J. Kačynskis: Lenkijos opozicija atstovauja „nacionalinės išdavystės“ blokui

laikmetis.lt

Teisės ir teisingumo (PiS) lyderis Jaroslawas Kaczyńskis (Jaroslavas Kačynskis) teigė, kad Lenkijoje reikia ginti patriotizmą, nes „daugelį metų ją valdė tie, kurie bandė kovoti su patriotizmu“, o į valdžią bando grįžti „nacionalinės išdavystės blokas“.

Kaczyńskis, kuris šias pastabas pasakė savaitgalį pietų Lenkijoje, Zawichosto mieste, surengtame kariniame parade, sakė, kad daugelį metų žmonės gyveno įsitikinę, jog karo nebebus. Tačiau šiandien „nėra jokios garantijos, kad vieną dieną karas neateis ir pas mus“.

Konservatorių lyderis sakė, kad Lenkijai reikia sukurti stiprią kariuomenę, tačiau ne mažiau svarbu užtikrinti, kad būtų išsaugotas patriotizmas, kuris suteiktų šaliai moralinės stiprybės. Jis teigė, kad reikia ugdyti ir ginti patriotizmą, nes dešimtmečius jis buvo išjuokiamas ir nuvertinamas.

MŪSŲ ŠALYJE EGZISTUOJA LABAI STIPRUS TAUTINĖS IŠDAVYSTĖS BLOKAS, KURIS BANDO ATEITI Į VALDŽIĄ

PiS lyderis teigė, kad kampanija, kurios metu žmonės buvo verčiami gėdytis Lenkijos, sukūrė klaidingą pasakojimą, kuriuo buvo siekiama priversti lenkus jaustis prastesniais, todėl jie buvo linkę sutikti su užsieniečių ir svetimšalių valdymu.

„Tai buvo bandymas sumenkinti Lenkijos istoriją ir tautos pasiekimus per Antrąjį pasaulinį karą“, – sakė J. Kaczyńskis.

J. Kaczyńskis įsitikinęs, kad tokio pasakojimo tikslas buvo suskaldyti ir susilpninti Lenkiją. Baigdamas jis sakė, kad norėdami, jog Lenkija būtų stipri, „turime žinoti, kas yra kas“, ir būti pasirengę pareikšti savo poziciją, nes „mūsų šalyje egzistuoja labai stiprus tautinės išdavystės blokas, kuris bando ateiti į valdžią“.

Šaltinis: Remix News

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top