Jerzy Kwasniewski. Globalistai spartina darniojo vystymosi tikslų įgyvendinimą

Neseniai buvau Niujorke, kur vyko 78-oji JT Generalinės Asamblėjos sesija.

Dabartinis aukščiausiojo lygio susitikimas Niujorke sušauktas, įpusėjus „Darnaus vystymosi darbotvarkės iki 2030 m.“ įgyvendinimo terminui, siekiant įvertinti padarytą pažangą. Susitikimo sprendimų išeities taškas buvo ataskaita, iš kurios matyti, kad esant dabartiniam pokyčių tempui, iki 2030 m. bus įgyvendinta tik 12 proc. visų tikslų.

Prieš 8 metus, 2015 m. rugsėjo mėn. JT valstybių narių vadovai pasirašė dokumentą „Keiskime mūsų pasaulį. Darnaus vystymosi darbotvarkė iki 2030 m.“, į kurį įtraukta 17 darnaus vystymosi tikslų ir 169 su jais susiję veiksmai.

Kaip įprasta, už utopinių visuotinės laimės ir klestėjimo šūkių slypi radikalios ideologijos ir išpuoliai prieš gyvybę, šeimą, mūsų pagrindines teises ir laisves bei nacionalinių vyriausybių suverenumą.

Dabar pasaulio lyderiai pritarė tam, kad būtų sparčiau įgyvendinami „Darbotvarkėje 2030“ įrašyti darnaus vystymosi tikslai, visų pirma kova su badu ir skurdu, rūpinimasis mūsų sveikata ir gyvenimo kokybe, geras švietimas, lyčių lygybė, švarus vanduo, novatoriška pramonė, taika, teisingumas ir partnerystė, ir užtikrinimas, kad „visi galėtų išnaudoti savo potencialą ir pasiekti fizinę, psichinę bei emocinę gerovę“. Kaip įprasta, už utopinių visuotinės laimės ir klestėjimo šūkių slypi radikalios ideologijos ir išpuoliai prieš gyvybę, šeimą, mūsų pagrindines teises ir laisves bei nacionalinių vyriausybių suverenumą.

Įgyvendindami „Darbotvarkę 2030“, pasaulio lyderiai planuoja plėtoti lyčių pokyčius skatinantį švietimą (ang. Gender transformative education) vaikams bei užtikrinti visuotinę prieigą prie „seksualinės ir reprodukcinės sveikatos“ tam, kad abortai būtų atliekami visuose pasaulio kampeliuose, taip pat vykdyti cenzūrą ir skaitmeninį stebėjimą, prisidengiant kova su dezinformacija ir „neapykantą kurstančiomis kalbomis“.

Ataskaitoje primenama, kad „Darbotvarkė 2030“ – tai sisteminė programa, todėl turi būti įgyvendinti visi 17 tikslų ir 169 užduotys, turinčios įtakos beveik visoms žmogaus gyvenimo sritims, o pasaulis privalo pasikeisti ir „pereiti nuo retorikos prie veiksmų“. JT generalinis sekretorius tikisi, kad nacionalinės vyriausybės paspartins energetikos, maisto pramonės, skaitmeninę ir socialinę pertvarką. Jos turi pertvarkyti nacionalinius biudžetus taip, kad jie būtų susieti su darnaus vystymosi tikslais (DVT), o visose srityse atsižvelgta į lyčių lygybę.

Aukščiausiojo lygio susitikime taip pat priimta precedento neturinti „Deklaracija dėl atsako į pandemiją veiksmų tarptautinio koordinavimo stiprinimo“. PSO generalinis direktorius šį įvykį pavadino „istoriniu“, Pasaulio banko pareigūnas pareikalavo, kad šalys įvykdytų savo įsipareigojimus įsteigti „pandemijos fondą“, o buvusi Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė ir dabartinė JT pasirengimo pandemijai atstovė Helen Clark perspėjo delegatus žodžiais „pandemiją sukeliantys virusai nelauks, kol diplomatai parengs susitarimą“.

JT generalinis sekretorius pareikalavo patvirtinti „Ekstremalių situacijų platformą“ („Emergency Platform“), kuri būsimų pandemijų ar ekonominių krizių atveju galės visų pasaulio šalių vardu, nepasitarusi su visomis vyriausybėmis, priimti svarbiausius sprendimus, turinčius plataus masto ekonomines, socialines ir politines pasekmes. Užteks išrinktų vyriausybių atstovų. Tai tik vienas iš reikalavimų, iškeltų JT reformoje, kurią skatinama priimti ir kuria, prisidengiant neveiksmingos organizacijos racionalizavimu, siekiama suteikti JT gilesnio pasaulinio valdymo priemonėmis. Jų priėmimas būtų katastrofa valstybėms, kurios saugo savo piliečių gyvybes, šeimas ir laisves.

