Jauniems žmonėms naikinami kūnai, pjaustomi lytiniai organai – žinomas Norvegijos žurnalistas

laikmetis.lt

Anksčiau ar vėliau Norvegija pasigailės savo sprendimų dėl lyčių priežiūros, sako šalyje tarp krikščionių populiarus žurnalistas. „Mes su siaubu žvelgsime atgal“, įsitikinęs jis.

Atrodo, kad pastaraisiais metais jaunuolių, norinčių pasikeisti lytį, skaičius itin išaugo, rašo „CNE News“.

Krikščioniškame dienraštyje „Dagen“ vyriausiasis redaktorius Vebjornas Selbekkas išreiškia susirūpinimą dėl to, kad jaunimas gali tariamai lengvai pasikeisti lytį. Pasak jo, „su siaubu žvelgsime atgal į tai, ką dabar leidžiame mūsų visuomenės sveikatos sistemai daryti su jaunais žmonėmis“. jis yra įtakingas komentatorius Skandinavijos šalies krikščionių sluoksniuose, o nuo 2010 m. jis yra žurnalo „Dagen“ vyriausiasis redaktorius.

Europoje translytiškumo mada auga, o visuomenėms sunku su tuo susidoroti.

Tačiau tuo pat metu viešumoje pasirodo vis daugiau istorijų apie žmones, kurie gailisi pasikeitę lytį. Socialiniuose tinkluose ir kitose žiniasklaidos priemonėse grįžti prie prigimtinės lyties nusprendę translyčiai vis garsiau apie tai kalba – jie įspėja apie lyties chirurgijos pavojus.

V. Selbekkas aiškina, kad, skatinant visuomenės sveikatos tarnybai, jauniems žmonėms „naikinami kūnai, pjaustomi lytiniai organai ir šalinamos krūtys“.

Nors norvegai turi būti ne jaunesni kaip 25 metų, kad galėtų atlikti sterilizaciją, lyties operacijai jiems tereikia būti sulaukus 18 metų. „Dagen“ vyriausiasis redaktorius sako, kad tai yra neįtikėtina.

Nors Norvegijos kaimynė Švedija didina amžiaus ribą lytinio brendimo blokavimo priemonėms, panašu, kad Norvegija ir toliau eis dabartiniu pasirinktu keliu, teigiama „CNE News“.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top