Jungtinės Karalystės universitetuose kursai apie rasinę įvairovę ir genderistinę tapatybę taps privalomi

laikmetis.lt

Jungtinės Karalystės universitetai pradėjo švietimo reformą, pagal kurią, visiems pirmakursiams bus privalomai, o ne pasirinktinai dėstomi kontraversiškai vertinami kursai apie rasinę įvairovę ir lytinę tapatybę. Neišklausę šių kursų studentai negalės tęsti studijų ir mokytis kitų mokomųjų dalykų.

Seniausiame Škotijos St. Andrews universitete studentų reikalaujama suvokti savo „asmeninę kaltę“ dėl anksčiau įvykdytų kolonializmo nusikaltimų. Taip pat, šiuose kursuose lygybė apibrėžiama ne kaip kiekvieno asmens lygus traktavimas, tačiau kaip kiekvieno asmens skirtingas traktavimas pagal jo poreikius ir suteikiant jam išskirtines sąlygas poreikius įgyvendinti.

Daugybė studentų ir profesorių kritiškai vertino tokius kursus. Pasak kritikų, tokie kursai yra akivaizdi ideologinė indoktrinacija, prieštaraujanti laisvam mąstymui. „Minčių policija čia ir bet koks laisvo mąstymo naikinimas“, – teigė vienas Kento universiteto studentas. „Turi daryti viską, ko jie įsigeidžia, kad galėtum mokytis toliau, nors tai yra visiškos nesąmonės ir galvojam visiškai priešingai“, – piktinosi jis.

Universitetai ginasi, kad tokių kursų reikalauja pačios studentų sąjungos ir jie tik įgyvendina studentų prašymus. Derbio universiteto profesorius Dennis Heyes teigė, kad universitetai neturėtų taip paprastai pasiduoti grupelės studentų reikalavimams. „Yra nepriimtina, kai universitetai, kurie turi mokyti asmenį mąstyti, pradeda aiškinti ką konkrečiai mąstyti jis privalo“, – sakė profesorius.

Šaltinis: Remixnews

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah.ą

nuo mažų dienų vaikams reikia rodyti ir aiškinti kaip atrodo kita rūšis, kaip negras, kaip kinas, kaip kagotas… ir šiukštu nesimaišyti kad išsaugoti savo rūšį ir būtinai aiškinti kad tik pimpis tarpkojyje skiriamasis ženklas skiriantis mergaitę nuo berniuko, o jei jukėjus praleido progą tai tegul taiso klaidas, lai mokosi universitetuose elementarių dalykų.
Lietuviams tai tokių klausimų nekyla paprastai.

Stiklo valytuvas

Jei patiems proto neužtenka, tai švieskitės (guglinkite) pagal šias temas:
1. „Siono išminčių protokolai“.
2. Žydų Frankfurto mokykla…
3. Overtono langas.
4. Nauja Pasaulio tvarka.
5. Sunulinimas (nunulinimas).
6. Davoso video su 8 punktais (J. Lago).
7. Žydo Sorošo interesai ES ir ne tik…
8. Maršistų susitelkimas tik į šeimas…
9. Lietuviškų gojų savanoriškas aklumas…
10. Spjaudykite visus siekiančius jus paprotinti.

Stiklo valytuvas

Dėkui tiesos.lt redakcijai už šią ir panašias informacijas.

stasys

o kokia nauda iš tos žinios Lietuvai ? Gal kokiam ‘stiklo valytuvui’ planuojančiam ten mokytis ir svarbi ta informacija , bet didžioji dalis Lietuvos piliečiu dėl to nesuka sau plaučiu . Pritemptos disciplinos kaip buvo popieriuje taip ir liks iki galo . Vienok tai UK problema kuri susiduria su tokiais iššukiais kuriu Lietuva dar nėra mačiusi . Pas mus galėtu institutuose ivesti antisemitizmo privaloma paskaitu kursą .. ir tai duotu apčiuopiama rezultata nustojus visiems ‘kovoti’ su F.Kukliansky anai tik pravėrus burna .

Be abejonės

Didžioji Britanija padėjo sovietams laimėti karą, tai dabar tegu paragauja komunizmo pyragų.

Ehrmantraut

universitetai tampa komunistinėmis pamazgų duobėmis. moksliniai tyrinėjimai keliasi į uždarus centrus, finansuojamus megakorporacijų ar valstybinių saugumo struktūrų.

amam

Tai neistveriai neapsitriedes,staseli..

