Įtampa Prancūzijoje po rasistinio išpuolio: „Mes atvykome čia, kad papjautume baltuosius“

Reakcija į rasistiškai motyvuotą išpuolį Prancūzijos Krepolio mieste vykusiame festivalyje, per kurį keli žmonės buvo subadyti peiliu, o vienas nužudytas, buvo stipri – vyko plataus masto protestai ir susirėmimai su policija.

Vos daugiau nei prieš savaitę į kasmetinę šventę susirinkus apie 400 žmonių pasirodė grupė pašalinių asmenų, kurie pareiškė, kad atėjo išpjauti baltuosius ir užpuolė bei nužudė 16-metį bei sužeidė dar 17 žmonių.

„Tai buvo ne muštynės, o ataka,“ – sakė kaimo renginių komiteto narė Žozetė Plas (Josette Place).

Ji pasakoja, kad užpuolikai buvo ginkluoti peiliais ir betono luitais, „atėjo ketindami žudyti“.

Prieš baltaodžius nukreiptas rasizmas

Žmogžudystė, kurią, kaip pranešama, įvykdė jaunuoliai iš Alžyro, Prancūzijoje sukėlė stiprius jausmus, o nacionalinio mąstymo politikai išpuolį pavadino prieš baltuosius nukreiptu rasizmu, galinčiu sukelti etninį karą ir pradėti pilietinio karą. Tai taip pat paskatino audringus protestus su šūkiais „imigracija žudo“.

Krepolyje lankėsi Prezidento Emanuelio Makrono (Emmanuel Macron) atstovas Olivjė Veranas (Olivier Veran). Tuo pat metu vyriausybė ragino žmones neperimti teisingumo į savo rankas. Ji taip pat įspėjo, kad ši žmogžudystė gali tapti „lūžio tašku“ Prancūzijos visuomenėje.

Po jos vykusios demonstracijos buvo apibūdintos kaip kraštutinių dešiniųjų demonstracijos.

Šaltinis: samnytt.se

4 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

…dauzyt tuos babuinus,parazitus ir tinginius……nieko,kitamet isrinks Le Pen….grus tuos juockius atgal,neabejoju.Kits klausimas del kacapu….cia jau blogai…sumazetu ir taip menka pagalba ukrams…noooors,kadangi durnas xuilius jau ima grasint fricams…..Pen gali ir kitaip i juos paziuret.

aaaaaa

užtat kgb broilerių fermoje visuotinei mobilizacijai ruošiamasi ir iki paskutinio broilerio.

slava

pilėnai, sumekeno ožys

blue yellow zov marinie

…pries dvesdamas,jis mums uzstrains tokius pilenus,kad anie pasirodys viens juokas.

blue yellow zov marinie

…broilieeerius nebus nei pirmas,nei paskutinis.Jis bus pirmas su bletkeriais,pasitiksiantis kacapu ordas su kviatkom ir uoliai jiems tarnausiantis,kaip daba briuseliui,javams/ir ftyxaria…kremliui/.

blue yellow zov marinie

..jo familija tokia praktika jau isbande virtuoziskai.

Sergey Lubarsky

Liubarskis apie pilietinį karą Vakaruos ir apie Musko pasipriešinimą bolševizmui.
Маск один против всех. Перчатки сняты, война началась. Теперь мы знаем, кто есть кто.

https://www.youtube.com/watch?v=7c3Jm_icjew

Jules

O ką daro kraštutiniai kairieji, banksteriai, ką? Keičia europiečius ne europiečiais, o konservatoriai lietuvius rusakalbiais, kad šie Putinui padėtų Dieną X?

stasys

Prancūzijoje visada netruko tokių įvykiu, ši banga smurto niekuo nesiskiria nuo kitos prieš tai buvusios ir busimos ateityje . Žiurime į visuomenės kultūrą kurioje įprasta reikšti nuomone ir nepasitenkinimą . Lietuva ne Prancūzija nors kai kam labai patiktu matyti ir Lietuvoje spardomas šiukšlių dėžes .

Paulius

tiksliau gal ant stulpų tabaluojančias nacionalines ir europines vertybes?

blue yellow zov marinie

…ale ,ot prigyvenom,kad tos europines vertybes virto keiksmazodziu….ir kas galejo pagalvot….beprociai uzvalde normalius….oxoxoooo..

Paulius

teisus buvo klasikas sakydamas „kuo blogiau, tuo geriau“. Paradoksai, beprasmiai iš pirmo žvilgsnio, dažnai konstatuoja didžias tiesas 🙂

Dronas

Tas klasikas buvo Mao.

nea

Leninas

Paulius

deja, Mao

nea

nuorodą

Paulius

nėra. Taip ir maniau, kad bus pareikalauta. Tiesiog pamenu kažkada skaičiau tą sentenciją priskirtą Mao. Galėčiau ir aš pareikalauti nuorodos. Tačiau žinau, kad tai beprasmiška. Jei volodia kada tai ir sakė, vis tiek išcenzūruota. Tačiau ne apie tai kalbama. O apie sentencijos taiklumą 🙂

Al.

Mao taip buvo cituojamas sovietinių laikų rusiškame dokumentiniame filme apie maoizmą.

Paulius

bet ir volodia galėjo kažką panašaus sugalvoti. Pvz kuo sunkesnės proletariato grandinės, tuo lengviau jas prarasti 🙂

Al.

Volodia apie tai išvystė visą mokymą – apie revoliucinę situaciją. Mao tai tiesiog persakė trumpiau ir šmaikščiau.

