiepai?

Landsbergio idėjos nemirtingos?

Kodėl negalima

komentuoti įtartinų „mokslo pievų”.Grynos pievos,kas juos finansuoja?Pievų,pievos,suklaidintas neva liberalus jaunimas..

Propagandos pievos ir pati

neįdomiausia laida per LRT tai „Spaudos apžvalga” apie tai,kaip „kiek daug ponų ir kokie jie visi patys sau gražūs”.

va čia tai jo!

Ir kaip čia buvęs vienu iš pagrindinių Lietuvos propagandistų,Račas taip giliai praregėjo??? Einu pasižiūrėti,ar dėl tokių radikalių svieto permainų mano šuo nenudvėsė? 🙂
Tai dabar „bioteroristų”,užpuolusių delfio irštvą,istorijoje reikia laukti „Aro” apsilankymo Pabradės arba Ruklos pabėgelių centruose,kad nusitverti kokį čečėną,nors laiškas kirilica parašytas akivaizdžiai sąmoningai slepiant braižą,dėl to ir gavosi vištos kojos „dailyraštis”.Visa tai kažkuo savotiškai primena 1999-ųjų Riazanės „cukraus” maišų smarkiai sušvelnintą variantą.
P.S O iš Minsko į Palangą autobusu vežiotos prieštankinės minos istorija,kaip ir sprogimas LSDP būstinėje,liko užmiršti.Užtai visi žino,kad delfiui atsiųstuose ruduose milteliuose nieko kenksmingo nebuvo. 🙂

Vis tankiau čia

atsilanko broliai konservatoriai.

ruta

Delfi info gali ‘permesti’ , kad suzinotum iki kokio plintuso vel nusiryto sis portalas .Propaganda , valdzios bet kokio absurdo liaupsinimas , dezinformacija , melas , geltonu ‘naujenu’ platinimas .Ziurint i sios akcijos kvailuma , tai , mano nuomone , tai padare boba , kuri tokia ‘issigandusi’ , kad vos ne plysta juokais .
Patarnavimas valdziai, jos intertesams , dar nei vienam Lietuvoje nesibaige blogai , todel nepergyvenkite apie prisitaikelius ,-jie visada liks sveiki , turtingi su ordinais , uzsakimais ..

anukas pritaria Diedukui

Charlie vienkartines reklamos akcijos metu pasikele tiraza nuo 30tukst. iki 3milijonu. Taigi, vadindamas laisko autoriu kvailiu, Radzevicius pats tokiu atrodo.
Ir nereikia mandriu ,konspiraciniu teoriju, pakanka panagrinet kam yra naudingas koks nors ivykis, ir matai uzsakova , kaip nulupta. Beje, o as manau, kad „kvailys” greiciausiai bus surastas, is situacijos bus bandoma ispest kiek tik imanoma.

ruta

Perskaiciau ‘moklo pievu’ ‘danosa’ , sokas , nors Lietuvoje jau niekas neturetu sokiruoti , po to kai saugumo Departamento direktoriumi buvo paskirtas KGB rezervistas Pocius , prezidente – uoli sovietinio totalitarinio rezimo funkcioniere , o didziausiu patriotu – sovietinis ‘ propesorius’ , marksizmo leninizmo globejas , darantys karjera prie visu valdziu , kaip ir jo tevas .Bet vis del to , po 25 Nepriklausomybes metu atsiskirymo nuo Rusijos , vel pamatyti ta pacia stebejimo , snipinejimo sistema apie tuos kurie turi kitokia , negu valdzios , nuomone, yra slykstu ir demokratija cia net salia nestovejo .

Bet rimtai

Kam tokie cirkai nesuprantu?Kiek pinigu ,turbot is mokesciu moketoju buvo isleista tokiai operacijai I taDelfi?O Respublikoj geri pasisakymai yra straipsnyje /Zaibiska reakcija I kritika/.