Jei svarbiausius sprendimus dėl pasaulio likimo priims elitinės JT, PSO ar Pasaulio ekonomikos forumo „ekspertų“ grupės, mūsų vyriausybės taps marionetėmis, o demokratinėse procedūrose išrinktų šalių valdžios institucijos bus tik „ekspertų“, kurie neprisiima jokios atsakomybės už savo sprendimus ir kurių mes nekontroliuosime, rekomendacijų vykdytojos.

Taip pat planuojama paspartinti pasaulio skaitmeninimą ir dirbtinio intelekto diegimą. Globalistai yra susirūpinę tuo, kad per pastarąją pandemiją internete trūko pasaulinio „informacijos vientisumo“, todėl internete pasirodė per daug „klaidingos informacijos apie COVID-19 pandemiją“, „klimato kaitos neigimo“ ir „neapykantą kurstančių kalbų“. Dabar jie nori parengti JT elgesio kodeksą, liečiantį informacijos vientisumą skaitmeninėse platformose, kuris prisidės prie griežtesnės žiniasklaidos kontrolės.

Norima skatinti lyčių lygybę visais sprendimų politiniame ir ekonominiame gyvenime priėmimo lygmenimis, paspartinti moterų „ekonominę įtrauktį“, taip pat skatinti lyčių lygybę ir užtikrinti visuotinę prieigą prie „lytinės ir reprodukcinės sveikatos“, t. y. abortų ir kontracepcijos. Ataskaitoje taip pat raginama investuoti į įtraukiamą skaitmeninę infrastruktūrą, kuri padidins moterų prieigą prie informacijos apie „reprodukcinės sveikatos“ paslaugas.

Pasaulio finansų struktūros reforma siekiama suteikti papildomų įgaliojimų Tarptautiniam valiutos fondui, kad būtų pagerinta pasaulio ekonomikos valdysenos sistema. Taip pat tikimasi, kad nacionalinės vyriausybės „Darbotvarkei 2030“ iš viso skirs daugiau nei 500 milijardų JAV dolerių, o dalyvių pasirašytoje deklaracijoje šalys raginamos greitai įmokėti žadėtus 100 milijardų JAV dolerių į Klimato fondą.

Ataskaitoje minima stebinanti „Motinos Žemės teisių“ sąvoka. Atsižvelgdami į ją ir kovodami su klimato kaita, turime mažinti pramoninę gamybą ir vartojimą, nustoti naudoti iškastinį kurą ir pereiti prie atsinaujinančių energijos šaltinių, nes žmogus yra tik viena iš daugelio Žemėje gyvenančių rūšių. JT Generalinis Sekretorius norėtų, kad pasaulyje būtų visiškai atsisakyta anglių.

„Darbotvarkės 2030“ prioritetai labai greitai įgyvendinami žemesniais teisiniais lygmenimis. Europos Sąjunga jau uždraudė nuo 2035 m. registruoti vidaus degimo varikliais varomus automobilius, rengiami teisės aktai, kuriais būtų baudžiamos įmonės, nepakankamai sumažinusios savo „neigiamą poveikį klimatui“, ir nurodoma šalims apriboti senų vidaus degimo varikliais varomų automobilių savininkų teises.

Pats laikas pasipriešinti šiems planams. Dar ne per vėlu.

Nesuteikite globalistams galios jums.

ŠALTINIS ORDO IURIS

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kam naudingas žmonių gausėjimas planetoje

Tai štai kodėl pasauliniu mastu neskelbiamas aliarmas dėl žmonių gausėjimui Žemėje, šiuo metu po +milijardą kas13 metų. Už visų tų „geranoriškų” žmonių gyvenimo gerinimo ir suderinimo punktų slypi BŪTINYBĖ, keliama nuolatinio žmonių daugėjimo planetoje . Įsivaizduokime kad žmonių Žemėje tiek kaip prieš 200 metų Maltuso laikais. T.y. 1 milijardas iš viso. Tuomet tuos visus gyvenimo darnintojus galimų būtų siųsti velniop, nes ir be jų žmonės puikiausiai tvarkytųsi, retkarčiais pakariaudami nuobodulio išvaikymui. O dabar ne: 8 milijardai žmonių, dauguma skurstančių ir norinčių daugiau vartoti – tai ne juokas, tai jau prasidėjusi ekologinė katastrofa. Reikalinga PASAULINĖ TVARKA. Ir aišku tvarkytojams žmonių daugėjimas planetoje kol kas parankus dalykas, pateisinantis pasaulinės tvarkos įvedimą, užtai apie mažinimą nieko ir nešnekama .

