Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Šiuo metu pasaulyje per mėnesį sunaudojama apie 130 milijardų medicininių kaukių. Arba – 3 milijonai per minutę. Tyrėjai sako, kad tai gresia nauja ekologine katastrofa. Kaukių gamybai naudojamas polipropilenas yra savaime nesuyranti medžiaga. Panaudotomis kaukėmis jau užversti vandenynai ir upės.

Įdomu, ar iš ES į Lietuvą atkeliaujančiame 2,2 milijardų vertės ekonomikos gaivinimo plane, kurio didžioji dalis skirta žaliajai ekonomikai, mūsų vyriausybė numatė kaukių surinkimo bei utilizavimo projektą? Mat girdžiu kalbas, kad naujoje realybėje, kurios simbolis bus medicininės kaukės, teks gyventi dar ilgus metus.

Beje, įdomu, ką šiuo metu veikia Greta Thunberg? Kai matau gatvėse, laukuose ir miškuose besivoliojančias panaudotas kaukes, taip pasiilgstu to isteriško Gretos šūksnio: How dare you?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kazys

o kur tas klimato šiltėjimas?

Atsakymas

Idant Gretchen niekur niekada nepabėgtų ar nepasislėptų, toks ne ypač populiarus University of Winchester ją (Gretą) išliejo iš bronzos ir pasistatė kiemelyje. Va taip, Gretchen, niekur nedingsi (ar nuo atsakomybės?)…

kaziui

tik švabgeicų šešinkių rašliavonėse.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top