Jaunimo sambūris „Pro Patria“ kviečia į Romualdo Ozolo paskaitą „Egzistencinės grėsmės valstybei ir tautos galimybės joms pasipriešinti“

Prabėgusios didžiosios valstybinės šventės daugeliui žmonių turbūt ne tiek dovanojo gražių akimirkų, kiek paliko abejonių valdžios veiksmais Lietuvos piliečių atžvilgiu. Vieši valdžios pareiškimai bei sprendimai pastaruoju metu sudaro įspūdį, jog Lietuvoje tautiškai ir valstybiškai susipratę piliečiai tiesiog nereikalingi. Per pastaruosius trejetą mėnesių visuomenė įsitikino, kad taikstytis su tuo, kas bandoma primesti iš valdžios – nebėra įmanoma.

Kovo 22 d., penktadienį, šešioliktajai vyriausybei minint savo 100-dienį, kviečiame į Nepriklausomybės Akto signataro, filosofo Romualdo Ozolo paskaitą „Egzistencinės grėsmės valstybei ir tautos galimybės joms pasipriešinti“. Renginio metu mintimis apie tautos ir valstybės krizės akistatoje kylančius iššūkius aktyviam Lietuvos jaunimui dalinsis ir jaunimo sambūrio „Pro Patria“ atstovas Paulius Stonis. Antrojoje renginio dalyje vyks diskusija.

Renginys vyks kovo 22 dieną, penktadienį, Vilniuje, Mokytojų namų didžiojoje salėje, ketvirtame aukšte. Renginio pradžia – 17.30 val.

Jei turite galimybę tai padaryti, maloniai prašytume pranešti apie savo dalyvavimą šiame renginyje iš anksto el. paštu: info@propatria.lt.

Paskaitą-diskusiją organizuoja jaunimo sambūris „Pro Patria“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top