Jauniems žmonėms naikinami kūnai, pjaustomi lytiniai organai – žinomas Norvegijos žurnalistas

laikmetis.lt

Anksčiau ar vėliau Norvegija pasigailės savo sprendimų dėl lyčių priežiūros, sako šalyje tarp krikščionių populiarus žurnalistas. „Mes su siaubu žvelgsime atgal“, įsitikinęs jis.

Atrodo, kad pastaraisiais metais jaunuolių, norinčių pasikeisti lytį, skaičius itin išaugo, rašo „CNE News“.

Krikščioniškame dienraštyje „Dagen“ vyriausiasis redaktorius Vebjornas Selbekkas išreiškia susirūpinimą dėl to, kad jaunimas gali tariamai lengvai pasikeisti lytį. Pasak jo, „su siaubu žvelgsime atgal į tai, ką dabar leidžiame mūsų visuomenės sveikatos sistemai daryti su jaunais žmonėmis“. jis yra įtakingas komentatorius Skandinavijos šalies krikščionių sluoksniuose, o nuo 2010 m. jis yra žurnalo „Dagen“ vyriausiasis redaktorius.

Europoje translytiškumo mada auga, o visuomenėms sunku su tuo susidoroti.

Tačiau tuo pat metu viešumoje pasirodo vis daugiau istorijų apie žmones, kurie gailisi pasikeitę lytį. Socialiniuose tinkluose ir kitose žiniasklaidos priemonėse grįžti prie prigimtinės lyties nusprendę translyčiai vis garsiau apie tai kalba – jie įspėja apie lyties chirurgijos pavojus.

V. Selbekkas aiškina, kad, skatinant visuomenės sveikatos tarnybai, jauniems žmonėms „naikinami kūnai, pjaustomi lytiniai organai ir šalinamos krūtys“.

Nors norvegai turi būti ne jaunesni kaip 25 metų, kad galėtų atlikti sterilizaciją, lyties operacijai jiems tereikia būti sulaukus 18 metų. „Dagen“ vyriausiasis redaktorius sako, kad tai yra neįtikėtina.

Nors Norvegijos kaimynė Švedija didina amžiaus ribą lytinio brendimo blokavimo priemonėms, panašu, kad Norvegija ir toliau eis dabartiniu pasirinktu keliu, teigiama „CNE News“.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Pasibaisėjot, o dabar priešinkitės šitam satanizmui.

Lengva pasakyti

Kaip žmonės priešinsis jei jie užsiėmę savo žemiškais namų ūkio reikalais,atostogomis šiltuose kraštuose,gražių daiktų pirkimu ir nieko neišmano apie satanizmą,nežino satanizmo taktikų ir strategijų,nežino kaip kariauti ir kaip tas satanistų pasaulis veikia mūsų patiriamą aplinką ir būvį.Jie akli.Neregiai aklus veda

Al.

Apie tai yra filmas Šaunioji septyniukė ar japoniškas variantas Septyni samurajai. Vadų reikia.

nu va

dėl durnos galvos subinei nėra ramybės

Abliautas

Negi tik subei? O kaip gentalijoms? O gal pirma ir antra – tas pats?

Medikė

Žmogaus lytis yra genetiškai determinuota, todėl nekeičiama. Chirurginis „lyties keitimas” yra žalojimas, vertintinas kaip nusikaltimas ir baustinas įstatymais. Norinčius „pasikeisti” lytį turėtų gydyti psichiatrai, nes tokių asmenų problema yra galvoje.

blue yellow zov marinie

…ai,gerai tos operacijos….cia da durniui isaiskint turi jo pasiklausyt,o kai aina durnius su nupjautu bybiu,ar atv. …jo net klausyt ir vargt nereikia…..Tegu visi durakai taip padaro …ir iskart net ir politiniai klausimai pajudetu i gera.Nepriestarauju bybiu pjaustymui ar siuvinejimui….

Tiesmukai

IQ nustatomas pagal tarpkojo pažangą.

blue yellow zov marinie

…jo,jei pilietis prisisiuva iskart 3 stolcus,jo IQ labai aukstas,tinkamas pas Muska kurt raketos ir vykt i Marsa..

Caden Pearson (The Epoch Times)

Prekybos tinklas „Target“ pašalino daugybę prieštaringų LGBT tematikos vaikų gaminių iš visų savo JAV parduotuvių ir savo interneto svetainės po to, kai socialiniuose tinkluose buvo paplitę raginimai boikotuoti mažmenininką.

https://www.theepochtimes.com/target-removes-controversial-kids-lgbt-products-from-all-stores-after-boycott-threats_5287413.html?utm_source=morningbriefnoe&src_src=morningbriefnoe&utm_campaign=mb-2023-05-25&src_cmp=mb-2023-05-25&utm_medium=email&est=6F%2F5kQEBAhV%2FsZUwIIBqzLbk1LdYQIKwqUHy%2F%2FafocX2IudqLalhLJZx5HM6iQ%3D%3D

Mickėyus Mouseas

Ėlėrtė rekomenduoja:
https://www.lrt.lt/naujienos/nuomones/3/1983234/vaiva-rykstaite-kas-yra-moteris
Straipsnio ištrauka:
„Kremliaus naratyvas primityvus: „Vakarai jau tiek supuvę, kad pas juos ten nebeaišku, kas yra vyras, o kas yra moteris.“ O tada dar prasideda siaubo istorijos apie vaikus, kuriems jau pradinėse klasėse lyties keitimo pagrindu pradedama vykdyti hormoninė terapija. Ar tokių atvejų iš tiesų yra? Taip, tačiau gana mažai …”

Marie Merkowsky (Life Site News)

Ontarijo katalikiškos mokyklos taryba atsisakė atsakyti į tėvų klausimus, kodėl jų vaikai ketvirtos klasės klasėje žaidė seksualinius žaidimus. 
Per gegužės 1 d. posėdį Vaterlo katalikų rajono mokyklos taryba (WCDSB) tylėjo, kai Patricia Castillo skundėsi, kad jos ketvirtoje klasėje besimokanti dukra mokytojos nurodymu sveikatos pamokoje žaidė „varpos ir makšties žaidimą“ .
https://www.lifesitenews.com/news/ontario-mom-asks-catholic-school-board-why-fourth-graders-are-playing-sexual-grooming-games-in-class/?utm_source=daily-usa-2023-05-26&utm_medium=email

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top