Jarūnė Rimavičė. Kodėl aš atsisakau dalyvauti TV3 laidoje

Gavau žinutę iš TV3 laidos „Karštai su TV3.lt“ redaktorės, kad jie darys laidą apie 5G ir nori mane pakalbinti kaip asociacijos „Už saugias technologijas“ vadovę. Jau prieš pusę metų sužinojau, kad TV3 grupė priklauso tai pačiai JAV investicijų bendrovei „Providence Equity Partners“ kaip ir telekomunikacijų bendrovės Bitė grupė, todėl buvau sau nusprendusi, kad čia yra absoliutus interesų konfliktas ir nėra šansų, kad informacija būtų pateikiama nešališkai, todėl neverta su jais bendrauti ir duoti interviu.

Kai šiandien gavau pasiūlymą, dar kartą permąsčiau tokį variantą. Ir supratau, kad dar svarbiau nei šios kompanijos interesų konfliktai yra tai, jog aš apskritai nenoriu palaikyti ir prisidėti prie tokios „žiniasklaidos“, kuri prieštarauja mano vertybėms.

Mačiau ne vieną šališką TV3 žinių reportažą šia tema, mačiau kaip tendencingai buvo pateikiama informacija apie Seimo konferenciją dėl 5G LNK žiniose, šių televizijų pokalbių laidose naudojamos įvairios žemo lygio provokacijos, todėl aiškiai jaučiu viduje, kad su tokia „žiniasklaida“ man ne pakeliui. Nenoriu prisidėti prie tokių verslų gyvavimo ir padėti jiems kurti jų laidų turinį.

Man patinka tas naujas visuomenės judėjimas, kuris masinės žiniasklaidos priemones tokias kaip TV3, LNK, LRT, Delfi, 15min ir t.t. vadina „Fakenews“ ir nuo jų atsiriboja bei pradeda ieškoti kitų, alternatyvių informacijos šaltinių. Jaučiu, kad savo žinias, laiką ir energiją galiu panaudoti daug prasmingiau, prisidėdama prie alternatyvių žiniasklaidos platformų populiarinimo arba kuriant savo turinį, taip savo energija palaikydama tai, ko noriu daugiau matyti ateityje ir prisidėti prie tokios ateities kūrimo.

Kiekvienas, kuris gauna panašius pasiūlymus, turi pats priimti sprendimą, tačiau šiuo savo tekstu noriu perduoti žinią, kad yra NORMALU nenorėti dalyvauti masinės žiniasklaidos priemonių laidose ir jų tendencinguose, provokaciniuose žaidimuose. Yra NORMALU atsisakyti to, kas neatitinka tavo vertybių. Ir turbūt ne tik normalu, bet ir sveika.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top