Taip

Pasitelkti ir mokslininkai kaip anais KGB viešpatavimo laikais. O gal KT užsakymas, nes jau „Respublika” juos supykdė. Todėl dabar mokslininkai KT teismui tarnaus knaisiodamiesi portaluose ir skenuodami. tai jums ir demokratija:”mokslo pievos” – stukačiai…

hmm..

pareigūnas teisiausias.
bet šešėlis krenta ir ant Nacionalinio saugumo komiteto pirmininko A.Paulausko, kuris iš Ulbinaitės taip stengėsi padaryt nusikaltėlę, neva išdavusią”valstybinę paslaptį” apie „Rusijos grėsmę”. Gali būti ir vietinio kgb „pakjuokavimas” pagąsdinant.
Ir tai tik patvirtina,kad ir išpuoliai Paryžiuje buvo tų pačių veikėjų inspiruoti.

to "bet rimtai"

Žaibiška reakcija” sakai? tai gal Tomkaus draugo Zigmuko tie „pajuokavimai”? Kažkada Alfa rašė, kad jo tėvas artimas KGB vado Marcinkaus draugas, kurį, beje, dažnai aplanko ir pats Zigmukas…

rutai

kas per makalynė tavo galvelėj? Gal eik pirma pamokėlių paruošti, vaikeli, jei nieko nesupranti.

Pocius, taip KGB, sako eks, bet jis yra A.Paulausko žmogus. Paulauskas savų žmonių buvo prikaišiojęs visur – VSD< PROKURATŪOj ir pats tikėjosi atsisėst į prezidento sostą. Ir Paulauskas and co vis suka galvą kaip nuverst Prezidentę. Tai bent prie Ulbinaitės prisikabino, kad ši neva išdavė "valstybinę paslaptį" dėl Rusijos ruošiamų info atakų prieš Prezidentę. Tik vat neaišku kurios valstybės ta paslaptis buvo, kurią taip gynė mūsų KGB generolo sūnus

rutai

aišku?

ar aišku?

kyla įtarims

kad ir Šapranauskas ne pats vonioje pasismaugė. Kažkas jam garantuotai padėjo…

ir Valdas Gedgaudas, pasišaipęs iš „netradicinių” orientacijų…

ir Dviračio Šou genialusis prodiuseris, kurį kažkoks „ryšių su viuomene” atstovas nusitempė į Izraelį ir jemeną ir ten pragaišino…

o ką jau beka;lbėti apie mįslingas Garliavos mirtis… Furmonavičių, kuris turėjo kažkokius įrodymus tądien atsinešt į Teismą, K.Vilkaičio perduotus..

to 16:08

Esmene zigmukai…esme pasisakymai zmoniu straipsnyje…

jei jau tokia reakcija

vadinasi Garbačiauskaitė pataikė kaip pirštu į akį. Teraktomis rūpinasi visai ne musulmonai

Juozapas

Galima galvoti paviršutiniškai – tai delfistų piaras.
Aš taip nemanau.
Galvoju, kad tai dar viena plyta į diktatūros mūsro sieną.
Tiesiog matrioška su savo sėbrais renka kritinę „faktų” masę, kad galėtų vieną dieną atsistoti prieš tv kameras ir išvardinus pagaliau susirinkusių pakankamą „faaktų” kiekį , paskelbti apie eilinį piliečių teisių suvaržymo ukazą „vardan demokratijai iškilusio pavojaus” grėsmių užkardymo.
Tai visiškai nejuokinga.

Račas rašo

Teroro aktas prieš laisvą žodį skleidžiantį pagrindinį naujienų portalą visai dienai sutrikdė redakcijos darbą.

