J. Kaczynskis apie santykius su Briuseliu: „Gana“

laikmetis.lt

Lenkija nori likti Europos Sąjungoje, o jos narystė bendrijoje buvo naudinga, tačiau būtina, kad Lenkijos vyriausybė gintų „pamatinę valstybės suvereniteto vertybę“ ir atsispirtų Briuselio „kairiajai ideologijai“, valdančiosios partijos „Teisė ir teisingumas“ (PiS) lyderis Jarosławas Kaczyńskis sakė savaitgalį vykusiame mitinge Plocko mieste.

Pasinaudodamas šiuo renginiu, kaip galimybe pakomentuoti vykstantį ginčą dėl teisinės valstybės supratimo tarp Europos Komisijos ir Lenkijos vyriausybės, Kaczyńskis dalyviams papasakojo, ką mano apie gaires, kurias Komisija nustatė Lenkijai, siekiančiai gauti finansavimą iš ES fondų.

„Nuolat girdžiu visus šiuos pareiškimus, kad kažkas yra nepatenkintas“, – sakė Kaczyńskis, turėdamas omenyje atskirų Komisijos narių komentarus, kad Lenkija nesilaiko savo gairių – jo atsakymas buvo, kad nueita per toli. „Gana“, – pasakė Kaczyńskis. „Parodėme geranoriškumą. Sutarčių požiūriu mes neprivalome klausytis ES dėl to, kaip organizuojame savo teismų sistemą. Viskas“, – sakė jis miniai.

Valdančiosios partijos lyderis pabrėžė, kad Lenkija nori išlikti ištikima savo įsitikinimams ir vertybėms. „Esame savo tradicijų sergėtojai ir nenorime, kad mums būtų primetami svetimi gyvenimo būdai“, – sakė jis ir pridūrė, kad Lenkija nenori religinio ar ideologinio karo.

PiS lyderis taip pat gyrė savo vyriausybės pasiekimus ir kalbėjo apie didžiulę Lenkijos pažangą. Jo nuomone, laikotarpis, iki kol jo partija laimėjo valdžią, buvo paženklinti piktnaudžiavimu valdžia ir valstybės turto grobstymu.

Kaczyńskis gyrė savo partiją už tai, kaip ji susidorojo su pagrindinėmis pastarųjų kelerių metų krizėmis, tokiomis kaip pandemija ir karas Ukrainoje. Jis tvirtino, kad karas Ukrainoje yra pamoka, kad šalis privalo išlikti stipri, kad atgrasytų priešą.

„Štai kodėl mes kuriame planus persiginkluoti“, – pridūrė Kaczyńskis.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top