Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Jūsų dėmesiui siūlome Seimo nario Vytauto Bako kalbą, pasakytą lapkričio 14 d. pirmajame 2020–2024 m. kadencijos Seimo posėdyje prieš parlamentarams apsisprendžiant balsuoti ar ne už Viktorijos Čmilytės-Nielsen, Liberalų sąjūdžio, gavusio kiek daugiau nei 6 proc. balsų, pirmininkės kandidatūrą į Seimo pirmininkes.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Geras pasisakymas ,man patiko . Slidus lieptelis liberalu sąjūdžiui ant kurio užlipus reikia elgtis principingai moraliai .Galų gale V.Bako paminėtos tos bylos detales atrodo labai neskaniai .Ar liberalu sąjūdį lydinti
praeitis neuzkirs kelio tai partijai vėl atsitiesti su jos naujuoju partijos pirmininku . Partija ne U-abas ji veikia visai kitais pagrindais todėl viską va taip suapvalinti kaip ta Vytautas daro manau tikrai nereikia .Jei mes siekiame jog Lietuvoje politika keistųsi ,privalome sudaryti galimybes ir toms partijoms keistis iš vidaus . ‘Usuotu bebru’ laikotarpis baigiasi ..

ažAlbas

Tau, Stasy, kad ir apsidirbęs iki kelių bet savas, sava smarve tvoskiantis.

Pagarba

gerb. Vytautui Bakui – ačiū Dievui, kad Lietuvoje dar yra tokių žmonių – vadinasi dar ne viskas beviltiška. Dėkoju jums už drąsą ir teisingą, moralią politiką.

aukštoji kartelė

VIP pedofilai, žmogžudžiai, banditai, prievartautojai, korumpuoti, kolaborantai bei kiti niekšai YRA NELIEČIAMI !!!
(nes jie nusipelnė gyventi geriau)
VOT !!!

Puiku, Vytautai

Tik viena nedidelė problemėlė: visiems Jūsų minimo oportunistinio susitarimo dalyviams moralė, etika yra ne šio pasaulio dimensijos. O Prezidentas irgi visiškai nesiorientuoja situacijoje,- tai jis muzikontą pavadina prezidentu, tai iš Jūsų minimų oportunistų tikisi moralios politikos, tai kišasi į kaimyninės valstybės gyvenimą tarsi turėtų tam teisę ir t.t. Iš to seka, kad jis ir visas tas nevykusias ministrų kandiudatūras patvirtins nė nepypterėjęs. Žodžiu, sveiki atvykę į Dž. Orvelo gyvulių ūkį, o ten, Vytautai, žmonės kaip Jūs, turintys svo nuomonę ir sąžinę , nereikalingi.

...

Neina suprasti,kuom yra apsesta Lietuva???Visi politikai,ziniasklaida apsesti setono.Vienetai tikru politiku.Gerb.Bakai,junkites su valstieciais,gelbekite Lietuva.Tauta padare nepataisoma klaida,dabar patys sako,isrinkome SETONU PARTIJA.Juk nabagai balsavo uz krikscioniskus koncervus.TFUUUU.

Al. daugtaškiui

Labai abejoju ar tą klaidą padarė tauta – manau, rinkimai buvo nesąžiningi. Visam baltųjų pasauly sinchroniškai išrenka komunosatanistus. Paskui ima aiškėti, kad kai kur tai buvo tarptautinio lygio sąmokslas. O tie, kas sugebėjo išrinkti ,,ne tuos” paskelbiami žmonijos priešais.

>Al. daugtaškiui

skaitot mano mintis, manau, kad „abortų riaušės” pas kaimynus tik pretekstas. sorošinės jėgos nori sukelt Lenkijoje politinę krizę, kad į valdžią ateitų „teisingos” ideologijos šalininkai, nes kažkas neišdegė (galbūt buvo stipri A.Dudos šalininkų kontrolė balsavimo vietose) vasarą su rinkimais kaip Lietuvoje ar dabar JAV.

s.m. >Al.ui

bedėte, kaip pirštu į dangų.
Aš dvi savaites gilinęsis į visą bidonistų planuoto nepavykusio perversmo Jungtinėse Valstijose mechanizmą iki detalių, bene trečioj dienoj nejučiom užsidaviau sau klausimą, – kokia dalis satanoidų scenarijaus ir rinkimų klastojimo priemonių jų šešinkių buvo panaudota spalio mėnesį mūsų vargo Lietuvėlėje…

migle

o man patare paskaityt Simonytes facebook spalio 1 d. Issigandau, taip nemyleti zmoniu. Pensininkai tai meslai.

Cha.

Dar prieš daug tūkstančių metų žydai pareikalavo, kad juos valdytų karalius, kaip ir pas pagonis. Dievas per pranašus įspėjo, kad bus taip ir taip, t.y. teks kentėti nuo jų, bet jie vis tiek pareikalavo. Dievas paskyrė jiems karalių iš jų pačių ir dar patį geriausią. Laikui bėgant žmonės visiškai atitolo nuo Dievo ir, dabar, renka tokius, kokie yra patys. Kodėl žmogus, tad, dabar, nepatenkintas? Juk jis pats yra pilnas gobšumo, godumo, pavydo, melo, gašlumo. O ar jam rūpi tiesa teisingumas kitam žmogui? Ne. jam rūpi tik pats AŠŠŠŠŠŠŠŠ. Žmogus ir visa žmonija yra linkę į blogį, todėl ritamės tik į pragarą, kurį sukuriame patys sau. Kiek kartų per žmonijos istoriją taip buvo, o kas iš to viso gelbėjo, tik prisišaukta… Skaityti daugiau »

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top