Darnumas tai drausmė

Įsivaizduokime valtyje du tris keleivius. Jie gali vaikštinėti ten atgal, stumdytis ,linguoti valtį – nieko neatsitiks. Tačiau jeigu žmonių 10 ar 12 ir valties kraštas per pirštą virš vandens – reikalingi kuo didžiausias atsargumas, drausmė. Ir sąmoningumas. Ir supratimas kad reikia klausyti labiausiai nusimanančio „kapitono” nurodymų. Kitaip bus blogai. Dabartinė 8 milijardų žmonija ir atsidūrė perpildytoje valtyje..Prieš 200 metų Žemėje iš viso buvo 1 milijardas, dabar milijardas priauga per 13 metų. Skirtumas, ar ne? Bet kas jo paiso? „Darnumo” kapitonai teisingai nori reguliuoti žmonių gyvenimą Žemėje, bet ir jie nenori pripažinti tikrosios grėsmingos padėties priežasties. Grįžimas prie 1 milijardo kaip Maltuso laikais atimtų iš jųdabar į rankas pereinantį vadovavimą visos žmonijos elgesiui Pereinantį savaime, o ne pasaulio užkariavimo būdu. O… Skaityti daugiau »

Dronas

Tai nelinguok. Šok per bortą, vietos bus daugiau, nebus linguojančių. Vieni pliusai. Bet kažkodėl tu tai siūlai kitiems padaryt, bet pats… Ne, ne, tik ne tu! Tegu kiti, tie kur „prastesni”, nei jūsų didenybė… Aha. Tavo postringavimai šūdo verti. Bet tu tą puikiai žinai ir be mano pastabų, juk rašinėji už pinigus.

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Dronas
Ddd

Tai sakai žemė plokščia,turi kraštą ir gali nuskęsti lyg valtis ir bijai,kad tavęs pono nenustumtų žemyn nuo žemės krašto:))
Taip internetas 21 amžiuje ištraukė į dienos šviesą daug visokių ku,ku keistuolių.

Al.

Darnumo kapitonų – Lenino, Trockio ir Stalino žygį tęsia darnumo kapitonai Švabas, Sorošas ir Geicas.

Dronas

Dabar „verslas”, o tiksliau korporacijos, tampriai suaugo su politika. Be verslo atskyrimo nuo politikos, kaip, kad buvo padaryta su bažnyčia, nieko gero nebus. Neišvengiama, kad esant tokiam suaugimo lygiui, politinė darbotvarkė, persimetė į verslą ir net jau verslas, pradėjo diktuoti tą dienotvarkę.Gana logiška seka. Todėl nieko stebėtino.

Al.

Toks reiškinys, kai verslas susijungia su politika, siekdamas turto ir galios, vadinamas mafija. Bet kaip pavadinti veiklą, siekiančią Žemės gyventojų sunaikinimo ?

s.m.

reaktyvine psichoze

step by step:(

Visa esmė ,kad lietuviams tokia tikrai logiška išvada dėl drausmės populiacijos augimui VISIŠKAI NETINKA. Lietuva yra jau merdėjančios populiacijos ryškiausias pavyzdys. Apie kokią drausmę toliau mažinant ir taip sunykusią žmonių populiaciją čia gali būt kalba. Tas pats ir su lietuvių kalbos išsaugojimo lygio aiškinimais su daugiamilijoninėmis lenkų, rusų (slavų) ar germanų šalimis. Jokie lyginimai čia netinka. Lietuvoj praktiškai turi būti skubiai pradėta lietuvybės visom prasmėm reanimacija ,o ne drausminimas. Nejau neužtenka kultūros ,kai tai matyt plika akim?

Paul Casimir

Kad tave kas triskart „suskiepytų”! Tada jau nebesidaugintum bent jau pats.

Dronas

Jiems po kojom žemė dega. žalos jie pridarys dar daug.