Dabar klausimas; Nuo kada DELFIstai skleidė laisvą žodį? Teisingai rašo ruta – .Propaganda , valdzios bet kokio absurdo liaupsinimas , dezinformacija , melas , geltonu ‘naujenu’ platinimas. Tai čia Delfių laisvas žodis. Komentarus trina ar visai ne praleidžia. Tai totalinis draudimas bet kokiai konservų, liberastų kritikai. Dar nė karto nemačiau, kad delfis patalpintų nors kokį Tiesos.lt ar kito portalo straipsnį. Juokas ir tiek.

Beta > 16:13

Sudominai!

Kaip žinia, ant tos „skiepų” pažymos slaptumo žymą uždėjo VSD. Jei sakai: „vat neaišku kurios valstybės ta paslaptis buvo”, tai tuo pačiu abejoji VSD pavaldumu?! Jei Ulbinaitė neišdavė, o faktas, kad pažymos turinys nutekėjo iš prezidentūros, turinį žinojo tik Grybauskaitė ir Ulbinaitė, vadinasi… nutekino Grybauskaitė?
Ir man tokių minčių buvo kilę, tik vis nedrįsdavau garsiai pasakyti. Ačiū tau, už drąsą begalinę ir už tai, kad apšvietei. 😉 😉 😉

Raigerdas Juozapui

Juozapai tu pavirtai visišku kvailiu. Tau sakyk nesakęs, bet tu kaip tas kurčias bambukas, darai savo ir viską. Tu nustok šmeižęs žmones. Ką tu čia dabar vaidini „kietą vyrioką”, kuriam viskas yra leidžiama, viskas yra galima ir jokių ribų nėra? Iš pradžių tų vieną pamėgdžiojai, dabar kitą pamėgdžioji, o kur tavo asmeninė galva? Ar ji skirta tik tam, kad ką nors apšmeižti ir tai yra visas tavo „didvyriškumas”?

Raigerdas

Šitas grasinimas yra nukreiptas tik tam, kad sukelti panieką. Aišku, į tai negalima nekreipti dėmesio, bet raštelis buvo parašytas ranka, o ne spausdintas. Reiškia rašęs žmogus yra ne tik nemokša, bet ir „savižudis”, bet, gal būt, ne tikrąja prasme, o ta prasme, kad nueiti į kokį policijos komisariatą, pasiimti pieno pakelį ir pradėti šaukti, kad „aš jus visus susprogdinsiu”. Paryžiuje įvyko keršto akcija, pagal vykdytojus „teisingumo” akcija. Tačiau, kas yra užsakovas? Štai čia ir yra tas svarbus dalykas, tas svarbus klausimas į kurį kol kas negautas atsakymas. Bet reikia turėti omeny ir tą faktą, kad nereikia kelti paniekos, nes daugelyje Europos šalių tai suaktyvino tuos tipus, kurie yra linkę į savižudybes ir įvairius ekscesus. Tai suaktyvino netgi šmeižikus, nes jie… Skaityti daugiau »

Liepa-Raigerdui

Tamstos komentaras nei į tvorą, nei į mietą.//Negražu ir nedraugiška išskirti vieną kurį – reikėjo ir kitus komentatorius taip meiliai „pagerbti”: pabambukinti,pakvailinti…Ar dar nespėjot?//Nejaugi tamstos Tvartelis mažas ir mes ten visi netilpsim, todėl į svečius kviečiatės… po vieną?//

Raigerdas> Liepai

Skaityk mano komentarą prie Popiežiaus Pranciškaus. Tikiuosi, kad suprasi, bet visko gali būti, kad ir ne.