Stiklo valytuvas

> Visokio plauko ir sukirpimo stasiams.
.
Tai kas vyksta Vakaruose („vakaruose“), po kelių metų jau prasideda ir Lietuvoje. (Anksčiau tam reikėjo kelių ar net keliolikos metų, o dabar tik metų-dviejų.) Pakentėkite tuos metus kitus ir tada pasiskaitykite dabartinius savo (ir kitų) komentarus.
.
Užuojauta negebantiems mąstyti, ir mąstantiems su „susuktais plaučiais“.

Kaip nusidėsi, taip sumokėsi

Be abejonės 2021-10-10 4:36
Didžioji Britanija padėjo sovietams laimėti karą, tai dabar tegu paragauja komunizmo pyragų.
——
Nebus pyragų be botagų.

Dzeikas

Del pederastijos ir juoduojo rasizmo pasiutpolkes neturiu ka pasakyti – us ir patys tai zinote.
Idomu kitkas:
Ar LABAI PADEJO UK ISEJIMAS IS ES siuo konkreciu klausimu?
Kaip vyko smegenu plovimas pseudo mokslu ir idejomis taip ir vyksta toliau. T.y. saknys ne ES, tai tik politine struktura per kuria kazkas romija zmoniu smegenys. Isejo UK is ES – na ir kas? O pederastijos ir juoduojo revanso ideju sklaida tesiasi lyg niekur nieko.
Cia ne kuriu smetonistiniu nuokrusu inkstymui esa reikia is ES iseiti nes ji, ES tvirkina lietuviu moralini skaistuma.
Reiskia saltinis ne Europos Sajungoje.

stasys

Stiklo valytuvas 2021-10-10 10:42 duokit pavyzdį savo žodžiams ..kas ten vakaruose vyksta tokio kam Lietuvoje reikia keliu metu ? (aš negarinu acto) .

 ah.ąi   2021-10-9 19:09

deja, esi net tamsesnis už „stiklo valytuvą” su jo chaotišku „Dekalogu” 2021-10-9 20:42, kuriame tarp įgrisusių „tiesų” pirmojoje vietoje seniai atskleistõs neabejotinai rusiškos kilmės „Siono išminčių protokolai”. Užtenka vien tik neva „žydų” pasakymo cituojant Krylovo (!) pasakėčią: “Крамольничество есть ничто иное, как лай МОСЬКИ НА СЛОНА. Для правительства, хорошо организованного не с полицейской, а с общественной стороны, МОСЬКА ЛАЕТ НА СЛОНА, не сознавая его силы и значения” (19-as protokolas, žr. http://krotov.info/history/20/1900/skuratovsky_2.htm). Už „stiklo valytuvą” esi tamsesnis šiuo savo vulgariu laukiniu teiginiu: „Tik pimpis tarpkojyje skiriamasis ženklas skiriantis mergaitę nuo berniuko”. Žmogaus kūne MILIJARDAI ląstelių. Jose įrašyta viso kūno genetinė informacija, įskaitant lytį. Todėl toje pačioje rūšyje vyras ir moteris yra iš esmės skirtingi, o dabartinė genderistinė ideologija remiasi patologijomis (sk.… Skaityti daugiau »

Pataisymas

ah.ąi 2021-10-10 23:16 rašyto komentaro. Turiu prisipažinti, kad garsius „Protokolus” skaičiau labai seniai, bet iš karto badė akis rusiškos temos ir žargonas. Paskaitęs Krotovą apie neva ten minimą Krylovo pasakėčios posakį „Mopsiukas loja ant dramblio”,nepatikrinau, nes jis tik tvirtino rusišką „Protokolų” kilmę. Bet pakomentavęs, ėmiau abejoti ir turėjau vartyti visą internetą ieškodamas „Protokolų” teksto. Radau porą variantų, neva to paties Niluso. Variantai maždaug atitiko, bet jokio mopsiuko nebuvo. Todėl atsiprašau. Tačiau rusiškos kilmės tai nepaneigia, ji lenda kaip yla iš maišo, net ir rusų tikrovė minima taip dažnai, tarsi tie Siono išminčiai posėdžiavo būtent Rusijoje ir kalbėjo ne jidiš, bet rusiškai su visais pažįstamais posakiais ir štampais: kas būtų vertęs iš jidiš į rusų kalbą rusišką posakį ни сучка, ни… Skaityti daugiau »