Darnumas tai drausmė

Besaikis žmonių dauginimasis ir daugėjimas kuria problemas kuria išspręsti (laikinai) gali tik globalistai, pajungiantys žmonių poreikiams visus planetos resursus. O jų parankiniai , su DARNOS lozungais , paralyžiuoja žmonių ir tautų valią priešintis tam kas objektyviai seka iš besaikio žmonių dauginimosi. Nespurdėkite, visi DARNIAI pasispauskite ir dar keliems dešimtmečiams vietos ir resursų užteks visiems.

Vardas

Pasipergyvenimai dėl per didelio žmonių skaičiaus tai masonų išgalvotas žmonių genocido pateisinimas. Ar žinote, kad esant dabartiniam robotizacijos lygiui prognozuojama, kad apie 80 procentų žmonių netrukus taps nereikalingi gamybos procesuose. Tai reiškia, kad šiuos 80 procentų turės kažkas išlaikyti jiems patiems nedirbant. Tie du procentai žmonių, kurie valdo 98 procentų pasaulio turto, greičiausia mano, kad yra netikslinga eikvoti savo turtą ir išlaikyti 80 procentų žmonių, kurie neduoda jiems materialinės naudos. Todėl ir ėmė sklisti ideologija, neva žmonių yra per daug, reikia mažinti jų skaičių. Tie, kas pergyvena dėl per didelio žmonių skaičiaus labai lengvai gali jį šiek tiek sumažinti pradėdami nuo savęs. Bet tie kas labiausiai pergyvena dėl per didelio žmonių kiekio paprastai mano, kad šį kiekį reikia mažinti pradedant… Skaityti daugiau »

"santūriai gyvenant"

O kaip dėl santūraus dauginimosi? Dabartinio , su +milijardu kas 13 metų niekaip neišeina pavadinti santūriu, turint galvoje kad prieš 200 metų iš viso Žemėje buvo milijardas žmonių. Beje, ką pats vadini resursais? Kokių resursų neteisingas dalinimas stumia žmones į skurdą? O teisingas padalinimas, priešingai, padidintų skurde gyvenančių galimybes gimdyti dar po daugiau vaikų? Kuomet planetos turtingieji štai sumažino nuosavų vaikų skaičių iki minimumo?

Vardas

Ko jums trūksta kad išgyventumėte? Ar jums trūksta žemės, ar maisto, ar oro? Ko jums trūksta iš tiesų? Žemės ir maisto ir oro turime pakankamai. Išgyvenimui visko turime pakankamai, tai kame problemos?

geriau nesigirk

O ar turi pakankamai miško? Pakankamai švaraus vandens? Pakankamo maisto gamyba atsieina oj nepigiai. Jei gyveni mieste ir su oru ne visada gerai. Ir dar. Jeigu tau visko užtenka, bent jau nesigirk, nes prisišauksi vieną kitą migrantą iš ten kur seniai trūksta ir žemės, ir maisto ir vandens, nekalbant apie mišką. Užtai žmonių perteklius

Vardas

Oro ir vandens tikrai turime pakankamai, ir eksportuoti dar juos galime. Ir maisto netrūksta, jei nebūtų tyčinių masonų kliūčių, maisto lietuviai užaugintų tiek, kad penkias Lietuvas išmaitintų. Ir miško malkų apsirūpiname kiek ten jų reikia ir visi baldus turime. Nematau realaus nei maisto, nei oro, nei vandens trūkumo. Yra tik propagandinis visa to trūkumas.

samprotauji brolau kaip fermeris

Užtenka ir pašaro ir gėralo ir šilumos ir vietos mano augintiniams. Galėčiau auginti ir daugiau, tai masonai nelabi kliudo .

keista svajonė

Štai dabar 1 milijardas gyvena turtingai ir pasiturinčiai, o 7 milijardai gyvena ir dauginasi skurde. Kur teisybė? Jeigu taip imti ir atimti iš turtuolių turtus ir išdalinti, tai dabartiniai 7 milijardai , turėdami už ką, galėtų pasidauginti iki (pradžiai) 15 milijardų skurde gyvenančių , kuomet turtingų Žemėje nebebūtų nė kvapo, visų pasidauginusių driskių dideliam pasitenkinimui

ar ne giminė

Kažin ar ne giminė tam Kvasnievskiui komunistui kuris pabuvo katalikiškos Lenkijos prezidentu. Tik kad anas buvo jei atmenu su tankia ševeliūra.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top