Jolanta Blažytė. Naujienos iš pasauline vakcinų bandymų laboratorija tapusio Izraelio

Izraelio Sveikatos ministerija pranešė, kad „Pfizer“ vakcinų efektyvumas jau tesiekia tik 39 proc. prieš COVID infekciją ir 41 proc. – prieš simptominius atvejus. Ir dar įdomiau: žmonėms, kurie buvo paskiepyti sausio mėnesį, vakcinos efektyvumas tesudaro tik 16 proc. O tiems, kurie paskiepyti balandžio mėnesį, – 75 proc. (JK duomenys ČIA; verta palyginti ir su lietuviškąja šių „duomenų pristatymo“ versija ČIATiesos.lt).

Nesu duomenų mokslininkė, bet kažkaip vis tiek matau, kad po pusmečio išganingos vakcinos efektyvumas tampa beveik PIŠ…

Tiesa, ekspertai sako, kad vakcina vis tiek apsaugo nuo sunkių ligų. Betgi vėl:

„Antradienio duomenimis Izraelio ligoninėse gulėjo 124 žmonės, 62 iš jų būklė buvo sunki. Daugiau nei 65 proc iš slaugomų ligonių buvo pilnai paskiepyti. Tarp sunkių ligonių visiškai paskiepytų buvo 70 proc.“

Betgi ekspertai sako, kad tokia statistika yra tik dėl to, kad šalyje yra didelė paskiepytų žmonių proporcija. Ir kai bus paskiepyta 100 proc., tai reiškia, kad tuomet ir sunkiai sergančių paskiepytų bus 100 proc. Toks tas, matote, duomenų mokslas.

„Pfizer“ CEO sako, kad reikės skiepytis kasmet. Bet kodėl tik kasmet, o ne du kartus per metus, jei imunitetas baigiasi po pusmečio? Duomenų mokslas šiuo klausimu kol kas tyli.

Ir dar: Vašingtono universiteto tyrėjai atliko įdomų tyrimą apie tai, kas daugiausia platina naujas viruso atmainas. Vienoje grupėje buvo 20 visiškai paskiepytų žmonių, susidūrusių su virusu, o kitoje grupėje – 1174 žmonės, kurie buvo infekuoti COVIDu.

Ir mokslininkai atrado, kad visi paskiepytieji ir susidūrę su virusu, savo mėginiuose turėjo įvairias viruso atmainas,o neskiepytų ir infekuotų COVIDu grupėje kokias nors viruso atmainas nešiojo tik 67 proc. Be to, visi paskiepyti turėjo aukštą „virusinę apkrovą“ (viral loads).

Na, man, kaip blondinei, paskaičius šį tyrimą, kaip ir tapo aišku, kad vakcinuotieji kur kas aktyviau platina naujas viruso atmainas. Bet duomenų mokslininkas V. Zemlys-Balevičius sako, kad tyrimas to nerodo, ir dar sako, kad vis tiek „nevakcinuotieji turi didesnę tikimybę užsikrėsti ir platinti virusą“.

Tai taip ir ginčijamės su tais ekspertais laisvu nuo gamybos metu.

Kas galėtų šiuos ginčus išspręsti? Ogi pati vyriausybė, jei tik ji būtų suinteresuota gauti viruso valdymui reikalingą informaciją. Tuomet vyriausybei būtų naudinga atlikti kuo daugiau testų ir išsiaiškinti, kas vis dėlto labiau platina tas atmainas – vakcinuoti ar nevakcinuoti.

Deja, panašu, kad vyriausybei ši informacija visiškai nereikalinga, svarbiausia – kūlversčiais kuo daugiau žmonių pasodinti ant adatų. Reikia to tiems žmonėms ar nereikia. Mat vyriausybei kažkodėl pasirodė, kad kompensacijos už COVID testus yra nepakeliama našta sveikatos apsaugai. Tuo tarpu per prievartą brukama eksperimentinė ir daugybę šalutinių poveikių turinti vakcina, kurios apsauginis poveikis baigsis po pusės metų, nėra jokia našta.

O tai ką darysime tada, kai praėjus pusmečiui po dozės gavimo, žmonės su visomis delta-šmelta atmainomis užplūs ligonines? Kaltinsime karantine sėdinčius antivakserius? OK, o tai kas toliau?

