JAV sukurta interneto svetainė, kurioje tėvai gali pranešti apie LGBT ir rasinę indoktrinaciją mokyklose

laikmetis.lt

Indianos valstija (JAV), siekdama užtikrinti tėvų teises švietimo srityje, sukūrė naują interneto svetainę, kurioje tėvai gali rašyti, kas, jų nuomone, susiję su mokymo programomis valstybinėse mokyklose.

Praėjusią savaitę išplatintame pareiškime Indianos respublikonų generalinio prokuroro Toddo Rokitos (Todo Rokitos) biuras paskelbė apie „Eyes on Education” (liet. „Švietimo stebėjimas”) įkūrimą.

Projektas apibrėžiamas kaip „skaidrumo portalas, kuriuo siekiama suteikti tėvams galimybę toliau dalyvauti savo vaikų ugdymo procese, suteikiant platformą, kurioje jie galėtų pateikti ir peržiūrėti galimai netinkamą medžiagą savo mokyklose”.

T. Rokita teigia, kad portalas reikalingas atsižvelgiant į jo pokalbius su „mokiniais, tėvais ir mokytojais apie destruktyvias mokymo programas, politiką ar programas mokyklose”.

„Mūsų vaikams reikia skirti dėmesį pagrindiniams ugdymo pagrindams, o ne ideologijai, kuri atskiria vaikus nuo jų tėvų ir normalios visuomenės, – pridūrė jis. – Žiniasklaida ir pačios mokyklos ir toliau neigia, kad ši indoktrinacija vyksta čia, Indianoje, todėl mano biuras pradeda „Eyes on Education” – platformą, kurioje mokiniai ir tėvai gali pateikti ir peržiūrėti realius socialistinės indoktrinacijos pavyzdžius iš visos valstijos klasių.”

Pabrėžęs, kad programa siekiama suteikti tėvams daugiau galių, T. Rokita pridūrė, kad jo biuras taip pat nori „padėti įgalinti puikius pedagogus”.

„Kai kuriais atvejais apygardų biurokratai slopina rūpestingų ir gerai kvalifikuotų mokytojų sąžiningas pastangas, – pareiškė jis. – Mūsų portalas – tai vieta, kur ir pedagogai gali pateikti jiems nepriimtinos medžiagos pavyzdžių.”

Vaizdo pranešime T. Rokita išreiškė viltį, kad portalas įkvėps tėvus „imtis veiksmų kartu su direktoriais, mokyklų tarybomis, įstatymų leidėjais ir gubernatoriumi”.

Šaltinis: Christian Post

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top