kvailys Juozapas visiškai protingam Raigerdui

Ajajajajai, pons Raigerdai -toks meistras ir tik tiek išsunkei… Kažkaip kūdai. Jaučiuosi įžeistas tamstos komentaro trumpumu. Kur tavo neprilygstamos įžvalgos kad klevas yra klevas? Botanikos gerbėjai liko apvilti. Kur tavo aukso žodžiai apie kirvį ir jo kotą? Aš tikėjausi, kad bent kokius dešimt-dvidešimt puslapių priskaldysi… O tai kad likome neišklausę Orwelo „Gyvulių ūkio” citatų- tai aplamai nebetelpa į jokius rėmus. Raigerdai, kas atsitiko? Gal susirgai? Nebeatpažįstame tavęs! Kokia bitė tave įkando? Gerai, kad bent sekančiame komentare kažkiek pasitaisei – tėškei superRRRinį argumentą. Rašysena , brač! Štai tas nuostabusis požymis, ką ten požymis -cielas įRRRodymas, kad mūsų pRRRezidentės pastangomis išpuoselėtą demonokratiją ruūūsai puooola! …………… : O dabar keletas žodžių psichiškai įgalesniems skaitytojams: Kad vVĖL „užpulti” delfiai tai tik viena medalio pusė.… Skaityti daugiau »

änonsas

o rytoj delfistai tikriausiai patys save padegs bengališkomis ugnelėmis ir užmėtys „Margaritos” kokteiliais.
šiaip jau matrioškiniai „specai” dėl įtikinamumo galėjo nukakošinti vieną kitą delfistą.
dabar kažkaip nesolidu įvedinėti diktatūrą be kraujo.
bent šaltibarščių pašlakstytų…

tik paklausykit

kaip maskoliaižodžio lisve ėmė rūpintis!

Rusijai nepatinka Europos planai: tai prieštarauja žodžio laisvei!!!

RIA/Scanpix
Europos Sąjungos (ES) ketinimai įsteigti kontrpropagandinį kanalą rusų kalba prieštarauja žodžio laisvės principams, pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministro pavaduotojas Aleksejus Meškovas.

matrioška

Juozapai, ar esi visiškas durnius?

tu mane žiauriai įžeidei. Ar man griebtis kalašnikovo?

matrioška

Juozapas niekindamas didesnę pusę Lietuvos rinkėjų, pats pagaliau susilauks paniekos. Ir tegul nesistebi, jei ji ateis iš jo žmonos, vaikų ar kaimynų. Ką duodi, tą ir gausi. Tokia yra dvasinė taisyklė.

taigi

Raigerdas visiškai teisus.
Tas laiškas parašytas tokių pat kaip Juozapas ar Liepa.
Toks pat kvailas ir pagiežos Lietuvai persunktas.
Tik pabandyta imituot „beraštį”, lietvių kalbos nemokantį a la musulmoną.

iš tiesų

Juozapas skleidžia šėtonišką neapykantą. Ir ji užkrečiama. Verčiau laikytis kuo toliau nuo šio širšių portalo.

Raigerdas Juozapui

Neišsisuksi, Juozapai. Kiekvienam jau tenka ta atsakingumo minutė, nuo kurios bando pabėgti ir Taigizas, ir patsai. Niekur jūs nepabėgsite nuo savęs, nes mintys, iš tikro, taip pat yra gyvos, ir daug gyvesnės negu tu bandai įsivaizduoti. Pabandyk pabėgti nuo savo minties ir nuo to, ką tu darai. Manai pabėgsi? Dar nei vienam to nepasisekė padaryti. Kartoju, ką jau sakiau ne kartą. Iš prigimties esi geras žmogus, tik niekas tau nesugebėjo paaiškinti, ką tu darai pats su savimi. Man tu neįkasi, bet tu net neįsivaizduoji, kokiais kąsniais tu pats apgaudinėji save. Mesk tu šitą „darbą”, nes tau tai nei proto, nei sveikatos, tikrai neprideda. Greičiau, atvirkščiai.

