Jolanta Miškinytė. Ar kas nors Lietuvoje dar prisimenate Gabrielių?

Ar kas nors Lietuvoje dar prisimenate Gabrielių?

Mažąjį Lietuvos pilietį, kurį pagrobė Norvegijos Barnevernetas ir kurį likimo valiai gėdingai pametė mūsų valstybė?

Auga vaikinas, išlakus (jau 170!) ir protingas. Nepraradęs atminties, kas jis yra ir kas jį ištiko.

Tikiu, kad išėjęs į laisvę Gabrielius išmoks gimtosios lietuvių kalbos, kuri dabar jam užginta, nes mat turi augti norvegu pas globėjus už pinigus.

Ir kas iš tos tarptautinės vaiko teisių konvencijos su gimtosios kalbos bei kultūrinės tapatybės garantijomis?

Kreivaveidė konvencijų realybė, kai turi daug naftos. O tavo recipientas neturi net garbės.

Taip pat tikiu, kad mudu susitiksim. Yra apie ką pakalbėti su šiuo vaiku, tapusiu agresyvios pseudoteisių ir šeimos griovimo ideologijos auka.

XXI amžiaus Europoje…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
AČiū Dievui,

kad ten netrina atminties, kad nepadarė protišku invalidu. Tikrai geros žinios.

tarp kitko

Prisimenu, kaip ir kitus, iūvežtus į Vokietiją, N. Zelandiją ir kitur. Man svarbiausia, ar juos ramiai prisimena tie Vaikų teisių tarnybų žmonės, tos įvaikinimo firmelių advokatės, ar domisi pagal įstatymus taip, kaip priklauso. Po Zelandijos istorijos išvežimo tema žiniasklaidoje tapo tabu, o gal tiesiog viskas vyksta sklandžiai ir vaikai įsūnijami Lietuvoje?

abc.

sunku pavadint šalį valstybe kuri negina savo vaikų. taigi ką ponai švenčiame kovo 11 ?

Atmintis

Labiausiai turėtų prisiminti buvęs ministras Linkevičius, kuris dabar yra atšalimo periode ir kuris nei piršto nepajudino, kad apginti šį vaiką

Nijole

Linkiu,kai sulauks pilnametystes,susirasti gera advokata ir paduoti Norvegijos karalyste i teisma,kad Lietuvos pilieciui ateme gimtaja kalba,nukirto visas giministes saknis ir t.t.Sekmes,jaunuoli!

Stiprybės mamai

ir senelei.Dar keli metai ir vaikas bus laisvas.Lankykit,kiek tik galit.

pritariu

paduoti Norvegijos karalystę į teismą. teisingai surašius ieškinį, norgų naftos atsargos stipriai sumažėtų.

Dabar

anūkas Gabrielius turi visas galias prisidėti prie mažojo Lietuvos piliečio Gabrieliaus susigrąžinimo

Žodžio laisvė...

Jei mūsų lietuviukui yra užginta kalbėti lietuviškai,vadinasi,yra grubiai pažeistos jo pilietinės žmogaus teisės.Ką veikia Lietuvos Žmogaus Teisių Stebėjimo centras su
Sabatauskaite priešakyje???Ką veikia Lietuvos Seimo Žmogaus Teisių komitetas???
Ką veikia Lietuvos Vaiko Teisių Tarnyba ir jos vadė Žiobienė???Ponios,jūsų nieko neveikimas šiuo klausimu konkrečiai yra baustinas.

Ramiros

Tikriausiai, neatmetu tikimybės, kad mafija, kuri yra užvaldžiusi daug ką, į atsakingus postus parenka tas žmogystas, kurie jų valią vykdo ir nemato bei negirdi nieko…. Na, gal pinigus tai mato ? Senai mano smegenynė taip mąstė, bet Garliavos įvykiai galutinai mane įtikino, kad yra taip, o ne kitaip. Mano akys matė tiesiogiai, kad kaukėtų būtybių draugijoje atslinko dvi, – viena nešė plastikinį raudoną maišelį su užrašu „Danija”, su neaiškiu jos turiniu, o kita su guminėm pirštinėm iki alkūnių … Kodėl ? Manau, kad daugeliui, kas turi savo makupelyje smegenis ir mąsto, supranta, kas tame maišelyje buvo ir kodėl ? Nužmogėjimas ?! … O trečioji su raudona sermėga …. Va, tada Vytautui Radžvilui reikėjo pilna jėga reikštis. O dabar anie įsismagino,… Skaityti daugiau »

Ramiros

—- pataisau, – … ” į Kovo 11-ją ” ….

stasys

Berniukas auga turėdamas visa tai kas būtina vaikui turėti .Mamos pokyčiai gyvenime ir teigiami . Situacija problemoje gali keistis, taip kaip turi tam kur kas daugiau gerų požymių nei prieš du ar tris metus. Tai kur čia negatyvas ? Tai kad Norvegija turi daug naftos ? Rusija irgi turi tik ten mama tokiu problemu nebūtų turėjusi kaip Norvegijoje. Jei sistema veikia ir duoda gerus rezultatus ,sprendžiant problema, piktintis ją gali tik slunkiai ir tie kas tas problemas sukelia .

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top