„Jie pasiima tik tai, kas jiems priklauso!“ – kairiųjų pažiūrų Vokietijos įstatymų leidėjas gina prekybos centrų plėšikus – migrantus

Atrodo, kad Feratas Kocakas (Ferat Koçak) toleruoja vis dažnesnes migrantų vagystes Vokietijos prekybos centruose

airiojo sparno politikas Vokietijoje, regis, taikosi su musulmonų migrantų vykdomais masiniais Bavarijos prekybos centro apiplėšimais, tvirtindamas, kad pastarieji tik atsiima tai, kas jiems priklauso, ir kaltina valdžios institucijas už tai, kad šios nesuteikia jiems dosnesnių mokesčių mokėtojų lėšomis finansuojamų išmokų.

Berlyno Atstovų rūmų narys Feratas Kocakas (Ferat Koçak), atstovaujantis Kairiųjų partijai, komentavo maisto prekių parduotuvės vadovo skundus, kad jo įmonėje daugėja vagysčių, nes prieglobsčio prašytojai įžūliai išeina iš parduotuvės su maišais brangių produktų.

Šį mėnesį Regensburge esančiame Edeka prekybos centre įvyko incidentas, kai vyras pabėgo su produktais, kurių vertė apie 140 eurų.

„Krepšyje vėl buvo alkoholinių gėrimų: degtinės ir likerių. Jie musulmonai. Ar jie norėjo perparduoti alkoholį?“ – klausė parduotuvės vadovas Gackė (Gatzke), kurį cituoja laikraštis Bild.

„Stebina tai, kad nustatyti įtariamieji maždaug trečdaliu atvejų turėjo Tuniso pilietybę,“ – sakė jis ir pridūrė, kad kiti nusikaltėliai buvo sugauti su dideliais kiekiais brangių jūros gėrybių.

„Kam jums reikia 10 jūros karšių ir tiek daug krevečių? Niekas to nevagia todėl, kad yra išalkęs,“ – pridūrė Gackė.

Nuo to laiko parduotuvės vadovas dėl savo pastabų susilaukia aršios kritikos. Kai kurie kairieji apkaltino jį rasizmu, o politikas Kocakas, atrodo, stojo nusikaltėlių pusėn.

Jis tvirtino, kad migrantai, plėšiantys prekybos centrą Edeka, kurio pavadinimas šifruojamas kaip Kolonijinių prekių pirkimo kooperatyvas, paprasčiausiai „susigrąžina tai, į ką jie turi teisę“.

Kairiųjų pažiūrų politikas smarkiai kritikavo valdžios institucijas už tai, kad jos migrantams nemoka pakankamai socialinių išmokų, ir teigė, kad būtent dėl to jiems reikia plėšti didelius kiekius jūros gėrybių, kad išgyventų.

„Viena iš pagrindinių problemų yra ta, kad valdžios institucijos yra perkrautos, ir daugeliui pabėgėlių nemokama net tiek, kiek reikia pragyvenimui,“ – rašė jis socialiniame tinkle X.

Pasak Kocako, sprendimas būtų „nedelsiant suteikti pabėgėliams leidimus dirbti, kad jie galėtų gyventi savarankiškai”.

Šaltinis: Remix News

3.7 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top