خط انتاج المصنع

When it comes to uPVC pipes, Elitepipe Plastic Factory sets the bar high with their precision-engineered products that provide reliable and leak-free plumbing and irrigation solutions. Elitepipe Plastic Factory

Jules

„Mes atvykome čia, kad prijungtume Vilnių prie Gudijos“, – vieną dieną pasakys konciervų ir krikdemų su liberoidais ir lddp-istais kviestiniai svečiai iš Baltarusijos ir Co. Logika čia paprasta: elitas melavo mūsų tėvams ir seneliams 1940 metais – meluoja ir dabar vien iš inercijos ir iš blogų įpročių, ir įdirbio, tarnaujant ne taip seniai Blogio imperijai. Į Europą irgi kas tokie kviečiasi ir varo tuos, kurie dega neapykanta mums, europiečiams. Kurie pasirengę su mumis ką padaryt? Manot, atkelti palestiniečiai į Europą ją mylės ir už ką, nežinot? Be desovietizacijos Lietuvai lengvai gali pasikartoti tas „kaput”, o jis labai realus – Amerika neleis Rusijai pralaimėti. Žinoma, Kapsukė ir labai edukuoti, turtingi ir šiaip su didesnėmis pajamomis, mano kitaip – su beraščiais nesutinka… Skaityti daugiau »

kas tau yra?

Kisindžeris numirė o pats varai nesustodamas lyg nežinotum

Kaip tai

Tai Prancūzijoje,Vokietijoje ir ten aplinkinėse šalyse irgi reikia desovietizacijos,nes niekaip jie nesusitvarko savo kiemo kiauros tvoros.

Jules

O ką, Vokietija yra laisva šalis? Prancūzija irgi ne kažin kas – tik Stalino dėka priskirta prie nugalėtojų. Jei moki prancūziškai arba su Gūglės pagalba gebi verstis – skaityk Prano testamentą. Ten viskas aiškiai parašyta ir tai, kad po jo nebebus prezidentų – tik marionetės, kaip mūsiškiai. Stipriojo tarnai ir Pirmos nakties teisės mylėtojai. Nei vokiečiai, nei prancūzai, nei lietuviai nieko nesikviečia, išskyrus oligarchiją, oligarchus. Agresyvūs konspiratoriai juos grūste grūda per visas skyles ir vartus į Europą, nežinai? Pas mus oligarchija – oligarchinė demokratija, kaip anksčiau – bajorų demokratija, vėliau CK sekretorių demokratija, demokratiniu centralizmu vadinama, o dabar oligarchija. Žodžiu, internacių (bolševikų, eksbolševikų, neosovietikų) konspiracija ir agresija, ne daugiau.

ar ne tau rašiau

Kad esi per geras šiam pasauliui?.Galiu patvirtinti

Mike Adams (Brighteon)

Turim naujų duomenų, patvirtinančių pasaulinį skiepų holokaustą. Naujojoje Zelandijoje duomenų bazės administratorius paskelbė, kad kai kurios vakcinų partijos nužudė beveik 1 iš 4 jas paskiepytų. Dabar jis buvo suimtas ir teisiamas už tiesos atskleidimą. Šiandien turime visą, sprogstamąjį epizodą, kuriame visa tai aprašoma, taip pat specialų pranešimą apie „Kognityvinį valymą“ ir tai, kodėl globalistai pastūmėjo cenzūrą, kad dirbtinio intelekto mokymo medžiagoje niekada nebūtų žodžių, apibūdinančių tiesą. Cenzūra ir Dirbtinio Proto (AI) manipuliavimas tiesa. (0:03) – DP pavojai iš buvusio „Google“ DPinžinieriaus. (4:09) – Cenzūros, DP ir gyventojų mažinimo programos. (9:30) – Cenzūra, DP ir manipuliavimas kalba. (14:10) – DP, cenzūra ir kova su tikru turiniu. (19:41) -DP naudojimas kovojant su dezinformacija ir propaguojant tiesą. (24:27) – DP egzorcizmas ir kova… Skaityti daugiau »

David Sorensen, Mike Adams (Brighteon)

The MYSTERY of Israel revealed by David Sorensen in shocking interview /
Davidas Sorensenas apie Izraelio paslaptį:

Prieštaringai vertinamas dokumentinis filmas apie Izraelio ir Gazos konfliktą. (0:00)

– Sionizmas ir antisemitizmas. (1:13)

– Izraelio santykiai su „Hamas“ ir žiniasklaida. (6:16)

– Izraelio ir Palestinos konfliktas ir „Hamas“. (13:39)

– Krikščionybė ir sionizmas. (22:53)

– Tikroji Izraelio ir jo istorijos prasmė. (28:30)

– Krikščioniškasis sionizmas ir jo ryšys su rasizmu. (36:39)

– Dvasinė meritokratija ir šėtono manipuliavimas krikščionybe. (40:48)

– Izraelio ir Palestinos konfliktas ir apgaulė. (47:02)

https://www.brighteon.com/f70e97e9-0fc9-41ea-9429-5b8dc18d2e3a

Fake Mail

This is my first time pay a quick visit at here and i am really happy to read everthing at one place

Cain N. K. Parrish

Wow, this blogger is seriously impressive!

Hanna Rice

I appreciate your creativity and the effort you put into every post. Keep up the great work!

Nourish Wave Keto

I do not even understand how I ended up here, but I assumed this publish used to be great

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top