Tuo pačiu primenu vieno garsiausių pasaulio virusologų Nobelio premijos gavėjo ir ŽIV viruso atradėjo Luc Montagnier prieš metus pasakytas įžvalgas: agresyvi vakcinacija skatins labiau plintančias virusų mutacijas. Mokslininko virusologo įžvalgos išsipildė, bet ką čia žiūrėsi į tas įžvalgas, kai matai tik vienintelį tikslą – paversti tautą vakcinonarkomanais.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
THE DAILY CALLER NEWS FOUNDATION

Buvęs kovido tyrėjas Trampo administracijoj Deividas Ašeris sako kad Prancūzija dar 2015-tais perspėjo JAV apie Uchano laboratoriją, kurią jie padėjo pastatyti. 2009 m. Spalio mėn. – 2019 m. Gegužės mėn. JAV tarptautinės plėtros agentūra (USAID) JAV įsikūrusiam „EcoHealth Alliance“ skyrė 1,1 mln. „EcoHealth“ aljansas taip pat gavo finansavimą iš Gynybos departamento Gynybos grėsmių mažinimo agentūros, kuri buvo Uchano laboratorijos subrangovė, pranešė žurnalas „New York“. Nacionalinės sveikatos instituto (NIH) dotacijos „EcoHealth Alliance“, kurių bendra suma nuo 2014 m. iki 2019 m. siekė 600 000 USD, buvo subrangos būdu perduotos Uchano virusologijos institutui. Wuhano virusologijos institutas, kuris yra spėlionių, kad COVID-19 galėjo kilti dėl laboratorijos avarijos, centras buvo pradėtas 2004 m. Kaip bendras Prancūzijos ir Kinijos projektas. Prancūzija laboratoriją suprojektavo, apmokė biologinio… Skaityti daugiau »

XXR

Atkreipkite demesi- 124 ligoniai salyje, kur gyvena apie 10 mln. Kur logika Jolanta?

The Epoch Times

JAV gydytojų asociacijos atlikta internetinė apklausa parodė, kad dauguma respondentų nėra paskiepyti nuo COVID-19.

Birželio 16 d. Amerikos gydytojų ir chirurgų asociacijos (AAPS) apklausoje Tuscone, Arizonoje, beveik 60 procentų iš daugiau nei 700 tiek pensininkų, tiek praktikuojančių gydytojų teigė, kad jie nėra visiškai paskiepyti ir atsisakys skiepytis, dėl rizikos.

https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/survey-of-practicing-physicians-shows-support-for-mass-injections-far-from-unanimous-medical-association_3912509.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-07-22-1&mktids=762778d2b08defe1842ff41cfcda71e9&est=SXjUmCqRg59i2ihKIdMGQbbie+TaPCEY1c0zTXpYa3Iz/bePOa55XmC7+BbesA==

The Epoch Times

Užvakar buvo paskelbta, kad „Mologic“ – COVID-19 bandymų kompaniją (jie yra tie, kurie sukūrė COVID testą iš nosies ) – ką tik išpirko konsorciumas, palaikomas ir Džordžo Soroso, ir Billo Geico.

Kodėl būtent Sorosas ir Gatesas įsigijo šią įmonę?

https://www.theepochtimes.com/facts-matter-july-21-george-soros-and-bill-gates-backed-organization-buys-out-virus-testing-company_3912733.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-07-22-1&est=wVaEfd7COvUoSsGwB+9YVt3mo7VkiHHZaUTRtnrvK7dnuzIwn4t2QNPLBc50tg==

hmm..

„žmonėms, kurie buvo paskiepyti sausio mėnesį, vakcinos efektyvumas tesudaro tik 16 proc. O tiems, kurie paskiepyti balandžio mėnesį, – 75 proc”

ar tas efektyvumo padidejimas ivyko po to, kai graiko savininko Phizer susijunge su Vokietijos turku dvyniu kompanija BioNtech kompanija?.. po to net pavadinimas pakito. Pasitikiu tais turkais, nes jie teisingai ispranasavo viruso eiga..

taip

Yra tokie antivakseriai ir aš nepasakyčiau, kad kai kuriais atvejais tai itin adekvati publika. Tačiau yra fakceriai arba profakceriai. Va čia tai jau visai įdomi publika. 🙂

Rasa

Kodėl niekas nekalba apie vaistus? Juk tinkami vaistai yra daug geriau, nei vakcinacija kol kas ne iki galo ištirtomis vakcinomis iki gyvenimo galo. Dar nieks negali įsivaizduoti, kokios gali būti pasekmės po pvz. 3 ar 4 skiepo…

habilitās

I. Šimonytės pareiškimai, pastaruoju metu, panašėja į dr. Gebelso pasisakymus, apie kai kai kurias, ne tokias „grynakraujes” gyventojų grupes.
Argumentai, kai į valdžią žiūri kaip į nuosavybę, negalioja.

Aura

Ačiū už pasidalijimą!

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top