JAV nevyriausybinės organizacijos finansuoja Vengrijos opoziciją

Dėl rinkimų Vengrijoje opozicija Viktorui Orbanui gavo kelių milijonų sumą iš liberalų JAV, praneša Remix News.

Naujas skandalas sukrėtė kairiųjų stovyklą Vengrijoje.

Neseniai paaiškėjo, kad šešėlinė JAV organizacija, vadinama „Veiksmai už demokratiją“ (Action for Democracy), suteikė Vengrijos kairiajai opozicijai sumą, atitinkančią 50 milijonų Švedijos kronų (apie 5 mln. eurų).

Nepaisant stipraus tarptautinio liberalų pasipriešinimo, ministrui pirmininkui Viktorui Orbanui šiemet rinkimuose pavyko laimėti didelę pergalę prieš jungtinę opoziciją.

Veiksmai už demokratiją yra taip vadinama nevyriausybinė organizacija, turinti ryšių su kairiuoju oligarchu Džordžu Sorošu (George Soros), Hilari Klinton (Hillary Clinton) aplinkos žmonėmis ir kitomis globalistų organizacijomis, tokiomis kaip Užsienio reikalų taryba, rašo Remix News.

Pinigai – milžiniška suma rinkimų kontekste – buvo slapta pervedami opozicijos lyderio Peterio Marki-Zajo (Péter Márki-Zay) kampanijos organizacijai MMM ir įplaukdavo visų pirma iš amerikiečių donorų. Tai rodo tiriamosios žurnalistikos straipsnis, publikuotas naujienų portale Index.

Atrodo, kad Veiksmai už demokratiją ketina daryti įtaką rinkimams dar ir kitur nei Vengrijoje. Savo tinklalapyje kairioji liberalų organizacija šias šalis įvardija kaip ypač svarbias: tai Italija, Brazilija, Vengrija, Lenkija ir Turkija.

Šaltinis: friatider.se

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top