JAV medikai: versti mus keisti lytį paaugliams – neteisėta

„The christian post“ | laikmetis.lt

Dvi asociacijos, atstovaujančios 3000 medicinos specialistų ir viena asociacijoms nepriklausanti gydytoja Tenesyje pateikė ieškinį prieš Bideno administracijos pavedimą dėl translytiškumo (vadinamą Translytiškumo mandatą), teigdami, kad tai pažeidžia federalinius sąžinės apsaugos įstatymus.

Amerikos pediatrų kolegija ir Katalikų medicinos asociacija kartu su daktare Jeanie Dassow praėjusią savaitę padavė ieškinį JAV Tenesio rytinės apygardos teismui.

„Šioje byloje kyla klausimas, ar federalinė vyriausybė gali priversti gydytojus atlikti lyties keitimo operacijas bei skirti atitinkamus vaistus, ir kalbėti bei rašyti apie pacientus pagal lytinę tapatybę, o ne biologinę realybę, nepaisant gydytojų medicininio sprendimo ar sąžinės prieštaravimų“, – pažymėjo ieškinio autoriai.

Ieškinio iniciatorius palaiko ir visuomeninė organizacija „Laisvės gynimo aljansas“, kurios teisininkai padėjo parengti ieškinį. „Priversti gydytojus skirti pereinamojo laikotarpio hormonus 13-mečiams ar atlikti gyvenimą keičiančias operacijas paaugliams yra neteisėta, neetiška ir pavojinga“,- teigia šios organizacijos atstovas Ryanas Bangertas. Pasak visuomenininkų, gydytojai davė priesaiką nedaryti žalos pacientui, o šiuo atveju atsisakę keisti lytį jie netektų darbo.

Tuo tarpu valdininkai laikosi kitos pozicijos. „Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamentas laikosi pozicijos, kad visi, įskaitant LGBTQ priklausančius žmones, turėtų turėti galimybę naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis be diskriminacijos ar trukdžių“, – sakė šio departamento atstovas Havieras Becerra.

laikmetis.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
b.p.

Kas žaloja savo vaikus – žaloja savo šalies ateitį …

ah.ą

Pelnas. Kapitalizmo variklis pelnas. Pakeitus lytį asmuo „pasodinamas” ant harmonų visam gyvenimui tampa amžinuoju harmonų vartotoju iki savo gyvenimo pabaigos? Kuo daugiau pakeitusių lytį tuo patikimesnis farmos harmonų verslas ir pelnas?… Ir vėl farmos ausys kyšo?

Vino

Patys lipa ant grėblio. Palaukime, tai ilgas, skaudus kai kam kelias, bet tiesa yra viena. Kurdami tokius išskirtinumus, susidurs su neišvengiamybę juos įteisinti, ko nebeišeis padaryti. Va, pirmieji to daigai. Toliau bus gražiau…

stasys

Kas čia per problemos ? Apmokestinti tokias operacijas dvygubų tarifu ir klausimas pats po truputi spręsis . Tie kas negalės nusiims akinius rožinius , o kurie galės tokiu ir negaila . Plastiniu operaciju moterims niekas net nesvarsto drausti nors ju tikslas yra irgi padėti ‘prisitaikyti’ visuomenėje geriau , bet iš esmės didele dalimi atveju tai kūno darkimas ir žalojimas , skiriasi tik vertinimas .Tai kodėl visuomenė tokia išranki savo sprendimuose ? Aš čia viena diena būnu stasiu kita žiūrėk jau stasele kitu lūpose ..

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top