Jonas Užurka: Kremliaus lakštingalos šmeižia mūsų Prezidentę!

Skelbiame Tiesos.lt skaitytojo laišką.

* * *

Patriotiškumas tai – ne politinė, ne antgamtinė samprata. Patriotiškumas yra prigimtinė žmogaus doros savybė.

Prisiminus mūsų netolimos praeities tragiškas padarytas išdavystes (L. Gira, P. Cvirka, J. Paleckis, L. Dovydėnas, A. Sniečkus ir kt. nuvažiavę Maskvoje pardavė Lietuvą sovietinėn vergijon, o mūsų Tautą – genocidui), šiandien, vykstant aršiam informaciniam karui, netenka stebėtis, kad Maskvai ir vėl pritaria ne tik pasiklydę, ne tik nesusipratėlių balsai.

Rinkimų išvakarėse prieš mus, ypač prieš mūsų Prezidentę, spygaujančių čiastuškų fone, Maskvos purvinai propagandai tūravoja ir seimūnas, ir žaliai paraudonavęs signataras, ir šou laidų vedėjos (-ai). Gal šitai ir būtų galima nurašyti brutaliai nešvariai rinkiminei agitacijai, tačiau kyla klausimas: kodėl tie agitatoriai, teisuoliai rimčiau nekalba apie valdžioje šiandien sėdinčius ir toli gražu ne mūsų interesams atstovaujančius daugiau nei keturis komisarus ir melnikaites. O kapstosi tik D. Grybauskaitės giminėje falsifikuojančiai traktuojant, girdi, Prezidentės tėvas buvo KGB darbuotojas. Arba šitie kapstytojai visiški užsispyrę kvailiai, arba dirba juodą judo darbą už sidabrinius. Juk bene kiekvienas vyras ir ne tik vyras, ir ne tik Lietuvoje, bet ir visose okupuotose šalyse, buvo po sovietinio saugumo tinklu. Sovietinis saugumas kontroliavo ne tik pasienio, bet visas nors kiek sukarintas tarnybas, tame tarpe – ir ugniagesius, kur galimai tarnavo Grybauskas.

Nedora piktnaudžiaujant demokratija, laisve šitaip elgtis, juo labiau tarsi nematant kaip viešai ciniškai tyčiojamasi iš Laisvės kovotojų, iš mūsų Tautos, kaip ir šiandien visais įmanomais informaciniais būdais diegiamas mūsų Tautai nebūdingas nevisavertiškumo kompleksas, nuolankumas, trinama garbinga mūsų Tautos praeitis, unisonu su Maskvos ruporais žeminami, šmeižiami mūsų valstybės vadovai. Ne tik D. Grybauskaitė, ne tik V. Landsbergis.

Negi net ir realaus pavojaus akivaizdoje nesugeba tokie žmonės atmesti nesveikas ambicijas, negi negali susitelkti po viena mūsų Tautos, Valstybės vėliava rimtam, sunkiam ir doram darbui. Juk mūsų Tautai susitelkus savo ryžtu, darbais ne kartą stebinome pasaulį.

Bene kiekvienas sveikai mąstantis mūsų tautietis akivaizdžiai mato, kad kuo daugiau mūsų Prezidentė Dalia Grybauskaitė dirba savo Tautai, mūsų Valstybei, kuo labiau ji vertinama pasaulyje, tuo aršiau, brutaliau ir organizuočiau ji puolama. Tai patvirtina ir paskutinieji Kremliaus inspiruojami vieši šmeižto pranešimai, klastingos sufabrikuojamos informacijos.

Ką gi, toks jau tas pasaulis ir šiandien – vieni „istorikai“ rašo putiniškas istorijas, kiti fabrikuoja, kuria kompromituojančius „dokumentus“. Kas jau kas, bet mes tai patyrėme, mūsų tauta tai gerai turi žinoti ir aklai neklaidžioti Kremliaus propagandos klystkeliais.

Ne mano tikslas agituoti, už ką balsuoti – mūsų tautiečiai pasirinks ir patys apsispręs. Tarp kandidatų yra ir dorų žmonių, tačiau negalima tylėti girdint ir matant, kaip už sidabrinius tarnaujama Kremliui dergiant mus visus, tame tarpe ir save (jeigu suvokia). Man, ir ne tik man, darosi nejauku ir nesuvokiama, kad iš Seimo, kurį ir aš kartu su mūsų Tauta gyniau per Sausį, iš televizijos, už kurią pralietas Tautos kraujas, po dviejų dešimtmečių sklistų Kremliaus ideologija.

Aš, o ir mano bendražygiai, esame tvirtai įsitikinę, kad šiandieninės mūsų Prezidentės darbų, jos dvasinės ir moralinės stiprybės dėka, mūsų Valstybė nenugrimzdo į politinį ir ekonominį chaosą, į kurį iš paskutiniųjų vis dar tempia ne tik „keturi komunarai ir marytė“, bet ir naujai suformuotos Kremliaus lakštingalos.

Balsuosime už atliktus darbus, o ne už apgaulingus pažadus, ne už energetikos žlugdytojus, ne už LR Konstitucijos ir įstatymų pažeidėjus. Balsuosime už savo ir vaikų ateitį.

Jonas Užurka, rašytojas, atsargos pulkininkas leitenantas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
37 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
37
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top