Stiklo valytuvas

‘Protokolų’ Analitike,: – Porindamas apie ‘protokolus’, tai yra jų „laužtumą iš piršto“, gal paminėtum viso to pradžią ir istorinį kontekstą „… negana laukti kada Jahvė mus sugrąžins į Pažadėtąją Žemę, reikia ir patiems rūpintis…“ (citata iš atminties). – Kokios kalbos pagrindu ir kada buvo sukurta bendrinė žydų kalba? – Nuo kada Rusijos žydams buvo svetima rusų kalba? – Dar nepamiršk kad žydai buvo nutautėję… – Kaip biblinis tekstas (nukopijuotas nuo kitų senųjų tekstų) apie Pasaulio sukūrimą nelabai dera su moksliniais faktais, taip ir ‘protokolai’ nėta tikslūs atspindint pasaulio eigą. Beprasmiška kabinėtis prie raidžių ir teksto (ieškant sąsajų su rusų kalba), neįžvelgiant (piktybiškai nenorint įžvelgti), esmės. Nors kai kas parašyta taip akivaizdžiai, kad reikia būti ‘specialiai aklu’ kad nematytum. – Tokie… Skaityti daugiau »

Ne atsakymas "valytuvui", bet tąsa!

Paaiškinsiu dar, kodėl rusų „Protokolai” laimėjo antisemitų pasaulį. Priežastis – visiškas Maskolių Ordos nežinojimas Vakaruose. Nei visų tų Krylovo сучки и задоринки, nei bukumo ir apskritai neapykantos kitokiems, ypač – ne vergams, nei tamsumo, kurį lengva nukreipti bet kuria vaga. Kaip toje landynėje jaustis žydams, kurie bukiausiam burliokui nuo Volgos – pasibaisėtinai nežmonės! Gerai pažįstančiam visą tą degtininį brudą pakanka perskaityti kelis „Protokolų” lapus, ir visa pažįstama smarvė jau muša į nosį! O Henry Fordas pamatė tą idiotizmą išverstą į taisyklingą anglų kalbą, kur ни сучка, ни задоринки, как жену чужую абнимал бирёску сын сnраныыы, за рюмку вотки закладывал штаны, vemt! – viso to Fordui Amerikoj nė iš tolo nesivaideno, nes jis pakeitė visą groundą amerikonišku! Be to, šiaip geras… Skaityti daugiau »

Avinas

Lietuva skatina Lenkija (na, neskatina, nes bijo), Vokietija (ne, nes irgi bijo), Rusija pripažinti savo kaltes. Kodel vakaru Europa neturėtų pripažinti savo kalciu? Jos kur kas didesnes, nes Rusijos – jų kolonizacija buvo ne tik platesne, bet kur kas ziauresne ir ekonomiškai žalingesne. Maskva nepastatyta už lietuvių pinigus – Londonas, Paryžius, Madridas pastatyti už vogta auksą.

Dar apie "Protokolus"

Tik avinas nepastebės, kaip aiškiai tuose „Siono” protokuoluose liaupsinama ruskių Самодержавие – atseit, ta sušikta „Samoderžavija” greta Popiežiaus (ruskiai visada pavydėjo Romai) – vienintelės pasaulyje jėgos, kurios gali pasipriešinti „нам”.
Dauguma Džuči Chano įkurto Maskolijos uluso dabartinių gyventojų, rusišku posakiu, – недоделанные идиоты, nors daugelis ir ne tokio masto, kaip kai kurie komentatoriai.

Komentavimas principu "patinka"-"nepatinka"

ydingas tuo, kad išreiškia ne loginį vertinimą, bet niekam neįpareigojančią emociją. Juk kaip dažnai ir tiesa negali patikti, kada ji karti. Juk natūralu! Todėl vertinimai „patinka”-„nepatinka” nebent tik padeda kontroliuoti visuomenės polinkį į vieną ar kitą indoktrinaciją. Geriau būtų bent pakeisti pavadinimą „patinka” – „nepatinka” atsakingesniu „pritariu” – „nepritariu”.
Neketinu slėptis, kad čia išdėstyti argumentai apie „Protokolų” rusišką kilmę yra mano, Leto Palmaičio. Tvirtinu, kad be emocinio vertinimo, nesulaukiau nė vieno priešingo loginio argumento. Panašu, kad liko nepastebėtas (nenorėtas pastebėti) net ir aiškių aiškiausias rusiškos „Protokolų” kilmės požymis:
„Samoderžavija” liaupsinima atvirai net be bandymo parinkti bent kokį nors neutralesnį analogišką terminą. Ne, nesusilaikė Džuči uluso vergų dvasia! Kokie buvo visada, tokie ir liko iki pat Krymo aneksijos.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top