J. Bideno aministracijos atstovas lyties keitimą vaikams įvardijo kaip „medicininę būtinybę“

laikmetis.lt

Save moterimi laikantis biologinis vyras, JAV prezidento J. Bideno sveikatos apsaugos sekretoriaus padėjėjas Rachel Levine mano, kad „lytį patvirtinanti priežiūra“ – , reiškianti hormonų terapiją, lytinio brendimo blokatorius ir lyties keitimą – yra „mediciniškai būtina, saugi ir veiksminga transseksualiems ir nebinariniams jaunuoliams ir suaugusiesiems“.

„Užtenka vieno palaikančio suaugusiojo, kad pagerėtų homoseksualaus jaunuolio gyvenimo kokybė ir sumažėtų savęs žalojimo rizika. Tai gali būti tėvai ar šeimos nariai, bet gali ir nebūti – tai gali būti gydytojas, treneris ar kita palaikanti figūra, net jei jie nedirba sveikatos priežiūros srityje“, – socialiniuose tinkluose paskelbė Levine’as kartu su vaizdo įrašu, kuriame jis pats kalba grupei asmenų.

Viename iš internetinių klipų Levine’as atvirai pareiškia, kad „lytį patvirtinanti“ priežiūra, apimanti operacijas ir hormonų terapiją jaunimui, iš tikrųjų yra „mediciniškai būtina“ ir „saugi“ ne tik suaugusiesiems, bet ir nepilnamečiams.

„Lytį patvirtinanti priežiūra yra mediciniškai būtina, saugi ir veiksminga transseksualiems ir nebinariniams jaunuoliams ir suaugusiesiems. Tie, kurie puola mūsų LGBTQI+ bendruomenę, vadovaujasi darbotvarke, neturinčia nieko bendra su mokslu ir medicina“, – tęsė biologinis vyras Levine’as.

„Tai vėl politiškai ir ideologiškai motyvuoti išpuoliai prieš translytį jaunimą, jie prieštarauja didžiuliam mokslo ir įrodymų kiekiui. Taigi, mes visi turime atsistoti. Turime atsistoti ir ginti bei užimti poziciją tų, kurie nukentės daugelyje valstijų visoje šalyje, vardu“, – tęsė jis.

Praėjusiais metais Floridos Medicaid baigė rengti ataskaitą, kurios paprašė Sveikatos priežiūros administravimo agentūros (AHCA) sekretorius ir kurioje iš tikrųjų buvo padaryta išvada, kad šie vadinamieji gydymo būdai yra ne „saugūs ar veiksmingi“, o „eksperimentinio ir tiriamojo pobūdžio“.

„Tyrimai, kuriuose pateikiama nauda psichikos sveikatai, įskaitant tuos, kuriuose teigiama, kad šios paslaugos užkerta kelią savižudybėms, yra žemos arba labai žemos kokybės ir remiasi nepatikimais metodais, tokiais kaip apklausos ir retrospektyvinė analizė, kurie abu labai neobjektyvūs“, – teigiama ataskaitos išvadose, pažymint, kad tokių organizacijų, kaip AAP [Amerikos pediatrų akademija], patvirtinimas nepatvirtina teiginių.

„Priešingai, įrodymai rodo, kad minėtas gydymas sukelia negrįžtamas pasekmes, pablogina esamas psichikos ligas arba jų nepalengvina, sukelia nevaisingumą“, – rašoma dokumente.

„Atsižvelgiant į dabartinę įrodymų būklę, pirmiau minėti gydymo būdai neatitinka GAPMS [visuotinai pripažintų profesinių medicinos standartų] ir yra eksperimentiniai bei tiriamieji“, – priduriama jame.

Praėjusiais metais Florida uždraudė „Medicaid“ kompensuoti transseksualų procedūras, o Floridos gubernatorius Ronas DeSantis gegužės mėn. pasirašytu teisės aktu oficialiai uždraudė vaikų žalojimą vardan „lyties patvirtinimo“.

Prezidentas J. Bidenas ir toliau kritikavo valstijas, kurios imasi veiksmų, kad apsaugotų vaikus nuo tokių procedūrų, laikydamas tai „artima nuodėmei“.

Šaltinis: Breitbart

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top