Jo Šventenybei Raigardui

Ale kaip interesna pons Rai-gardas didis pagonybės vėliavnešys, o sėdi kryžiuočių širdy – pačioj Vakietyjaj.Pagal vyska turėtų būt atvirkščiai – pagoniškus laužus rei kūrynt protėvių žemelaj, a tai kodiel pons toks mandras ir taip iš toli kukuoja? Gal todiel, kad protėvių žemelaj neauga bambukai,tik karklai labjau sukramtomi? Ką baiminiesi,gyvulių ūkio eksperte ,oželiu pavirsti karklinių skanėstų užragavis?

kaipgis to taigi

Jo jo, taigi taip ir yra-visokie letai, povilai, juozapai,betos,liepos,eglės,rūtos,taipogi visokie diedukai su savo močiutėm,giminėm ir kaimynais užsiima pačiom šlykščiausiom KGBistinėm-teroristinėm destrukcijomis.Šita chebra prakalė Mažeikių naftą su Būtingės terminalu,prichvatizavo vakarų skirstomuosius tinklus,užgrobė paštą su telegrafu,prikepė Maximų su Norfom,įkūrė LEO,uždarė Ignalinos AE,VEKS, Dalkijos,Rubikonai irgi jų darbeliai,panaikino viduriniąją šalies klasę,milijoną gyventojų išgynė emigracijon,ką tik atsisakė Lito,sėkmingai pardavinėja Lietuvos žemes ir t.t.Šlykštu,baisu,nežmoniška!

Beta

Žiūrim ką turim. Plika akimi matyti- laiškas rašytas dviejų žmonių- vienas iš jų vaikas. Viskas kas lietuviškai- vokas ir pirmas laiško sakinys, išskyrus prierašą „cyке”, rašyta vaiko, arba gal kokio varguolio nuo konteinerio. Bet greičiau vaiko, nes mažiai dar nesugeba išlaikyti linijos ir nukreivezoja žodžius aukštyn arba žemyn. Piešinys- antkapis, kryžius, piešta gerai plunksną įvaldžiusio ir jau įmitusio tipelio, nedrebančia ranka. Rusiškas tekstas taip pat parašytas raštingo žmogaus, nors ir nevykusiai bandant vaizduot mažaraštį. Tarkim tai rusų teroristų darbas. Tuomet klausimas: kam tos dvi rašysenos, koks tikslas? Nerandu atsakymo. Bet… Yra vienas bet, tai Ulbinaitės pavardė!!! Kokiam teroristui, rūpėtų kažkokia ten, dabar jau nieku tapusi, bedarbė Ulbinaitė. Atsakymas: Ulbinaitė rūpi pačiai Ulbinaitei ir „Skiepų” kontorai- ach, kokia aš svarbi, mane… Skaityti daugiau »

Diedukas (papildau)

kaipgis to taigi 2015-01-17 8:23

„Jo jo, taigi taip ir yra-visokie letai, povilai, juozapai,betos,liepos,eglės,rūtos,taipogi visokie diedukai su savo močiutėm,giminėm ir kaimynais užsiima pačiom šlykščiausiom KGBistinėm-teroristinėm destrukcijomis…”

Ir dar mes valgom kūdikieną, nėgstam nukryžiuoti mažus vaikus, prievartaujam visą kas kruta, organizuojam teroro aktus ir t.t. Žodžiu, reiškiamės ir užsieny…

ar taip labai svarbu,

kas tai padarė. juk jūs melo nevengiate kiekvieną dieną, meluojate net patys sau, nes taip apsipratę su įvairiomis melo formomis. Juk nesakyk tiesos ir tu būsi melo vergas. Niekas dar neišteisintas, kas ėjo su melo vėliava.

zero

Vo, blyn, tiek miltelių „Maxima” pridovanojo gyventojams stojimo į ES proga, kad net po 10 metų dar yra ką į vokus dėti. Ir milteliai yra švari terpė, tad tyrėjai Ebolos bakterijų tikrai neras, todėl ir tų „skiepų” niekam nereikės.
O šiaip: „po kam” opiumas liaudžiai?

Is kur

tiek susireiksminimo? Negi tas prostitutiskas rudas salmas kam nors reikalingas?

42
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top