Jolanta Blažytė. Kur dingo Delta Deltos gimtinėje?

Delta viruso atmaina atsirado Indijoje. Dar gegužės mėnesį spaudoje mirgėjo antraštės apie Indijoje degančius krematoriumus, nors tai buvo ne kas kita, kaip eilinis kurstomos baimės burbulas.

Bet štai praėjo pora mėnesių ir Indijoje korona beveik dingo…. Susirgimų ir mirčių skaičius – vienas mažiausių pasaulyje. Vakcinacijos indeksas – tai pat vienas mažiausių pasaulyje ir siekia apie 15 proc. visiškai vakcinuotų. Per tuos du mėnesius vakcinuotų žmonių skaičius padidėjo vos 12 proc.

Šiuo metu Indijoje registruota tik 172 susirgimų atvejai per pastarąsias 7 dienas ir tik 2,34 mirtys, skaičiuojant 1 milijonui gyventojų. Tuo tarpu pasaulinis vakcinacijos lyderis Izraelis pagal susirgimus Indiją lenkia 7 kartus, JK – lenkia 14 kartų.

Kita vakcinacijos lyderė Čilė pagal mirčių skaičių Indiją lenkia 10 kartų (visi skaičiai – per paskutines 7 dienas / 1 milijonui gyventojų). Reikia prisiminti, kad viena pirmųjų didžiąją savo gyventojų dalį paskiepijusi Čilė jau nuo vasario mėnesio neišsikapanoja nuo viruso protrūkių.

Įdomus dar viena faktas. Yra visokiausių mokslinių tyrimų apie tai, kad nuo koronos apsaugo vaistas nuo kirminų „Ivermectin“. PSO, žinoma, tai neigia, aš taip pat paliksiu tuos tyrimus sąmokslo teorijoms vien dėl to, kad jų neskaičiau. Tačiau Indijos vyriausybė visiems šalies gyventojams išdalino šituos vaistus ir liepė išgerti. Žodžiu, kaip ten bebūtų, Delta virusas savo gimtinėje ėmė ir stebuklingai dingo.

O štai mūsų ekspertai jau paleido naują trydą dėl trečios vakcinos dozės. Oi, baisu baisu, reikia gelbėtis nuo Delta.

Pas mus tas Delta tikrai nedings, kol visi iki vieno negaus bent 16 dozių.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

Keistoji tendencija – kuo daugiau skiepija tuo daugiau žmonių serga cit.
„…viena pirmųjų didžiąją savo gyventojų dalį paskiepijusi Čilė jau nuo vasario mėnesio neišsikapanoja nuo viruso protrūkių.”-
išvada – skiepai neveikia, priešingai skiepai užkrečia ir naudojami sekančiai bangai sukelti. Be to interne yra info kad eksperimentiniam produkte yra grafeno oksido, o grafeno dalelės turi tendenciją jungtis į „kirmėlytes”. O nuo kirmėlių kaip tik vaistas „Ivermecitin”, kurį ir liepė gerti nuo deltos ir padeda?
Grafenas ir yra tas užkratas?

Taip,

kuo daugiau skiepijama – tuo daugiau ir plinta. Ką tai galėtų reikšti? Vadinasi, kas labiau platina, a?

Galimai ligoninėms

daug pelniningiau gydyti,t.y. laikyti prijungus aparatus keliems šimtams covid ligonių,užuot gydžius kitas ligas ir užuot pamokius žmones,kaip gydytis šį virusą namuose.Prasirgti ramiai,nusipirkus išrašytų antibiotikų prieš komplikacijas ir krūvą pagalbinių vaistų ir vitaminų.Namuose gerti sultis,arbatą,valgyti daržoves,užuot gulėjus ligoninėje su lašeline.

rep

„Tuo tarpu vykdytas didesnės apimties tyrimas, kuriame dalyvavo 476 COVID-19 pacientai, sergantys lengva ligos forma, parodė, kad ivermektinas nedavė jokios apčiuopiamos naudos, gydant ligą. 82 proc. žmonių, kuriems buvo paskirtas ivermektinas, praėjus 21 tyrimo dienai ligos simptomai išnyko, kaip ir 79 proc. tų, kuriems buvo skirtas placebas.”

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/melo-detektorius/is-dalies-melas/liaupsina-veterinarini-preparata-covid-19-gydyti-bet-priezasciu-tam-nera-sis-vaistas-ligoniams-apciuopiamos-naudos-neteikia.d?id=87546733

Dežavu

Tik buvau pradėjęs galvoti, o kur tie laužai ir lavonai plaukinatys Gango upe ir, va, pamastymas ta tema. Padeda išsipagirioti nuo supančios propogandos. Užjaučiu verslą, kuris neteks mano pinigų per grąsinamus įvesti ribojimus. Toks jausmas, kad bus didelis PIŠ.

Dežavu

Tik buvau pradėjęs galvoti, o kur tie laužai ir lavonai plaukinatys Gango upe ir, va, pamastymas ta tema. Padeda išsipagirioti nuo supančios propogandos. Užjaučiu verslą, kuris neteks mano pinigų per grąsinamus įvesti ribojimus. Toks jausmas, kad bus didelis eilinis PIŠ.

Kis

turejau progos labai sunkiai persirgti sia liga,esu senas visa buketa ligu nesiotojas,tad 5 at 6 dienas turedamas auksta temp.gydziaus Karaliunaites metodais,isveze sunkai besiorntuojanti,ta diena vezimas vyko i raudona kryziu(rasau samoningai,kad nedaryti anti reklamos),ten padare tyrimus ir nuveze i universitete vyko per Kaledas ir N.metus,kas svente,o kiti sirgo.Po kazkur 10 dienu pirma karta pavalgiau maisto,tas dienas bijojau paziureti i ta puse,paskui po visu plauciu ventiliaciju ir laseliniu,atsikeliau.isvaziavau savo eiga,i trecia auksta ilsejaus 4 kartus,o cia namai,maistas prieziura ir meile greitai sutvirtejau.Per tyrima parode 11.4 tukstanciu antikunu,siandiena klinika nebedaro,teks kreiptis i Synlaba,juk idomu kiek ju paliko?Sirgo sunus paraleliai tikrino berods uztenka tu kunu.?Skaitai vienus ir lygini,kazkaip nesueina,bet tai skaitau liecia tik vyresnius ir sergancius kitomis ligomis,o kas liecia jaunimatai jau panasu i… Skaityti daugiau »

Rasita

tegu man atsako ,,mokslininkai – ekspertai”, kokiu testu nustatytas Delta virusas, kokiu testu nustatytas Pietų Afrikos, Anykščių virusai, tai reikia turėti izoliuotą virusą, kurio niekas taip ir neizoliavo ir skirtingus testus. Taip, kad visokios šimonytės ir dulkės nekabinkite tautai makaronų.

Rasitai

Matys paima keletą mėginių, daro sekoskaitą ir iš to daro išvadas. Čia kaip rinkimuose su apklausomis. Nesakyčiau, kad nepataiko. Kaip per apklausas už konservatorius, taip ir balsavime už konservatorius:)

vilte

kokie mutantai,tai kad viruso Sars-Cov2 nera,jis neisskirtas ir neizoliuotas.Ta testa ”padare” kompiuterio pagalba toks sukcius Drostenas,Merkel patarejas .Pasirode,kad jis jokiu moksliniu laipsniu neturi,viska padirbes.Malonu skaityti mastanti zmogu,dekui gerb.J.Blažytei

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top