J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

laikmetis.lt

Jei Lenkijos partija „Įstatymas ir teisingumas“ (PiS) laimės artėjančius rinkimus, ji imsis veiksmų prieš „mažumų ir kairiųjų grupuočių siekius terorizuoti mokyklas“, – per viešą susitikimą Silezijos regione sakė partijos pirmininkas Jaroslawas Kaczyńskis (Jaroslavas Kačynskis).

„Prie to veda viena dominuojanti ideologija, naikinanti visus, ypač vaikus ir jaunimą“, – sakė J. Kaczyńskis. Jis dešimtmečius teigė, kad per Vakarų pasaulio institucijas žygiuoja moralinė revoliucija, kurią kai kas vadina neomarksistine.

„Ši revoliucija susijusi ne tik su moralės sritimi, bet ir su demokratijos pagrindu – žodžio laisve, ir mes planuojame jai pasipriešinti“, – sakė J. Kaczyńskis. „Norime, kad Lenkija stovėtų švariame vandenyje, ir kai laimėsime rinkimus, išvalysime šį vandenį nuo visko, kas yra bloga, maištauja prieš mūsų kultūrą ir ją griauna“, – pridūrė jis.

J. Kaczyńskis tęsė, kad lenkai turėtų perimti iš Vakarų tai, kas gera: technologijas, teigiamų socialinių pokyčių elementus, taip pat administravimo modelius.

Tačiau Lenkija tikrai neturėtų perimti to, kas bloga ir žalinga, ir „moralinių pokyčių, kurie atrodo taip, tarsi lumpenproletariatas būtų pasiekęs politinę pergalę“, sakė PiS lyderis.

„Visuomenės nuleidimas iki lumpenproletariato lygio, ypač tokių visuomenių, kaip Lenkija, kuriose nėra įvairių atsparumo priemonių, egzistuojančių kitose visuomenėse, turėjusiose laimingesnę istoriją. Tai tiesiog nusikaltimas“, – pabrėžė J. Kaczyńskis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top