Joe Bidenas paskelbė Baltųjų rūmų proklamaciją, kuria kovo 31-oji paskelbta „Transseksualų matomumo diena”

Ši kovo 31-oji, žinoma, yra Velykos.

„Transseksualų matomumo dieną pagerbiame nepaprastą transseksualių amerikiečių drąsą ir indėlį,

bei dar kartą patvirtiname mūsų tautos įsipareigojimą kurti tobulesnę sąjungą – kur visi žmonės yra lygūs ir su jais visą gyvenimą elgiamasi vienodai”, – rašė J. Bidenas deklaracijoje.

„Didžiuojuosi, kad mano administracija nuo pat pradžių pasisakė už teisingumą, stengdamasi užtikrinti, kad LGBTQI+ bendruomenė galėtų gyventi atvirai, saugiai, oriai ir pagarbiai.

Didžiuojuosi, kad į savo administraciją paskyriau transseksualų lyderius ir panaikinau draudimą transseksualiems amerikiečiams atvirai tarnauti mūsų kariuomenėje”, – tęsė J. Bidenas.

„Didžiuojuosi, kad pasirašiau istorinius vykdomuosius įsakus, kuriais stiprinama pilietinių teisių apsauga būsto, įdarbinimo, sveikatos priežiūros, švietimo, teisingumo sistemos ir kitose srityse.

Didžiuojuosi, kad pasirašiau Įstatymą dėl pagarbos santuokai, užtikrinantį, kad kiekvienas amerikietis galėtų susituokti su mylimu žmogumi.”

J. Bidenas rašė, kad „transseksualūs amerikiečiai yra mūsų Tautos audinio dalis”.

Demokratas taip pat skundėsi, kad „ekstremistai” siekia, kad pornografinės knygos nepatektų į vaikų rankas – ir uždrausti žaloti nepilnamečius atliekant „lyties keitimo” operacijas.

Baidenas rašė: „Ekstremistai siūlo šimtus neapykantos kupinų įstatymų, nukreiptų prieš transseksualius vaikus ir jų šeimas bei juos gąsdinančių, nutildo mokytojus,

draudžia knygas ir net grasina kalėjimu tėvams, gydytojams ir slaugytojoms už pagalbą tėvams, kad šie galėtų pasirūpinti savo vaikais”.

„Tuo pat metu mano administracija stengiasi sustabdyti patyčias ir priekabiavimą prie translyčių vaikų ir jų šeimų. 

Teisingumo departamentas ėmėsi veiksmų, kad atremtų kraštutinius ir neamerikietiškus valstybės įstatymus, nukreiptus prieš transseksualius jaunuolius ir jų šeimas,

o Teisingumo departamentas bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir bendruomenės grupėmis kovojant su neapykanta ir smurtu.”

„DABAR, DABAR, aš, JOSEPH R. BIDEN JR., Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentas, remdamasis Jungtinių Amerikos Valstijų Konstitucijos ir įstatymų man suteikta valdžia,

skelbiu 2024 m. kovo 31 d. Translyčių asmenų matomumo diena. Raginu visus amerikiečius prisijungti prie mūsų ir pakelti transseksualų gyvenimus ir balsus visoje mūsų Tautoje bei siekti, kad būtų panaikintas smurtas ir diskriminacija dėl lytinės tapatybės.”

Baidenas, kuris yra katalikas, taip pat uždraudė Baltųjų rūmų velykinių kiaušinių konkurse naudoti religinius meno kūrinius.

Šaltinis: thegatewaypundit.com

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top